Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, daniel103108 napisał:

@lucky Lepsze to (zdecydowanie) niz poprzedni ATM Rozrywka z polsatowskimi powtórkami powtórek w koło Macieju.

Tak, zgadzam się. Antena ma ofertę ciut lepszą, ale po co obiecywać hollywoodzkie hity i zamiast nich dawać, np. Potop ? Można nie obiecywać o ogóle niczego, tylko emitować to , co ma się do wyemitowania, wtedy przynajmniej zachowuje się twarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu właściciel nie wiedział ile to kosztuje. Jak zobaczył ceny to się złapał za głowę. ;)

Są hity hollywoodzkie tylko nie takie jakie oczekiwali by widzowie tylko na miare stacji. Jeżeli myśleliście, że bedą hity typu "Przemineło z wiatrem", "Casablanca", "Obywatel Kane" to jesteście naiwni. Ale za to był inny hit uznawany za ponadczasowy "To wspaniale życie" więc uważam, że właściciel zachował twarz no i w porannych filmach też się znalazło kilka perełek.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że zapowiedzi contentu, który się w sumie tak naprawdę nie pojawił może być jeszcze usprawiedliwiony tym, że wszystko kosztuje coraz więcej, mamy kryzys i każdy ogląda złotówkę z każdej strony w tych czasach. Może czekają na lepsze czasy. Ok to jest do przetrawienia, ale takie podstawowe rzeczy jak nieogarnięcie napisów, strony internetowej, ścieżek dźwiękowych czy nawet problemy z EPG - tego wytłumaczyć się nie da, jeśli chce się być poważnym nadawcą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 19 września "wpadnie" coś nowego o godz 09.30 :

19.09 "Droga do Bali", 20.09 " Dziewczyna Piętaszek", 21.09 " Mała Księżniczka", 22.09 " Cud na 34 Ulicy", 23.09 "Królewskie wesele".

Pojawia się również pasmo filmowe 

19.09 godz. 01.00 "McLintock", 20.09 godz. 01.30 " Paco - maszyna śmierci, 21.09 godz. 01.00 "Powrót Sabaty" 23.09 godz. 02.30 "Oberża jamajka" 24.09 godz. 01.00 "Szarada", 25.09 godz. 01.00 "Jarmark Próżności".

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie. W paśmie nocnym bedą zawsze 2 filmy codziennie  od 01:00 lub 1:30 do około 4:25 lub 4:55. Bedą nieprzespane nocy.

Półowe z tych filmòw nocnych było już emitowane na Antena HD, ale to już było jakiś czas temu. 

A "Mała księżniczka" była w tamtym tygodniu ;)

"Szarada" mi się podobała fajny film 😋

Dodam tylko, że w filmie "Królewskie wesele" gra w głównej roli Jane Powell znana między innymi z oscarowego filmu "Siedem narzeczonych dla siedmiu braci" też grała w nim główną role.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydaje mi się, że powinno być ok. Jakby coś było nie tak to dam znać. Bo mam przypuszczenie, że w nocy mogą dać jakiś film bez lektora żeby sprawdzić czy ktoś ogląda i wyłapie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 22:00 by była lepsza na taki film. O 20:00 każdy ogląda jakiś swój serial czy program a o 22:00 zazwyczaj nic nie ma.

Powinni jakiś fajny film Polski dać rzadko puszczany.

Bo w niedziele dają "Znachora" a potem znowu "Rozmowy Kontrolowane" chociaż z checią obejrze bo ostatnio jak dawali to nie miałem okazji. A gra tam Irena Kwiatkowska fajnie tam tańczyła ;) Chociaż akurat mi wypada chrzest w rodzinie pech znowu nie obejrze, ale może się załapie na Irene 🤔

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...