Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abbott i Costello fajny duet, ale ja wole Flipa i Flapa jutro ma być "Oddaj forse draniu" tylko nie rozumiem czemu pisze cześć 1 ma być rozłożone na 2 części ? Bo według mnie zdąży polecieć cały film. 

P.s dziwi mnie troche, że szef stacji nie wie jakie filmy puszcza 😂

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę  24. Sierpnia W Antena HD o 9:15 będzie film animowany Podróże Guliwera, o 21:00 CK Dezerterzy emisja też w sobotę  cz.  2 o 19:45 . W piątek 26 sierpnia o 6:30 film starsza pani znika, we wtorek  o 8:45film Trędowata 

W Antena HD 

Nowość: Poborowi

 

Edytowane przez tvosobista1hd
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co to 26 sierpnia jakieś święto, że aż dwa filmy rano. Tam ci się pomyliło z  wtorkiem.

Jeżeli ten Film "Podróże Guliwera" jest to film animowany to będzie to chyba pierwszy film animowany na Antena HD. Będzie też film "Podróże Guliwera" emitowany w wtorek 30 sierpnia o 7:30 i w czwartek 1 września o 08:45 oczywiście jeśli w ostaniej chwili nie nastąpią zmiany.

22 i 23 sierpnie o 09:15 Sherlocki Hoelmsy

25 sierpnia o 08:55 będzie jeszcze raz powtarzany film "Abott i Costello: Jaś i zaczarowana fasola"

A co do "C.K. Dezerterzy" ma być 27 sierpnia o 18:00 1 cześć i 19:45 2 cześć no i 4 września o 20:00 prawdopodobnie 2 cześć.

Jeszcze z ciekawszych filmów ma być emitowany 30 sierpnia "Mój pan mąż"  08:45  i 2 września "To wspaniałe Życie" który był ostatnio emitowany w wigilie emisja wpisane niby o 07:00, ale według mnie może być później bo wcześniej widnieje "Bonanza" o 06:30.

No i jak zauważyliście poranne pasmo filmowe od 26 sierpnia rozpocznie się wcześniej co oznacza więcej filmów rano bo te pasmo będzie się kończyło około 10.

Szkoda, że nie będzie filmu "Pan Kleks w Kosmosie", ale pewnie budżet się skończył.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czemu mamy różną ramówke z tvosobista1hd bo on podaje z Epg a ja z programu na stronie telewizji naziemnej. A tu i tu ramówka jest inna. Ale mieszają ludziom w głowach nie wiadomo na co patrzeć.

Chyba jednak według telewizji naziemnej bo narazie ramówka idzie według tamtej ramówki. Czemu oni tak mieszają.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars Nic się nie martw, EPG będzie aktualne po kolejnej zmianie serwerów i  przeniesieniu danych.

Ramówka kanału się tak dynamicznie rozwija, że serwery z aktualizacją nie nadążają. 

To oczywiście sarkazm, ale inaczej się nie da. Ogólnopolski kanał, który od początku ma niedociągnięcia w różnych elementach, a EOG jest tego kwintesencją. 

W dzisiejszych gdzie ludzie korzystają głównie z EPG, brak aktualnych pozycji programowych jest porażką. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to nie wina serwerów tylko kogoś kto odpowiada za ramówkę. Chyba, że to jest EPG z innej ich stacji. Ale to dziwne, żeby była prawie identyczna jak ramówka w naziemnej w Antena HD. To wygląda tak, jakby ktoś na chybił trafił wpisywał ramówkę w EPG. 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniście jakieś hasło na środy wymyślić filmowe. Np. Jeśli męczy środa  to włącz Antena HD i zrelaksuj się z naszymi filmami, już niedługo bestsellery w najlepszej jakości HD 😁

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 06:50 przedostatni film kręcony w Wielkiej Brytanii przez Alfreda Hitchcocka przed wyjazdem do Hollywood "Starsza pani znika" a następnie "Trędowata" ciekawe czy ta starsza czy nowsza wersja.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bałagan w tym EPG mają. Co innego tam podają, co innego leci. Nawet w serwisach z programami tv jest to samo co w EPG. Tak jest od chyba kilku dni, kojarzę nawet wtedy gdy zapowiadali Pana Kleksa to w EPG było coś innego a to było dobrych kilka dni temu. Czy tego naprawdę nie da się poprawić? Druga sprawa to limiter głośności, na zajawkach swoich poszczególnych programów strasznie ryczą, co dziwne bo na reklamach wydaje mi się leci ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał:

Jutro o 06:50 przedostatni film kręcony w Wielkiej Brytanii przez Alfreda Hitchcocka przed wyjazdem do Hollywood "Starsza pani znika" a następnie "Trędowata" ciekawe czy ta starsza czy nowsza wersja.

Obstawiam ze ta starsza wersja bo ta nowsza była serialem robionym przez Polsat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli jeszcze starszą wersje tą z lat 30. Ale też myśle, że będzie ta nowsza. A co do Epg też nad tym ubolewam, ale czy jest jakaś inna strona z ramówką Anteny po za telewizją naziemną 🤔

Najlepiej tutaj sprawdzać program https://programtv.naziemna.info/program/st/antenatv=2022-08-25

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu z nieemitowanych filmów na Antena HD będzie:

30 sierpnia o 09:15 "Mój pan mąż"

01 września o 8:20 "To wspaniałe życie" (Ostatnia emisja podczas świąt Bożego Narodzenia)

W kolejnym tygodniu:

05 września o 07:40 "Mała księżniczka"

Z Polskich filmów już emitowane wielokrotnie:

Dzisiaj o 18:00 dwie części filmu "C.K. Dezerterzy" 31 sierpnia o 21:00 2 część

04 września o 16:50 "Potop" prawdopodobnie tylko 1 cześć, powtórka 07 września o 20:55.

Będzie też kolejna emisja filmu "Trędowata" (wersja z lat 30) jutro o 09:50.

 

P.s Zastanawiam się czy kupili jakiś nowy polski film na wrzesień bo im się repertuał kończy.

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...