Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ATM rozrywka miała gorszy start od Anteny HD nie da się porównywać tych stacji za krótki czas nadawania. ATM Rozrywka na początku mieli taki program, że groziła im utrata koncesji wiec zmienili program i zaczeli dawać powtórki z Polsatu. Dopiero po paru latach zaczeli robić własne programy i seriale. Więc z czym porównujesz.

No i oczywiście podejrzenia, że robili piractwo np. ściąganie "Alfa" z internetu bez kupienia licencji.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, neo_patryk napisał:
 
 

Bardzo późno, często tylko z napisami. Równie dobrze mogłoby ich w ogóle nie być.

Zapowiadano, że wkrótce zostanie wprowadzona możliwość wyboru - czy z napisami czy bez, o ile dobrze zrozumiałem. Tylko ciekawe, ile jeszcze na to poczekamy. 

 

PS: To, o czym było wspomniane na poprzedniej stronie dyskusji, czyli puszczanie nieaktualnych zapowiedzi przez niemal tydzień, to jest zupełne kuriozum i kompromitacja. Ja rozumiem, że stacja jest robiona niskim kosztem, ale są jakieś granice.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem , że w niektórych zapowiedziach wogóle lektor nie podaje godziny. "Moda na sukces" za jakiś czas spadnie na 8:00 chyba, że odcinki się im skończą ktoś może wie ile jeszcze odcinków im zostało.

I narazie wogóle nie ma zapowiedzi kabarety bo zawsze było o 13 teraz jest zmiana godziny i od tamtej pory zapowiedzi nie widziałem.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Puls przyspiesza końcowe litery w filmach, ale serial to nie wiem bo dawno nie oglądałem.

Jak dają odcinek jeden po drugim to przyspiesza. Ale ogólnie ja wyrosłem z czytania napisów końcowych.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 22:23, PowerTV napisał:

We wrześniu w Antena HD pojawi się na pewno oryginalna, amerykańska Niania, czyli Pomoc Domowa.

Zremasterowane odcinki HD zyskują właśnie polskiego lektora :)

Zremasterowana może i tak, ale nadal jest w 4/3, a na Antenie mamy 14/9. Tak więc serial dla mnie odpada.

W dniu 1.09.2021 o 15:08, Fan WWE Superstars napisał:

I czy bedą filmy z duetem Bud Spencer & Terence Hill bo ten duet został zapomniany przez Polską telewizje i nie dają znimi filmów w żadnej telewizji.

Film z Terencem Hillem w minionym tygodniu pojawił się na Red Carpet. Piękna, zremasterowana wersja. Czysta przyjemność oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale mogłyby się pojawić dwa seriale. Kawaleria powietrzna, czyli dawno nieemitowany serial o wojsku oraz Król przedmieścia emitowany w 2002 roku na TVNie serial komediowy. Według mnie niedoceniony, rzadko emitowany, a może wiele osób by go sobie przypomniało, bądź w ogóle się o nim dowiedzą, ponieważ szybko został zdjęty z anteny. A szkoda, bo jest nawet lepszy niż długo emitowana "Niania". Myślę, że wiele osób by z chęcią zobaczyły te seriale na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PowerTV napisał:

Nie możemy emitować jeszcze więcej filmów czy seriali. Przypominam, że nie mamy identycznej koncesji, jak ATM Rozrywka.

Nasza koncesja jest zupełnie inna - mamy więcej dokumentów i poradników, a mniej fabuły.

 

To chociaż zmieńcie ramówkę na TVC by nie dublować jej z kanałami FILMAX, czy ANTENA HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Cofnijcie jeszcze codzienne propozycje do Listy Śląskich Szlagierów, tak jak to było za czasów gdy NTL był w rękach TVNu. Wy przyszliście i wykopaliście ich z ramówki, potem też zniknął Kurier...

47 minut temu, PowerTV napisał:

Nie możemy emitować jeszcze więcej filmów czy seriali. Przypominam, że nie mamy identycznej koncesji, jak ATM Rozrywka.

Nasza koncesja jest zupełnie inna - mamy więcej dokumentów i poradników, a mniej fabuły.

No to może czas ją zmienić - robi się z tego drugie Adventure HD zapchane nieśmiesznymi kabaretami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PowerTV napisał:

Nie możemy emitować jeszcze więcej filmów czy seriali. Przypominam, że nie mamy identycznej koncesji, jak ATM Rozrywka.

Nasza koncesja jest zupełnie inna - mamy więcej dokumentów i poradników, a mniej fabuły.

Dokumenty uwielbiam, ale chciałbym takie o tematyce paranormalnej jak u konkurencji (WP i Zoom TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PowerTV napisał:

Nie możemy emitować jeszcze więcej filmów czy seriali. Przypominam, że nie mamy identycznej koncesji, jak ATM Rozrywka.

Nasza koncesja jest zupełnie inna - mamy więcej dokumentów i poradników, a mniej fabuły.

 

No nie jest tak do końca - zgodnie z koncesją dokumenty i audycje edukacyjne (bo pewnie do nich są wliczane także te dokumentalne) mają stanowić nie mniej 13% a audycje poradnikowe nie mniej niż 10% w mies. czasie nadawania między 6-23.

Filmy i seriale to min. 20% miesięcznego czasu nadawania między 6-23. Przy czym 30% czasu m-cznego nadawania między 6-23 stanowią już dowolne audycje (nie są objęte ścisłą regulacją jako audycje wyspecjalizowane, które muszą stanowić 70% tego czasu). Wobec tego filmy i seriale mogą stanowić nawet 50% czasu nadawania między 6-23.

 

Tylko wielki problem tego patriotycznego nadawcy, który płaci podatki tylko w Polsce polega na tym, że oprócz kabaretów nie ma on żadnych... polskich audycji, więc miałby problem z wypełnieniem limitu 33% audycji krajowych.😅

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% czasu antenowego zajmują reklamy, więc pozostaje 10% na ogłoszenia nadawcy, oprawę czy program "Na Antenie". Koncesja naziemna jest bardzo wymagająca i musimy ją realizować w 100%, a nie tylko w 70%.

Mamy też polskie programy poradnicze, motoryzacyjne, a także wędkarskie czy muzyczne.

Edytowane przez PowerTV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...