Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wyczaiłem reklamę TnK na Mango 24 (czyli ogólnie w Telezakupach). :twisted: Najpierw młode małżeństwo przyjeżdża do rodziców wytłumaczyć im, że nie będa mogli odbierać analogowego TVN-u z satelity i przywożą zestaw TnK z odbiornikiem. W kolejnej historii ci dziadkowie jadą do znajomych na działkę, grają w karty, a po chwili proponują obejrzenie telewizji. Niestety, na antenie naziemnej brak sygnału. Proponują TnK. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To reklama była czy jakaś telenowela? :>

Typowa reklama telezakupowa, trochę sztuczne aktorstwo w porównaniu do innych. :wink:

 

karol91 reklamy TNK zaczęły już pojawiać się na "normalnych" kanałach.

Ale o jakich reklamach mówisz? Bo takie zwykłe, podczas bloków reklamowych z panem w garniturze już widziałem. Tutaj mówiłem o telezakupach. :)

 

I jeszcze jedno, naprawdę nie masz już innych kanałów do oglądania :> :mrgreen:

Czysty traf! Przeglądałem kanały spoza listy ulubionych i po włączeniu na Mango 24 od razu natrafiłem na jej początek (później był preparat do włosów). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zła, aczkolwiek trochę prymitywna i zbyt prosta. Brakuje tej dynamiki.

Na początek jedna powinno wystarczyć.

Ależ to musi być prosta reklama! Nie zapominajmy, że większość osób, które ma analogowy tuner to starsze osoby, albo rolnicy. Tutaj musi być wszystko wytłumaczone i przede wszystkim ze spokojem.

 

Po takiej reklamie następuje dyskusja w domu czy warto wziąć i czy nie ma żadnego haczyka.

 

Starsze osoby boją się techniki jak ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK informuje swoich abonentów, iż 18-go grudnia nastąpią zmiany częstotliwości niektórych kanałów. Na kanale nSport nieustannie "przewija się" stosowna informacja.

 

Te zmiany tych czestotliwosci juz powoli staja sie denerwujace. Dopiero co np. kanal TVN Warszawa wystartowal i juz bedzie zmiana. :crazy:

 

A tak w ogole to nie chodzi mi tylko o TNK ale tez o wszystkie inne kanaly. Dopiero w lato w naszym domu w Kolobrzegu ponastawialem wszystkie tunery i bylo wszystko ok. Teraz matka poinformowala ze juz duzo tam nie idzie odbierac. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To między innymi dlatego większość osób woli wziąć tuner dedykowany przez platformę (tutaj Technisat), bo nie trzeba w nim nic ustawiać. Gdy nie ma jakiegoś kanału, wystarczy ściągnąć nową listę kanałów z satelity. Mnie akurat się to podoba, bo widzę że coś się dzieje (ciągłe dążenie do poprawy jakości, sam decyduję co oglądam, mogę np. wyszukać sobie Polsat News, itd.), ale niektórzy pewnie po miesiącu by zrezygnowali, bo nie mają czasu co tydzień zaglądać na SatKuriera albo inne serwisy satelitarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK informuje swoich abonentów, iż 18-go grudnia nastąpią zmiany częstotliwości niektórych kanałów. Na kanale nSport nieustannie "przewija się" stosowna informacja.

33953762px9.th.jpg

 

 

Pitter zauważyłem, że u ciebie na karcie tv w pc też występuję przerywane pasek ciągnący się wzdłuż paska panoramicznego w górnej części obrazu. Na polsacie NEWS występuje to samo. Wiesz może co to jest i co jest tego przyczyną?

 

A tak co to tych zmian częstotliwości o której tak dudnią na nsport to myślicie, że jakość kanałów się poprawi czy też wręcz przeciwnie? Żeby nie było tak, że nas jako użytkowników TNK wrzucą na jakieś częstotliwości z mniejszym bitratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitter zauważyłem, że u ciebie na karcie tv w pc też występuję przerywane pasek ciągnący się wzdłuż paska panoramicznego w górnej części obrazu. Na polsacie NEWS występuje to samo. Wiesz może co to jest i co jest tego przyczyną?

Na telewizorze wyłazi to samo, więc to pewnie kwestia tunera satelitarnego (ewentualnie danej stacji TV).

 

A tak co to tych zmian częstotliwości o której tak dudnią na nsport to myślicie, że jakość kanałów się poprawi czy też wręcz przeciwnie? Żeby nie było tak, że nas jako użytkowników TNK wrzucą na jakieś częstotliwości z mniejszym bitratem.

Na początku będzie lepiej, później przybędzie kanałów i będzie tak jak zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaaaam ! :jupi:

 

Wspaniale ! Aktywowalem karte przez internet, nawet z Niemiec. Wiec jesli mieli nastawiona blokade IP z innych krajow, to ja usuneli. Przy aktywacji mialem program ustawiony na mi jeszcze zakodowany TVN. Aktywowalem i doslownie w ciagu dwoch sekund pojawil sie obraz i wszystkie programy dzialaja.

 

Super. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest RusFilm? Podobno ITI wycofało się z tego pomysłu i zostaje Wojna i Pokój.

 

O.TV pierwotnie miało być w TnK (projekty pudełek), więc to jest prawdopodobne. Co do reszty, to czyste domysły, chociaż chciałbym by n wreszcie odkodowało przekaz TVP Historia i podzieliło się nim z pozostałymi platformami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że zarząd iti potrafi myśleć :lol2: z tnk to raczej na pewno chodziło im tylko o zasięg bo przecież nie o nasze dobro :P no może trochę o nasze zdrowie żeby nie dźwigać za ciężkiego portfela :lol: , a tak poza tym to zobaczycie jak za klika miesięcy zmieni się oglądalność kanałów dostępnych w tnk... i ile kasiory przybędzie wtedy iti za reklamy.

 

PS

Co myślicie o roszadach na transponderach eNki, chodzi mi głównie o Discovery Historia, może też planuję zwiększyć jego zasięg poprzez tnk? Nie mówię że teraz, może za pół roku ale tvn podpisując umowy z discovery na pewno zobowiązał się do uzyskania jakiejś tam oglądalności, a jak na razie ten kanał w samej tylko eNce furory nie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...