Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś udało sie wejść na strone http://www.telewizjanakarte.pl

 

U mnie wyskakuje:

Access Denied (policy_denied)

Your system policy has denied access to the requested URL.

 

For assistance, contact your network support team.

 

u mnie to samo, widocznie jeszcze nie ruszyli

 

a ktoś wie gdzie umieszczą nsport sd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniono tytuł wątku

 

Jeśli po końcu ważności uprawnień kanały podstawowe TVP nadal będą działać, myślę, że jesst szansa na bardzo duże powodzenie. Po co bulić miesięcznie, skoro te kanały będą za darmo. W tej sytuacji oferta Mini CP traci rację bytu. Dla dennego Polsatu nie ma sensu kupować dodatkowej oferty. Do tego opłata z góry jest bardzo korzystna.

Myślę, że to i część planu TVP. Woleli dogadać się z tvn i umożliwić darmowy odbiór z najpopularniejszej pozycji niż już na starcie sprzedawać ofertę z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oferta prezentuje sie calkiem niezle i w sumie mozna patrzec w roznych punktach na nia

 

napewno jest to konkurencja dla powitalnego c+ oraz mini Polsatu wielkim atutem jest kanał Disney, tvn24 , tvn turbo i nsport i tvp sport i to wszystkie te kanały za 10zl

 

warto takze dodac ze tez to jest oferta troche uzupelniajaca do CP czy C+ kupuje c+ lub CP i kupu TNK i mam lige mistrzow i inne programy za 10zl

 

no i czekammy terz na ruch ze strony c+ juz 30 wrzesnia i jak zawsze na koncu na ruch CP koferencja poczatkiem pazdziernika i zobaczymy co zdecyduja sie zrobic

 

dodatkowo boj sie zaczenie w grudniu jak tvn zniknie z analogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że większość nastawia się na kanały za darmo, więc mało kto będzie płacił te 10 zł miesięcznie, to na czym TNK będzie zarabiał? Samej sprzedaży dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item445547657_tec ... koder.html ludzie Ludzie z Allegro nie spia :D a co do telewizji biore to zawsze to 2 mecze LM wiecej a i PP polski i TVP sport uzupelnienie cyfry idealne!

 

 

Nasuwaja sie mi pytania dwa :

1 CZy lista bedzie odgornie czyli brak mozliwosci dodania Vivy ITp FTA kanalow

2 Jak ten dekoder wyglada ma czytnik kart + Sim ? czy tylko Sim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia dokupienia uniwersalnego dekodera jesli taki istnieje(co obsluguje jednoczesnie Conaxa i Sece ) i jest mozliwosc miec pakiecik + C+/CP za grosze

 

A ja osobiscie chyba zrobie sobie tak ze zrezygnuje z C+ wezme multipakiet + orange sport =50zl + pakiet na rok i mam praktycznie wszystkie kanaly ktore ogladam oprocz Eurosportow :( A filmy na C+ Tvn czy Naziemnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekscytujecie się jak po ostatniej konferencji n :D Cyfra zrobi konferencję i okaże się że TNK nie jest znowu taka fajna. Później CP zrobi promocje i tym razem okaże się że oferta Cyfry nie jest taka atrakcyjna. Trzeba poczekać do świąt czyli końca października :lol: Ostatnio Boże Narodzenia zaczyna się przed świętem Wszystkich Świętych :D Wtedy powinny być już znane wszystkie promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta w opakowaniu jest normalna, tylko można z niej wyłamać kartę SIM - sytuacja identyczna jak w przypadku sieci komórkowych. N raczej nie strzela sobie gola, to raczej rozszerzenie targetu. Dla kilenta małozamożnego będzie TNK, a dla klienta bardziej wymagającego - N. To dobre posunięcie, choć nie spodziewajmy się w tej chwili bardzo niskich cen w N. N będzie szła w kierunku śrubowania ARPU do granic możliwości, a TNK w kierunku ilości abonentów. Generalnie będzie to więc jakby zarówno odpowiednik dla Cyfrowego (TNK) i Cyfry+ (N).

 

Nie bałbym się też o to, że jakaś część abo zdecyduje się tylko na bezpłatne kanały. To i tak dobrze dla TVNu, który ma być jak najszerzej dostępny i zgarniać kasę z rynku reklamowego. W podobnej sytuacji będzie religia.tv i tvn7. Lepiej mieć bezpłatnych abo niż żadnych lub w Polsacie ;-).

 

Generalnie brawa za TNK - ta oferta jest tak skonstruowana, że uderza we wszystkie dostępne oferty na rynku, jest ich świetnym uzupełnieniem i jednocześnie promuje N - np. tym, że tu Nsport jest w SD i nie pokazuje wszystkich meczów live (bo reszta będzie w N). W tej sytuacji nie spodziewam się również utraty praw Ligi Mistrzów. Dla żadnej oferty TNK w zasadzie nie jest neutralna - choć widać, że najmniej uderza w N (kanały są tak rozłożone w pakietach, że i tak warto wziąć N jeśli chce się oglądać więcej)

 

Jedyny feler jest taki, że DIGITy czytają tylko karty TNK... Ale cóż, mamy też możliwość wykupu własnego dekodera. Ale zdaje się, że lista kanałów nie jest przez ITI blokowana. Biorąc pod uwagę kanały FTA to dostajemy pokaźną liczbę kanałów w tej chwili, oprócz tego co już zaprezentowano to przecież jeszcze TVP Polonia, TVP Kultura, TVS, TV Puls, Tele5, Polonia1, 4fun.tv, VIVA, Airbox, Edusat a nawet ITV, Podróże tv i Mango ;-) No i jeszcze TV Biznes, Polsat 2, Polsat Zdrowie i Uroda i Polsat News przez jakiś czas jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekscytujecie się jak po ostatniej konferencji n :D Cyfra zrobi konferencję i okaże się że TNK nie jest znowu taka fajna. Później CP zrobi promocje i tym razem okaże się że oferta Cyfry nie jest taka atrakcyjna. Trzeba poczekać do świąt czyli końca października :lol: Ostatnio Boże Narodzenia zaczyna się przed świętem Wszystkich Świętych :D Wtedy powinny być już znane wszystkie promocje.

 

O ile N-ka nie ma jakiegos hitu jako kontre na konferencje konkurentow. Podobno ma.

 

Czemu zakladacie, ze tam bedzie jeden nSport? DLa mnie to oczywiste, ze na czas LM abonenci TNK beda miec rowniez reszte. Wystarczy, ze nSport59 itd bedzie nadawal w mpeg2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...