Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PowerTV wasz grafik zapomniał dorobić napis NA ŻYWO do logotypów TVC i Antena HD podczas mszy świętej i powinno być zamiast 12 być oznaczenie dla wszystkich podczas mszy niech Pan przypomni gospodarzowi programowemu.  A poza tym jest iskierka dla kanału. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozytywnie oceniam wprowadzone zmiany. Oby tak dalej. Jeszcze jakiś serial przygodowy w stylu obecnego "Łowcy skarbów" (chłoniemy go na wdechu :wink: ). Nawet moja żona, która nie znosiła filmów z gatunku "Indiana Jones", pyta kiedy kolejny odcinek "Łowców skarbów". Nie chcę kazać właścicielowi kanału czegokolwiek, ale może na fali w/w serialu "Air Wolf", albo "Knight Rider", "Father Dowling Mysteries".

 

A i jeszcze jedno - biało-czerwone logo 11-go - super 👍 , a nie jak cielęta - wszyscy flaga pod logotypem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zapowiedzi programów zaczęły przypominać zapowiedzi z TV Puls lub puls2

2. Ma ktoś może zrzut ekranu tego logo

3. Ta ich strona wygląda okropnie - od startu to chyba tylko logo w nagłówku zmienili - co sprawiło że wygląda jeszcze gorzej - bo logo kolorowe, a cała reszta blado-zielona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał zaczyna wyglądać profesjonalnie. Kolorystyka, zapowiedzi - coraz lepiej.

 

Mam tylko jedno pytanie do właściciela - co z wersją HD na satelicie, która według informacji z połowy 2022 roku, a pochodzącej od samego @PowerTV, miałaby pojawić się w 2023 roku? Czystki i przetasowania na transponderach Canal+ temu sprzyjają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na wdrożenie nowego prawa komunikacji elektronicznej, które ma rozszerzyć listę programów must carry - must offer także o Antena (HD). Mamy już dobre miejsce w Canal+ i widać wzrost oglądalności. Potrzebujemy jeszcze pozycji w Polsat Box i wtedy nadawanie HD na satelicie będzie miało uzasadnienie biznesowe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim innym kanale w naziemnej zobaczą " filmy hollywoodzkie"

@Pawop ?

11 godzin temu, PowerTV napisał(a):

Czekamy na wdrożenie nowego prawa komunikacji elektronicznej, które ma rozszerzyć listę programów must carry - must offer także o Antena (HD). Mamy już dobre miejsce w Canal+ i widać wzrost oglądalności. Potrzebujemy jeszcze pozycji w Polsat Box i wtedy nadawanie HD na satelicie będzie miało uzasadnienie biznesowe.

Nie widzę kanału w usłudze Canal+ Online. Czy jest szansa na to, żs pojawi się w jakości  HD ?

W Play Now nadajecie w dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę HD często oglądam ze względu na róznorodność programów. Sporo ciekawych dokumentów. Obok Fokus TV  to mój ulubiony kanał. Gołym okiem widać ze inwestują w ten kanał, oprawa jest profesjonalna i bardzo przyjemnie ogląda się ten kanał. Oby tak dalej! 🙂🙃🙂

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienili się przez rok nadawania na plus a taki np. "Ł"ATeeM Rozrywka przez prawie dekadę wkoło te same gnioty i ta sama oprawa. Dobrze ze Antena HD zajęła miejsce na multipleksie. W porównaniu do funduszów P0L$@tu i ich kanałów (np. programów i oprawy) to jest niebo a ziemia. 

 

[p.s. proszę Adminów o wyrozumiałość na moje celowe określenia zmiany poszczególnych nazw, nie chcę pisać bezpośrednio o kogo chodzi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za dużo o ufoludkach, ale 1 laska mnie rozbawiła, kiedy mówiła, że ufoludki ją gwałciły i porywali a potem na wykrywaczu kłamstw wyszło, że jest mitomanką.  Antena ma przemyślaną strategię programową, w długoterminowej perspektywie wybije się na rynku. Powoli wprowadzają nowości czy to coś co już było, ale są przecież nowe programy. Mają wejść ekstremalni i poborowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2022 o 21:38, PowerTV napisał(a):

Czekamy na wdrożenie nowego prawa komunikacji elektronicznej, które ma rozszerzyć listę programów must carry - must offer także o Antena (HD).

A tu niespodzianka.

Nowelizacja będzie, ale podobno okrojona o kanały komercyjne

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-tvp1-tvp2-tvp-3-polsat-tvn-tv4-i-tv-puls-zasada-must-carry-must-offer-lista-kanalow-zmiany-w-ustawie-prawo-komunikacji-elektronicznej

 

Cytat

W wtorek do ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej rząd dodał poprawkę, która zmienia ustawową listę stacji objętych tą zasadą. Nie chodzi jednak o poszerzenie ustawowej listy o kolejne, liczne stacje z MUX-ów, ale wręcz jej okrojenie. Przestałaby bowiem obejmować kluczowe komercyjne ogólnopolskie stacje telewizyjne, czyli TVN, Polsat, TV4 i TV Puls.

 

Na liście zostałyby trzy dotychczasowe stacje Telewizji Polskiej: TVP1, TVP2 i TVP3, a do listy dodano by TVP Info i TVP Kultura. Ta zmiana wzmocniły pozycję telewizji publicznej.

 

Na razie wersja ustawy Prawo komunikacji elektronicznej z poprawkami nie została opublikowana na stronach rządu, co sprawiło, że pytani przez nas eksperci czy przedstawiciele nadawców nie chcieli komentować nieoficjalnych doniesień mediów.

 

Cytat

obowiązkiem transmisji objęte mogą być nie tylko programy znajdujące się na tzw. liście ustawowej, czyli podstawowe programy Telewizji Polskiej (TVP1, TVP2, TVP3, TVP Kultura i TVP Info), ale także inne kanały (np. komercyjne), których listę określi w drodze rozporządzenia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, po przeprowadzeniu otwartych konsultacji publicznych". - Upoważnienie do wydania rozporządzenia przez KRRiT znajduje się w ustawie, która określa szczegółowe warunki i zasady, jakim mają podlegać programy objęte obowiązkową transmisją. Zgodnie z ustawą, KRRiT będzie upoważniona do przeprowadzania otwartych konsultacji publicznych w sprawie wyboru programów, których liczba nie może przekroczyć 30 - wskazał resort. Podkreślono także, że z perspektywy odbiorcy, czyli widza, zmiana może być "nieodczuwalna".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć wreszcie Antena HD nadaje ze znaczkiem NA ŻYWO pod logiem, a nadawca @PowerTV poszedł o krok dalej że nie ma oznaczenia wiekowego podczas mszy. Zmiana na  plus. I co panowie czy to nie pięknie wygląda. Nie wiem jak na kanale TVC czy był znaczek NA ŻYWO pod logiem 

IMG-20221120-070842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...