Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam 5-cy a 7 nie oglądam no chyba że sporadycznie i za te 7 pustych m-cy nieoglądania miałbym płacić np 40zł / m-c, tj 280 zł wyrzuconych w błoto. To nie dla mnie.

 

Wg mnie to się nie opłaca kupować tego kanału PREMIUM po co mi 2x nSport i EuroSport szczególnie w takiej cenie . Jak kupie TNK HD to tylko i wyłącznie będę doładowywał 20 zł mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

miały być dodane w tym roku 4 kanały, dwa dodano, o kolejnym ktorym sie mowilo miało byc TVN Seriale, ale póki kanał ten jeszcze nie wystartował, może na jesień, ale czy dadzą coś do TNKSD, chyba wątpliwa sprawa, ale ich sprawa, TNK HD to lipa, póki co i nie ma co narzekać za 10 zł za miesiąc nic się lepszego nie znajdzie w TNK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale pierwszy raz będę doładowywał TnK i nie chciałbym popełnić jakichś błędów. Z tego co czytałem to należy na pocztowym blankiecie wpisać indywidualny nr konta i odpowiednią kwotę na określoną liczbę miesięcy i wtedy gdy pieniądze dojdą to uprawnienia przyjdą na już posiadaną przeze mnie kartę. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć czy tak to wygląda czy też należy to zrobić jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat, ale...

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale dzisiaj tak około godziny 13:00 można było oglądać kanał T1 z tp. 11508 V. Najpierw myślałem, że jest FTA, ale po wyjęciu karty TNK kanał znikał. Wspomnę też, że po kilkunastu sekundach od włączenia też znikał, tuner wyrzucał mi scrambled, ale po przełączeniu na inny program i ponownym włączeniu T1 działał. Co do samego "kanału"... był to przekaz TVN, na dole był emitowany pasek "emisja testowa dla przyjaciół".

254vodi.png

bykr5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeszcze jako zielony mam trzy beznadziejnie proste pytania dotyczące cyfrowego odbiornika DIGIT S2-CD (Hot Bird 13,0 stopni - dostęp warunkowy CONAX):

1. Czy jest możliwość odbioru kanałów z serii Discowery i Animal Planet np. w ramach dodatkowego abonamentu lub innej karty SIM?

2. Jak podłączyć odbiornik do karty TV w komputerze, który oczywiście nie ma złącza EURO, ale ma S-VHS jak i też odbiornik satelitarny?

3. Czy można podzielić sygnał z odbiornika satelitarnego na dwa telewizory?

 

I oczywiście jeżeli będzie działać łącze S-VHS (odbiornik - karta TV), czy jego długość (ok. 10 m) umożliwi transmisję sygnału, czy też zakładać następną antenę z

nowum tunerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Być może z Cyfry+ ale nie wiem czyistnieją alternatywne oprogramowania do Digita S2, na oryginalnym na pewno nie pójdzie, oczywiście kartę trzeba sobie wyciąć samemu tylko TnK daje wersję do wyłamywania.

2. Podłączysz za pomocą karty telewizyjnej ze złączem COMPOSITE lub S-VIDEO

3. Nie można z jednego odbiornika podzielić sygnału na 2 telewizory chyba że chcesz na każdym oglądać to samo.

 

10 metrów to dla dobrego kabla S-VIDEO żaden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...