Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze to bedzie strzal w 10. Oferta swietna, juz wiem co kupie na prezent rodzicom i tesciom na gwiazdke...Dzieki temu bedzie co ogladac podczas przynudnawych obiadkow z nimi :-)

 

A wiesz ze ten pomysł jest niezły :brawo: a szczególnie podoba mi sie ta argumentacja-"Dzieki temu bedzie co ogladac podczas przynudnawych obiadkow z nimi " :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącę, ale mam pytanie.

Jestem zainteresowany ofertą TNK, tą za 49 zł z kartą i 2 pytania.

1. Czy karta będzie bez problemu działać z http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=10&id=18

2. Przykładowo, po 3 miesiącach nie doładuję, będę miał dostępne tylko 5 programów, czy potem te 5 programów też mi zniknie, po jakimś czasie (zapewne długim). Czy będę miał te 5 programów już na stałe (oczywiście jeśli nie doładuje)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy organizacyjne.

 

Wydzieliłem z tego wątku dwa inne, o modułach i tunerach. Tak będzie czytelniej, ten wątek niech traktuje o ofercie, dwa nowe to sprawy techniczne.

 

@mac_latawiec - trzeba by tez zmajstrować wątek o antenach i instalacji :P

W swojej antenie możesz wymienić konwerter, teraz pewnie masz Twin, a wymiana na Quad rozwiąże problem. Ewentualnie zakupić jakiś tuner z czytnikiem Conax i do niego podłączyć przez przelotkę np. tuner CP (jeśli nie będziesz korzystał z tunerów jednocześnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w tym wszystkim jest drugie dno, gdzie są te gwiazdki w rogu? Za darmo to u nas w pysk się nie dostanie. Albo TVN chce związać jak najwięcej ludzi przed wejściem dvb-t, albo nagle promocja się skończy i ludziom pozostanie zapłacić, albo zostaną z następnym meblem w domu za 200z ???? :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kanalow za free, wielki mi co. W Anglii cala platforma jest za darmo ( tez pewnie najpierw sie sprzet kupuje oczywiscie), nie doszukiwalbym sie drugiego dna. Wiekszosc osob co to kupi bedzie placic ten abonament, bo kanaly co tam sa, nie sa byle jakie. Chocby nSPort, TVN Turbo, TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 14zł miesięcznie ta inwestycja TVN-owi się nie będzie opłacać. Raczej będzie dużo takich, którzy wezmą kartę i przestaną opłacać. Będą mieli podstawowe kanały za free wszędzie tam, gdzie odbiór naziemny jest zły lub nie ma go wcale. Nie wszyscy są fanatykami sportu i TVN turbo. Poza tym powrót do MPEG2 i brak HD to krok w tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, czy zapis na stronie: Ważność oferty telewizji na kartę: do 31.10.2016 r., gwarantuje nam odbiór darmowych programów do tego czasu? Nie ma przecież żadnej umowy, więc w razie czego nie ma się do czego przyczepić.

 

Zamiast TnK wolałbym nawet za 200 zł kartę dostępu do programów TVP na Astrze i oglądanie TVP HD czy TVP Sport za darmo. Tak mają w Czechach i Słowacji - i jest dobrze. Czasami tylko w ramach zabezpieczeń, zmieniają system kodowania czy karty, ale taka wymiana obowiązuje też posiadaczy obecnych - nie trzeba znowu wydawać kasy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brak umowy gwarantuje...- NIC. Z dnia na dzień można wyłączyć i wytłumaczyć jakąś bajką. Zostaje pudełko za 200 zł. Podobnie było z pakietem informacyjnym w n-ce. Jest niby za darmo, ale dopiero przy umowie na 3 inne pakiety. Telewizja na kartę?? Czy w telofonach na kartę jest coś darmo? Żeby utrzymać aktywny numer trzeba doładowywać regularnie konto. Jestem pewien, że tu będzie podobnie, jak tylko nałapią trochę widzów. Wystarczy przeczytać notę prawną na stonie TnK. Pod to można podciągnąć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ANDPOL przestan pisac bzdury - to nie jest piaskownica lecz biznes i przestan raczyc innych swoimi teoriami typu "NIC"!

To jest moje prywatne zdanie,tak jak napisałem, a jak będzie czas pokaże, więc nie wiem po co to święte oburzenie? To właśnie jest biznes a ITI nie jest organizacją charytatywną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw była N i ruszyl się temat HDTV w Polsce, a teraz jest TV na kartę, gdzie osoby zainteresowane bezplatnym odbiorem kanałów TVP w cyfrowej jakości będą mialy taką możliwosć, a więc wszytsko idzie w dobrą stronę. Czas pokaże co z tego wszytskiego wyniknie, a ITI to mocny gracz więc bedzie sie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie chcę Was martwić, ale TNK to tylko projekt ośmioletni:

INFORMACJE DODATKOWE:

 

* Z telewizji na kartę możesz korzystać jedynie na terytorium Polski i jedynie dla użytku prywatnego.

* Do działania telewizji potrzebna jest aktywacja karty. Którą możesz aktywować za pomocą telefonicznego Biura Obsługi Klienta.

 

Zadzwoń na numer 0-300-102-502 z telefonu stacjonarnego

lub *71 81 91 z telefonu komórkowego.

* Aktywacja telewizji na kartę może nastąpić w przeciągu 48 godzin od wydania

dyspozycji "aktywacji".

* Ważność oferty telewizji na kartę: do 31.10.2016 r.

* System Conax: karta usługi telewizja na kartę działa w odbiornikach

satelitarnych do odbioru kodowanych i niekodowanych programów telewizyjnych

przez satelitę zgodnych z systemem dostępu warunkowego Conax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...