Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@piotrln:

 

 

Ludzie chcą posiadać pakiety tzw. mix czyli po kilka kanałów z każdego po kolei pakietów. Nie każdemu podoba się dobór według kategorii.

Ci co tego chcą poszli sobie do Polsatu. Ja chcę tak jak jest i dlatego jestem w N.
Ale skąd n-ka weźmie kanały Polsatu?
Może niedługo spytamy skąd Polsat weźmie TVNy?

Od tego co piszesz będzie DVB-T i przestańcie odsądzać od czci i wiary pogłoski że TVN zniknie z Polsatu. Może tak może nie ale jakoś waszego kochanego Solorza nie mieszacie z błotem za to że trzyma Polsat w kieszeni i nikomu nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszym i najlepszym rozwiązaniem jest opracowanie i wprowadzanie odbiorników satelitarnych z wbudowanym tunerem cyfrowej telewizji naziemnej - np. w fabryce polsat technology w Żywcu. Pomysł jest dobry bo od niedawna znamy dokładnie standard nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszym i najlepszym rozwiązaniem jest opracowanie i wprowadzanie odbiorników satelitarnych z wbudowanym tunerem cyfrowej telewizji naziemnej - np. w fabryce polsat technology w Żywcu. Pomysł jest dobry bo od niedawna znamy dokładnie standard nadawania.

 

to dobre rozwiązanie na pewno.. tylko po co wtedy wydawać miliony za miejsce na transponderze:P zresztą chyba sieć DVB-T nie jest zbyt rozbudowana.. Ciekawym pomysłem było by gdyby wyposażyli te swoje nowe małę dekoderki w karty kupowane w kiosku i dołądowywane tak jak karty SIM w telefonie:) takie rozwiązania są w niektórych krajach, może i w Polsce by się przyjeło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jest to ciężkie do opanowania, bo fakt faktem dekodery DIGIT S2 Technisata MPEG-4 nie obsługują. Pojawia się więc problem - czy będziemy mieć dostęp dzięki nim tylko do części oferty, a same karty będą upoważniać do reszty czy może czeka nas zmiana kodowania paru kanałów... To byłby zdecydowanie bezcelowy i kiepski pomysl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wreszcie wyłączą analogowy TVN i na ten transponder wsadzą OTV, Religia.TV i nTalk, albo przeniosą np. HBO lub AXN-y na transponder DVB-S2 i wstawią w ich miejsce w/w kanały. Religia.TV jest zresztą już na transponderze DVB-S (wystarczy zmienić sposób kompresji), więc muszą znaleźć miejsce tylko na 2 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się troszkę:

http://i38.tinypic.com/15db5eu.jpg

 

Z tego co wygląda, w ofercie znajdą się kanały TVP1, TVP2, TVN, TVN7, TVN Style, TVN CNBC Biznes, nTalk, TVN24, TVN Turbo, religia.tv, Owsiak TV, TVN Meteo. I to wszystko za 16 złotych miesięcznie :)

No to lipa. Nawet Info nie dali nie mówiąc o innych kanałachTVP. Same TVNy za 16 zł niech sobie wsadzą...

A nie pisałem że będzie 15-20zł? Inni myśleli że po 6. Oj naiwni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...