Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KRRiTV to taki organ państwowy gdzie grupka ludzi siedzi na stołkach za ciężkie pieniądze - oczywiście z naszych portfeli i delikatnie mówiąc nas zwykłych zjadaczy chleba których nie stać na płacenie abonamentów w platformach ma w głębokim poszanowaniu. Oni tylko widzą to co chcą widzieć i załatwią to co jest dla nich dobre - zależnie od panującego lobby. Reasumując przypomina mi to czasy kiedy bez dewizy "nie posmarujesz, to nie pojedziesz" nic nie mógł człowiek załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieli zamiar włączyć do oferty Polsat już dawno by to zrobili ,nie ukrywam ,że trochę liczyłam na KRRiTV w tej sprawie ,ale jak widać jakie państwo - takie prawo .Ciekawe czym się będzie zajmował cyfrowy dom po 2016r kiedy oferta pre-paid wygaśnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem działaniem KRRiTV miała się zająć Najwyższa Izba Kontroli jednak jak na razie nic z tego nie będzie

 

Cyfrowy Dom chyba nie do końca zdaje sobie sprawę - użytkowników tnk sd jest 266tyś zakładając tylko skromnie że miesięcznie doładowuje tylko co trzecia osoba daje to wpływy ok.1,8 mln zł miesięcznie zobaczycie jeszcze będą szukać tych klientów niech tylko Polsat wprowadzi coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....No prawie to samo jednak oferta programowa tnk sd lepsza ,Polsat nie jest skory dać coś lepszego w małej cenie .Głównym atutem tnk sd są kanały TVP Sport i n -sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę zmienię temat.

 

Wczoraj wpłaciłem zwykłym przelewem na "moje" konto w "TNK SD" 16 złotych, bo chcę mieć "nSport" na mecze "ręcznych", jednak mimo, że mam konto w "PEKAO S. A.", a konto do doładowań też jest w "PEKAO S. A.", to do tej pory nie mam aktywowanych kanałów na doładowanie, a przecież z doświadczenia wiem, że przelewy wewnątrz "PEKAO S. A." idą praktycznie "online"...

 

Ciekawe czy w poniedziałek kanały na doładowanie ruszą (żeby było jasne sprawdzam cały czas też ważność doładowania na stronie "TNK" i tam nowej daty ważności doładowania też jeszcze nie ma)???

 

W ogóle dziwię się, że przez tyle lat jeszcze nie wprowadzili oficjalnej możliwości doładowania "online" na swojej stronie, zresztą w ogóle "Nka" niby jest "telewizją nowej generacji", a chyba ciągle nie mają internetowego centrum obsługi abonenta, jak "Cyfra+" i "CP", w którym możnaby opłacać abonament np. kartą płatniczą :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz właśnie już o tym pisano. Jak idą przelewy to wszyscy wiedzą. Można to sprawdzać po sesjach eliksir kiedy dotrą do innego banku. Tylko najwyraźniej po tem do akcji wkracza jakis ich system i to on nie robi najwyraźniej tego od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej doładowywać przez Allegro (po sprawdzeniu komentarzy) - kanały działają po kilku minutach od dokonania transakcji. :) ..nie ma się co bać oszustów, bo od razu po przeczytaniu komentów wychodzi kto nim jest.

 

W pozostałych przypadkach zazwyczaj trzeba czekać szmat czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam dwie karty tnk sd zakupione od 3 lata temu, a więc kanały typu Tvp1,2 i Tvn powinny być dostępne bez żadnych doładowań, a jest jednak inaczej. Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu uruchomiłem odbiornik tnk i niestety na żadnej z kart kanały podstawowe nie działają. Czy wiecie może jaka jest przyczyna ? Chciałbym jeszcze zaznaczyć że jedna z kart była ostatnio doładowana w czerwcu ubiegłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych sklepach gdzie sprzedają "enkę" można opłacać doładowanie nie ma prowizji ,a doładowanie jest realizowane natychmiast .jak ktoś jest z Przemyśla polecam "Kodaka" na Franciszkańskiej tam można tak opłacić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam dwie karty tnk sd zakupione od 3 lata temu, a więc kanały typu Tvp1,2 i Tvn powinny być dostępne bez żadnych doładowań, a jest jednak inaczej. Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu uruchomiłem odbiornik tnk i niestety na żadnej z kart kanały podstawowe nie działają. Czy wiecie może jaka jest przyczyna ? Chciałbym jeszcze zaznaczyć że jedna z kart była ostatnio doładowana w czerwcu ubiegłego roku.

 

Spróbuj zostawić włączony dekoder z kartą na TVN przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...