Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pobawiłem się troszkę:

http://i38.tinypic.com/15db5eu.jpg

 

Z tego co wygląda, w ofercie znajdą się kanały TVP1, TVP2, TVN, TVN7, TVN Style, TVN CNBC Biznes, nTalk, TVN24, TVN Turbo, religia.tv, Owsiak TV, TVN Meteo. I to wszystko za 16 złotych miesięcznie :)

No to lipa. Nawet Info nie dali nie mówiąc o innych kanałachTVP. Same TVNy za 16 zł niech sobie wsadzą...

A nie pisałem że będzie 15-20zł? Inni myśleli że po 6. Oj naiwni.

 

TVP Info ma być w tym pakiecie, a porównując z najniższymi pakietami konkurencji wygląda to b. dobrze.

 

Było wiadomo, że cena nie będzie niższa niż 10 zł, chyba, że braliby sygnał TVP z analoga i zrezygnowali z kanałów tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia.tv nie nadaje w standardzie kompresji MPEG-2 :) a w MP4.

Faktycznie. Zmyliło mnie to że wyszukało mi ten kanał. Myślałem że "zwykłe" tunery nie znajdują kanałów MPEG4.

 

A kto powiedział, że nie będzie samej karty?

Trochę bez sensu jest robienie oferty z tunerami i bez. Lepiej byłoby wypuścić same karty, Prepaid na rok za powiedzmy 199 zł. Tuner nie będzie za darmo. Ktoś gdzieś napisał że ma to być 199 zł w tym 3 mieszące abonamentu gratis. Te 200 zł wolałbym wydać na np. Fergusona FX6600 i mieć mozliwośc edycji listy kanałów, wyjście komponent i spdif. Ten Technisat raczej tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie ten npak wyglada jednak czy warty jest 16zl moim zdaniem nie bo policzmy nawet ze za kazdy kanał 1zł to wychodzi 9 zl a kanał typu religia.tv owsiak tv czy ntalk ie sa warte nawet 50gr wiec wydaje mi sie ze troche przeplacac beda ludzie no chyba ze okolo 12 bedzie za kanały tvp

 

mysle ze ta oferta z cena 16 zl jest bardziej skierowana w kierunku C+ i jej pakietu powitalnego za 19zł w ktorym sa podobne kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze jak dla mnie to bardziej sie wydaje konkurencja dla powitalnego cyfry i jest wiele lepszy od powitalnego co prawda nie ma tvpuls i tvp info i mini mini ale sa inne kanały

 

pytanie jest jeszcze jedno jesli to bedzie kontr ofensywa do CP to Cp powienien wsadzic do mini kanały polsat news play i cafe zreszta zobaczymy niedlugo co zrobi

 

mysle ze stworznie tego pakietu bedzie miec glowny cel to przejac widzow z analogowego tvn ktorych jest jeszce kolo 100 tys w Polsce jak i konkurowanie z powitalnym cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno skomentuję, ale jednak :D

 

Otóż pierwsza rzecz z którą się nie zgadzam to to, żeby kanały TVNu wycofywać "stopniowo" - moim zdaniem to będzie właśnie najgorsze co może być, kiedy z CP i C+ znikną Turbo, Style itp. Właśnie ITI powinno zależeć by te kanały były u konkurencji i kartą przetargową powinien tu być szantaż TVNem.

 

Po drugie - mówi się o tym kto tu na tej całej "zabawie" straci. Moim zdaniem stracą wszyscy, ale... nie wszyscy po równo.

Główna sprawa jest taka - CP ma TVN, a N nie ma Polsatu - to nabija klientów dla CP. Co się stanie jak na CP zabraknie TVNów? Możnaby powiedzieć, że jest wtedy remis, tylko że zdecydowana większość Polski Polsat może z naziemnej odbierać, a z TVNem już tak różowo nie będzie. Czyli w tym momencie jeśli chodzi o te główne kanały to szala przechyli się zdecydowanie na korzyść ITI.

Od tego momentu wielu osobom przestanie się uśmiechać płacenie 37,9zł (albo i tych 9,9) kiedy nie będzie TVNów, a ofertę N będą mogli wzbogacić o antenę naziemną.

 

Trzecia sprawa - (trochę wiąże się z drugą) czyli czy to się ITI będzie opłacać, wszak wielu mówi że to samobójstwo dla TVNu będzie. Moim zdaniem skoro to wprowadzają to mają już tam wszystko przebadane, policzone i na pewno na swoje wyjdą. Jeśli nawet kanały zaczną tracić widzów, to przychody z N przyniosą spółce wyrównanie, a dla N każda solidna partia klientów to szybszy krok do 500tys, 700tys, a potem do miliona (a wiadomo, że większy może więcej - nowe przetargi, kanały, oferty itp).

 

Czwarta sprawa - cena pakietu (i dekodera). Pojawia się pytanie czy 16zł to dużo czy mało. Na pewno jedno możemy stwierdzić - po stracie TVNu przez CP (co zaznaczam że jeszcze mimo wszystko nie jest przesądzone, choć faktycznie się może na to zanosić) to pakiet Mini że tak się wyrażę no nic sobą prezentować już nie będzie... TVP 1 i 2 oraz Polsat można mieć z naziemnej, a resztę ma się albo FTA albo można wręcz pominąć. nPak da widzom "coś więcej", bo nie będą to tylko 3-4 kanały które się ogląda ale dojdą takie ciekawe kąski jak nTalk, czy też solidny TVN24 którego w Mini nie ma. Gdyby cena była za niska to wielu by się scfaniło i dokupiło do Familijnego nPaka, a tak to wybieraj...

 

Piąta sprawa - Pakiet Mini odniósł furorę, ale znaczenie jego to nie to że Kowalski płaci 9,9 tylko że Kowalski z 9,9 po kwartale przejdzie na 37,9. Czy tutaj też tak będzie elastycznie? No zanosi się na to, że nie bardzo i tu jest ten problem z nPakiem. Generalnie sprawa bije się tylko o dekoder, który jak ktoś będzie chętny to wymieni (pewnie już bez promocji 8) ).

 

Zaznaczam - jeszcze TVNy z CP (no i z C+) nie zniknęły, ale nie uważam by to ITI na tym najwięcej straciło a nawet wręcz przeciwnie - jako jedyni mogą (mogą, ale nie muszą) na tym zyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te cale kombinacje i machlojki w Polsce, to jeden wielki balagan! Takie cos prawnie by nie bylo mozliwe na zachodzie! To jest istny cyrk poprostu, typowo po polsku! Ani Cyfrowy Polsat ani N'ka nie wygra z C+! To za silny swiatowy potentat! Czy predzej czy pozniej i tak Cyfra+ wszystko przejmie i bedzie jedna platforma pod ta wlasnie nazwa! Oni juz sie dogadali i planuja juz od kilku lat i robia nas na zielono! Zdobywaja w ten sposob szybciej klientow aby miec ich jak najwiecej, to taka idiotyczna taktyka, dla kazdego cos, na jedna z trzech juz sie kazdy skusi! Uwazam, ze Unia Europejska powinna dobrac im sie do skory, takie cos jest zabronione w EU! Nie wierze, ze C+ byl na tyle naiwny czy niedoswiadczony, ze wylaczyl od tak Polsat naziemny z oferty, bo musial! Z punktuwidzenia prawnego wcale nie musial. Tak jak CP nie wylaczyl TVP i TVP sprawy w sadzie nie wygrala! Zastanawiam sie tylko kiedy wreszcie do fuzji dojdzie? Bo mam dosyc placic podwojnie za ten czy tamten kanal!

 

Posiadam Cyfre +, Cyfrowy Polsat oraz pakiet MTV unlimited na Technisacie DigiCoder HD S2. Mam jeszcze drugi slot Conax na karte, wiec dokupie sobie jeszcze Npak i bede mial tez tv Owsiaka! W sumie fajna (ale droga) zabawa z tymi kartami, jezeli wszystko funkcjonuje a z tym sa czasem problemy! Digicoder HD S2 testowalem, karta N'ki i kanaly tvn'owskie akurat dzialaja! Wiec okazuje sie, ze dekoder "Problem Child" Technisata HD S2 okaze sie (byc moze) perfekcyjnym dekoderem na polski rynek a sprawia(l) naprawde wiele klopotow ale to chyba tez tylko kwestia nowego softu, jezeli Niemcy zajarza sprawe! Moze napisze do nich list w tej sprawie i im to nieco naswietle, czas pokaze!

 

Ale spowrotem do tematu! Uwazam, ten minipakiet N'ki za jakas kpine!!! I oni w takie cos w Polsce jeszcze pieniadze inwestuja? Nonsens! Dajcie tym ludziom w Polsce wreszcie jakas pozadna Pay-TV, gdzie poprostu za normalne pieniadze bedzie mozna obejrzec wszystkie najlepsze kanaly! Czy wy myslicie, ze taki dziadek pokuma te wszystkie dekodery i karty i moduly... i co tam jeszcze? A czy bedzie go wogole na to stac??? Ma za 16zl Religia TV ogladac? Ktos na leb w tej Polsce upadl! Ta cala Nka to jest wogole jakies nieporozumienie! To jakas pokraka za kupe pieniedzy! Oddawac bandyci Discovery HD Cyfrze+! Nie rozumiem rowniez tylko, jak C+ mogl poscic HBO? Ale tu wracamy juz do poczatku mego postu!

 

Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilem!

 

Pozdrawiam! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...