Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej wkurza brak nie tylko HD ale nawet 16/9 na lidze hiszpańskiej i włoskiej! Czyżby te mecze nie były realizowane w HD skoro nawet nasza marna liga jest? Czy może C+ tak się wykosztował na Ekstraklasę że nie stać ich już na HD poza Polską i Anglią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport musi być na C+, ponieważ wymaga tego koncesja.

No dobrze zgadzam się ale mogą tą swoją koncesję spełnić rano powtórką meczu albo w tygodniu a nie w weekend kiedy miałbym ochotę zobaczyć jakiś dobry film.

Albo niech zmienią nazwę na Canal+ Sport 3 i wtedy będzie po sprawie.

Ja mam Canal+ tylko dla filmów,piłkę oglądam tylko z okazji Euro i faktycznie powinni podzielić osobno film i sport po 14.50 zł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, taki wypadek jak wczoraj z meczem inter-milan zdarza sie wyjatkowo rzadko, zazwyczaj klika razy w roku. Wejdzcie sobei na forum canal plus i na dzial sport, abonencie prosili zeby ten mecz byl w canal plus bo cs2 ma slaby zasieg i canal sie do tej prosby ustosunkowal.

Zgadzam sie z tym ze powinni multipakiet podzielic na dwie czesci sportowa i filmowa choc zapewne wiekszosc ludzi i tak bralaby obie czesci bo czasem dobrze jest obejrzec jakis dobry film na canal plus a nieliczyc na jakies odgrzewane kotlety na kanalach fta czy tez cienkie filmiko w kiepskiej jakosc na hallmark czy movies 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio skorzystalem z promocji Noworocznej i skusilem sie takze na opcje Canal+. Mysle sobie, to tylko 14,50, wiec zobacze co tam leci, choc z dawnych doswiadczen to zapamietalem, ze... nic nie leci na tych programach. Ale co tam, w promocji za te nieco ponad 10 zl moge sobie miec przez te 9 miesiecy.

Mam pytanie bardzo wazne:

 

DLACZEGO na kanale premium czyli dodatkowo platnym emitowane sa reklamy??? I to nawet powyzej minuty czy dwoch!!! Na HBO tego nie ma. Przeciez na kanalach dodatkowo platnych nie powinno byc miejsca na reklamy. Tylko patrzyc az C+ zacznie przerywac filmy blokami reklamowymi.

 

DLACZEGO kanal premium czyli dodatkowo platny nie jest programem calodobowym??? Zarowno Canal+ jak i Canal+ Film.

 

Mysle ze moja przygoda z C+ moze sie zakonczyc nawet szybciej niz po 9 miesiacach...

Oczywiscie ktos moze powiedziec "to zrezygnuj!". Ale jak bym nie chcial to bym w ogole nie bral C+! Ja chcialem miec bo byla akurat promocja lecz placenie za ogladanie reklam mija sie z celem. Reklam od groma moge ogladac na innych kanalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mysle sobie, to tylko 14,50, wiec zobacze co tam leci, choc z dawnych doswiadczen to zapamietalem, ze... nic nie leci na tych programach.

 

Po co piszesz takie bzdury. Czego ty oczekujesz, skoro twierdzisz "nic nie leci"? Jest coś takiego jak program tv np. w gazecie i można zapoznać się z ramówką. Oczekiwałeś, że z ekranu złote monety będą ci wyskakiwać?

 

DLACZEGO na kanale premium czyli dodatkowo platnym emitowane sa reklamy???

 

Reklamy są symboliczne i na swoim miejscu tzn między np. filmami czy meczami. Nigdy reklama nie opóźnia kolejnego programu. A tak z ciekawości zapytam - jak na C+ "nic nie leci" to napisz gdzie leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie leci? Na zagranicznych odpowiednikach naszej Cyfry+. Miales kiedys Premiere, Digital+ itp za dobrych czasow? To wiesz co leci na prawdziwych kanalach premium. To co u nas jest w VOD to tam leci na kanalach Canal+.

 

A reklamy na dodatkowo platnych kanalach to parodia! Przeciez placimy dodatkowe pieniadze za dany kanal a reklamy sa czyms najmniej lubianym nie tylko w TV ale gdziekolwiek np. radio, internet. Masz zainstalowana blokade w swojej przegladarce czy lubisz jak Ci wyskakuja okna reklamowe?

W zagranicznych platformach na kanalach premium nie ma nawet LOGO operatora zeby nie wkurzalo abonentow. Zastanow sie wielbicielu Mango czy jakiegos QVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. radio, internet. Masz zainstalowana blokade w swojej przegladarce czy lubisz jak Ci wyskakuja okna reklamowe?

 

Nie porównuj wyskakującego okienka przeglądarki do reklamy po programie w kanale premium to zupełnie dwie rożne sprawy! 1 czy 2 minuty jestem skłonny wytrzymać między filmami a przez t masz tańszą opcję premium bo jakby nie było tych reklam do albo by była kicha nie filmy albo płaciłbyś ileś tam procent więcej i pewnie o promocjach mógłbyś zapomnieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie wielbicielu Mango czy jakiegos QVC.

 

Dyskusja z tobą to jak kopanie się z koniem. A co to jest Mango czy QVC? Widzę, że się na tym znasz. Nie odpowiadaj na moje pytanie, bo odpowiedź mnie nie interesuje. Miłego oglądania Premiere i Digital+ (oczywiście na przemian z Mango).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie a wg mnie cena 30zl za c+ jest za duża chętnie widział bym oferty premium za 15zł miesięcznie bo i tak to ich premium to filmy które wcześniej juz 3x oglądałem:P Nie mowie o Kinie Ale o Np wypożyczalni dvd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zawsze mogłaby być niższa; a jeśli chodzi o drugą część twojej wypowiedzi

ich premium to filmy które wcześniej juz 3x ogladałem:P
to ja akurat nie mam tego problemu - do kina nie chodzę, piratów nie oglądam i dzięki temu oferta filmowa C+ jest dla mnie bardzo ciekawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są takie wypowiedzi w stylu" nic nie leci" albo że" stare".Też miałem dostęp kiedyś do ofert Premiere czy D+, i powiem szczerze że i owszem niektóre pozycje nieco wczesniej pojawiały się tam niż na Canal+ pl ale nie jest to regułą.

A co do wyższości zagranicznych kanałów premium, to przede wszystkim są jednak droższe od c+, a prawa chyba kosztują tyle samo wcałej europie?(może się myle)Na dodatek patent jaki stosuje premiere dopiero podniósł by lament w polsce bo przecież:"w kólko leci to samo".Czyli i tak źle i tak niedobrze ,najlepiej sobie obejżeć"Liberatora"(fajny film) na Tvn lub polsacie -5 godzin :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwują takie ogólne sprawy: problemy z softem do PVR, opóźnienia przy wprowadzaniu praktycznie wszystkich usług. Problemem cyfry jest także brak zainteresowania sprawami abonentów - bardzo rzadkie aktualizacje list kanałów, nie dopracowany EPG - to wszystko pogarsza wizerunek firmy.

Mimo to mają jak na moje potrzeby ciekawe filmy, najlepszy sport (choć czasami dziwnie korzystają z praw sportowych - ramówka), interesujące kanały tematyczne. Powinni teraz zacząć poprawiać te sprawy, które nie działają dobrze - plus oczywiście zwiększać ofertę "dobrych" kanałów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie leci? Na zagranicznych odpowiednikach naszej Cyfry+. Miales kiedys Premiere, Digital+ itp za dobrych czasow? To wiesz co leci na prawdziwych kanalach premium. To co u nas jest w VOD to tam leci na kanalach Canal+.

 

Fimy na C+ France, Sky Movies, czy innych europejskich filmowych kanałach premium są mniej więcej w tym samym czasie (jedne wcześniej inne póxniej) co na naszym C+ czy HBO, więc jak nie masz o czymś pojecia to nie zabieraj głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie wątek o HBO, ale muszę się wtrącić. Kiedy na HBO leciał film "300"? Sprawdźcie sobie, kiedy ten film leciał na nieistniejących kanałach "Multivison"... To dopiero "no comment".

 

A wracając do tematu o Canal+, uważam że Canal+ Sport 2 jest niewykorzystywany w pełni. Lecą tam tylko nadwyżki sportowe, które nie mieszczą się na antenie Canal+ Sport, a mogłoby dużo więcej. Cieszy mnie natomiast fakt, że na Canal+ Sport HD leciał w końcu NBA w jakości HD, chociaz muszę przyznać że to HD było trochę jak niemieckie SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie da się ukryć, że w C+ brakuje Ligi Mistrzów lub innej dyscypliny/rozgrywek, które LIVE pokazano by w środku tygodnia. Od poniedziałku do piątku (z małymi wyjątkami - np. Euroliga) ciągle są odgrzewane kotlety, których ja na przykład nie oglądam bo znam już wyniki. Proponuję np. Copa del Rey (choć nie wiem czy praw do całych rozgrywek nie ma TVP, finał na pewno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu racja, czasem w tygodniu jest liga angielska jak w tym no i euroliga a tak to kiepsko...

Pocieszeniem jest fakt ze na zaganicznych kanalach takich jak ard, zdf czy czesto takze rai uno leca mecze.

Wypadaloby zeby kupili jakis puchar hiszpaniii w pilce albo jakas siakowke chocby ligi zagraniczne czy tez turniej tenisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję np. Copa del Rey (choć nie wiem czy praw do całych rozgrywek nie ma TVP, finał na pewno).

 

TVP ma chyba prawa do Superpucharu Hiszpanii a nie pucharu, zresztą nie będę sie kłócił bo nie wiem na 100% ale tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...