Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ramówka na pierwsze urodziny tego kanału. Jedyne co bym chciał to wypad z godziny 19:40 22:40 kabaretowego szału i zastąpienie nim inny program jaki proponowałem czyli kopydłowo lub szlagierowo lub inny twór.

@PowerTVA oprawa może  taka ja zrobiłem nie wliczając logotypu: 

 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pavl6 napisał:

Znając naszą KRRiT, to gdyby nadawca teraz złożył wniosek o zmianę nazwy, to na Święta Bożego Narodzenia doczekamy się stosownej decyzji. Choć nie tegoroczne.

W KRRIT to oni wcale nie pracują- ja to bym w kilka dni wydał decyzję nadawca składa w poniedziałek- a ja decyzję daję w środę lub czwartek lub maks. do piątku. A oni w KRRIT potrzebują roku na decyzje, masakra. wstyd. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać panowie nic się zmieniło o 20 są kabaretowe głupoty i widać nie kupili kolejnych sezonów pomocy domowej. Jedno wielkie kłamstwo miały hity z Hollywood a jest g.......  Z podwórka i powtórka dobrze że chociaż dwa dokumenty w niedzielę się obejrzy wieczorem już lepiej jakby zrobili tak zwany maraton na szarpaka z koło wrotkiem carp tripem i wędkarska pasją  a kabarety na 3 w nocy

Edytowane przez tvosobista1hd
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest antena ogólnopolska do kręcenia kasy najgorszym g*wnem i tyle. Niska jakość treści - myślą że oszczędzając na tym zyskają widzów? NIE! Do tego technikalia... Osobiście omijam Antenę HD szeeeeeeerokim łukiem. I inne kanały @PowerTV też, bo to jest kupa g*wna i nic więcej

Robicie nas za [beep]? Teraz nawet w TV naziemnej jest kilkadziesiąt kanałów, a na SAT czy w kablówce kilkaset! I każdy widz może kanał zmienić! Nie utrzymacie widza by Was oglądał przy takiej ramówce jak teraz.

  • Popieram 6
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze byłbym skłonny oglądać Antenę gdyby ktoś wyszedł i otwarcie powiedział do widzów - tak to będzie telewizja z powtórkami z innych anten bo to nie jest telewizja premium a propozycja do DVB-T. Ok, przełknąłbym to i wiedział, że chociaż kitu na wejściu nie wciskają. Tymi obiecankami z zeszłego roku tylko się ośmieszyli i teraz przełączając na ten kanał i widząc po raz setny powtórkę kabaretu mówię sobie w myślach "Ooo to chyba te hity z Hollywood". Widz nie lubi być okłamywany. 

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle którykolwiek kanał Pana Winnickiego jest godny uwagi?

Czy w ogóle którykolwiek kanał z NTC prezentuje wartościowe treści? 

 

Jedyne kanały na których czasem można jeszcze coś obejrzeć, to: Wydarzenia24, TTV i TVP Kultura.

Te 3 kanały i 8 podstawowych (7 +1 regionalny) w rzeczywistości zasługuje na obecność w NTC

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...