Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:
 
 

No wiem, ale to był sarkazm. 

No to tak samo Antena HD nie może dawać transmisje o innej jak dają o 7:00 chyba, że by chcieli żeby dawali retransmisje w nocy ;)

Ale Antena HD w końcu ma nowe odcinki kabaretów, ale chyba tylko Kabaret moralnego niepokoju i Ani mru mru bo co włącze to tylko te kabarety lecą.

W niedziele w internecie można znaleźć transmisje Mszy po polsku od 6-7 rano do 2-3 w nocy czasu polskiego. Te ostatnie z USA czy Kanady. Do wyboru, do koloru, nie muszą się kurczowo trzymać 7-mej rano.

3 godziny temu, KiriKiri napisał:
 
 

Kiedy znika dopisek Silver tv oczy bolą... jak przełączam. 

Tak jak piszą inni, wina leży po stronie KRRiT. Z każdym kolejnym dniem bezczynności to jest coraz większe kuriozum.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiem chcesz żeby nadawali msze z USA czy Kanady.

Cofnąłem się i od razu Power TV mówił, że będzie nadawana msza święta z Jasnej Góry na żywo. I nic nie pisał, że będzie inna godzina niż na TVP1 tylko, że będzie inna msza transmitowana a TVP 1 nie nadaje mszy z Jasnej Góry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:
 
 

Dobrze zrozumiem chcesz żeby nadawali msze z USA czy Kanady.

Cofnąłem się do tyłu i od razu Power TV mówił, że będzie nadawana msza święta z Jasnej Góry na żywo. I nic nie pisał, że będzie inna godzina niż na TVP1 tylko, że będzie inna msza transmitowana a TVP 1 nie nadaje mszy z Jasnej Góry. 

 

Już kilka razy cytowałem jego wpis o tym, mogę cytować do upadłego:

W dniu 12.11.2021 o 00:43, PowerTV napisał:
 
 

Moglibyśmy też emitować Anioł Pański, ale jeśli leci jednocześnie chyba na 5 stacjach na raz, to co w tym będzie unikalnego?

Wolimy nadać Mszę w takiej porze, która przyciągnie widza i nie będzie jej wtedy na żadnej innej dużej stacji TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już odbieram TVP Dokument bo sobie kupiłem dekoder DVB- T2.

Ale wcześniej pisał a tu raczej chodziło mu o to, że nie będą nadawać tej samej mszy co inne stacje :) Zresztą czemu mają dawać retransmisje z mszy o innej godzinie z jasnej góry jak chcą na żywo i żadna stacja nie nadaje w tym czasie mszy z Jasnej góry.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia tego, co lubi prezes danej stacji. Generalnie jeśli chodzi o kabarety to sytuacja wygląda tak, że firma New Abra sprzedaje do różnych stacji składanki złożone ze skeczów tych kabaretów, które sprzedaje na płytach DVD, dlatego się pojawiają właśnie wymienione grupy. Zaś co do Nowaków - oni w Zoomie mieli program nagrywany specjalnie dla tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 21:24, Fan WWE Superstars napisał:
 
 

Ja też już odbieram TVP Dokument bo sobie kupiłem dekoder DVB- T2.

Ale wcześniej pisał a tu raczej chodziło mu o to, że nie będą nadawać tej samej mszy co inne stacje :) Zresztą czemu mają dawać retransmisje z mszy o innej godzinie z jasnej góry jak chcą na żywo i żadna stacja nie nadaje w tym czasie mszy z Jasnej góry.

Słowa "Wolimy nadać Mszę w takiej porze, która przyciągnie widza i nie będzie jej wtedy na żadnej innej dużej stacji TV." w żaden sposób nie można zinterpretować jako "nadamy o tej samej porze, co inne stacje, tylko z innego miejsca". O jakiej retransmisji mowa? Przecież Msze Św. w Polsce odbywają się nie tylko rano, szczególnie w niedzielę. To nie jest tak, że jak chcą na żywo, to muszą rano. Już pisałem, że w internecie są dostępne w niedzielę Msze od 6 rano do 2-3 w nocy na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 21:24, Fan WWE Superstars napisał:

Zresztą czemu mają dawać retransmisje z mszy o innej godzinie z jasnej góry jak chcą na żywo i żadna stacja nie nadaje w tym czasie mszy z Jasnej góry.

Przecież Msze Św. na Jasnej Górze są przez cały dzień - TVP i na kanale Klasztoru na Jasnej Górze jest nawet całodobowa transmisja z tego sanktuarium

https://www.youtube.com/watch?v=6gzjjjX7vNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasy ma Antenie HD i ruszyły kabarety zamiast "Skąd to się wzięło.

A co do mszy to nadawcy pasuje o 7:00 msza a to, że TVP 1 też daje msze to nie ich wina. A łapanie prezesa za słówka to wiesz tylko krowa nie zmienia poglądów. Ja tam wole o 7 rano, bo po co mają dawać w południe jak mogą dać seriale a ja i tak w telewizji mszy nie oglądam tylko chodze do kościoła. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:
 
 
 
 

Pasy ma Antenie HD i ruszyły kabarety zamiast "Skąd to się wzięło.

A co do mszy to nadawcy pasuje o 7:00 msza a to, że TVP 1 też daje msze to nie ich wina. A łapanie prezesa za słówka to wiesz tylko krowa nie zmienia poglądów. Ja tam wole o 7 rano, bo po co mają dawać w południe jak mogą dać seriale a ja i tak w telewizji mszy nie oglądam tylko chodze do kościoła. 

Różne można argumenty rozważać, ale padła jednoznaczna deklaracja, która nie została dotrzymana. Nie "czepiam się słówek", tylko stwierdzam fakt. Odnosze się do przesłania wypowiedzi, a w jakich konkretnie słowach to przesłanie zostało ujęte, to już kwestia drugorzędna i nigdy nie sugerowałem niczego, co by wskazywało, że czepiam się o jakieś słowo.

Edytowane przez pavl6
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV oznaczenia wiekowe podczas mszy świętej są zbędne. Dzika kuchnia powinno mieć oznaczenia wiekowe niebieski z 7 tak za czasów ntl. A jeszcze jedno proponowałby panie Michale by pan wybielił wszystkie logotypy swoich kanałów na początek Antena HD i Home tv bo wypala i zle to wygląda na ekranie więc proponuję żeby grafik do niedzieli wybielił te loga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To so zmień w dekoderze głowy bedą ucięte, ale przynajmniej format poprawny.

W dniu 11.11.2021 o 13:38, PowerTV napisał:

Dokładnie tak. Nie będziemy nadawać tej samej Mszy, co TVP i Trwam, aby nie robić im konkurencji.

Jak tak lubicie się bawić w cytowanie to ja też za cytuje. No i nie ma tej samej mszy jak TVP 1 i Trwam. Jak zapowiadał nadawca ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:
 
 

To so zmień w dekoderze głowy bedą ucięte, ale przynajmniej format poprawny.

Jak tak lubicie się bawić w cytowanie to ja też za cytuje. No i nie ma tej samej mszy jak TVP 1 i Trwam. Jak zapowiadał nadawca ;)

Nikt oprócz Ciebie nie wyrywa pojedynczej wypowiedzi i cytuje ją w oderwaniu od reszty. Wcześniej wielu Ci zarzucało, że jesteś zakochany w tej stacji i czego by nie zrobiła, będziesz za wszelką cenę jej bronił, ale dystansowałem się od tego. Teraz już trudno mi to robić, bo ślepa miłość aż bije po oczach. Tym bardziej w zestawieniu w moją postawą, bo od początku podchodziłem do stacji co najmniej neutralnie, jak nie dosyć przyjaźnie. Trzymam kciuki za tego nadawcę, podobnie jak za TV Puls, żeby uszczkneli coś głównym nadawcom, żeby nie było takiej dominacji. Natomiast w krytyce nigdy nie kierowałem się sympatiami, a po drugie z zasady nie prowadzę krytykanctwa. Jeśli krytykuję, to staram się trzymać argumentów merytorycznych i nie przesadzać w tym. Zresztą we wszystkim trzeba zachowywać umiar. W ślepym zapatrzeniu w nadawcę też :).

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...