Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co to inni userzy wypowiadają się w sposób nieopanowany?  ;)

 

 

56 minut temu, neo_patryk napisał:

Paradokumenty też są chętnie oglądane, ale czy to oznacza, że powinno być ich więcej?

To oznacza że są na każdym komercyjnym kanale, a nawet w Telewizji Publicznej :) To wynik oglądalności przecież.

 

56 minut temu, neo_patryk napisał:

Bo nie musi. Od tego jest Polsat News, a Wydarzenia24 mają tylko zarabiać, a mają na to szansę, bo ramówka jest dostosowana do niskich wyników oglądalności.

Nie byłbym taki pewien. Bez widowni wycena reklamy będzie na bardzo niskim pułapie i może to nie zrekompensować niskich kosztów. A zapewniam Cię że aż tak niskie nie są.

 

56 minut temu, neo_patryk napisał:

 Gdy Superstacja rozpoczynała nadawanie, to na rynku był tylko jeden kanał informacyjny, czyli TVN 24. Dlaczego Superstacja nie osiągnęła tego, co Polsat News i TVP Info?

Ależ miała dobre wyniki oglądalności, tylko postanowiono przy niej majstrować i wycofano publicystykę. To było kołem zamachowym do jej upadku.

1 godzinę temu, Mati06 napisał:

Ponoć na Ostrombramakiej słychać o zdecydowanie lepszych wynikach oglądalności wydarzeń 24,a niżeli superstacji? 😁 🙂

O to im chodziło 😄❤️😂

Zobaczymy za kilka miesięcy tak naprawdę. Na tą chwilę działa efekt świeżości i ciekawość kanału. Sam dużo oglądam.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

To oznacza że są na każdym komercyjnym kanale, a nawet w Telewizji Publicznej :) To wynik oglądalności przecież.

Tylko że w TVP te paradokumenty są moim zdaniem na jakimś poziomie (np. Na sygnale), a nie takie gnioty typu szpital czy trudne sprawy

Tak wiem że to nie o tym temat i mi zaraz zaraz to będziesz wypominał, ale nie porównuje się zdrowych jabłek do jabłek robaczywych czy mocno przejrzałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia 24 nie są przeznaczone dla osób oglądających telewizję godzinami, jednak doskonale sprawdzają się jako źródło najważniejszych informacji niezależnie od tego kiedy włączy się rzeczoną stację. Duży plus za brak transmisji debat sejmowych, konferencji prasowych i podobnych eventów.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, monter1981 napisał:

Wydarzenia 24 nie są przeznaczone dla osób oglądających telewizję godzinami, jednak doskonale sprawdzają się jako źródło najważniejszych informacji niezależnie od tego kiedy włączy się rzeczoną stację. Duży plus za brak transmisji debat sejmowych, konferencji prasowych i podobnych eventów.

 

Zgadzam się! Telewizje informacyjne nierzadko zawodzą w dostarczeniu właściwych informacji. Dzieje się to zawsze gdy zafiksują się na jakimś jednym wydarzeniu, które same po części wykreowały. 

Przyda się w bezpłatnej TV zwykły serwis informacyjny, bez zbyt częstych łączeń na żywo z reporterami mówiącymi na bezdechu ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten kanał jest zafiksowany na kilku wydarzeniach wałkowanych cały dzień :)

2 godziny temu, monter1981 napisał:

jednak doskonale sprawdzają się jako źródło najważniejszych informacji niezależnie od tego kiedy włączy się rzeczoną stację. 

Mogli zrobić dostęp do VOD Wydarzeń. Odtworzyłbyś kiedy chcesz z tym samym rezultatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest (w PolsatGo, a wcześniej na Ipli), ale my tu rozmawiamy o telewizji linearnej, a to zupełnie inny sposób dystrybucji treści. Poza tym uważam, że w naziemnej telewizji cyfrowej jest parę innych ważniejszych zagadnień do omówienia (zwłaszcza z zakresu programmingu) niż udowadnianie przez kilkadziesiąt postów wyższości Polsatu News nad Wydarzeniami 24. Obie te stacje reprezentują przyzwoity poziom i - jako realizujące w odmienny sposób format 'news tv, a tym samym zaspokajające inne potrzeby odbiorców' - obie powinny istnieć. Decyzję odnośnie form dystrybucji sygnału należy zostawić nadawcy.

Edytowane przez monter1981
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monter1981 Wyższość Polsat News czy Wydarzeń 24 nie ma kompletnie znaczenia.

Dyskutujemy o tym co oferuje kanał w kontekście potencjalnego zainteresowania widza. 

A kanał oferuje w kółko powtarzane te same materiały, które dla widza nie są atrakcyjne do oglądania na dłuższą metę. A takim widzem jest starsze pokolenie. 

Nie są też atrakcyjne dla widza który w coraz mniejszym zakresie korzysta z telewizji linearnej, czyli młodego pokolenia, bo to pokolenie szuka informacji w inny sposób. 

Pytanie zatem dla kogo są atrakcyjne skoro tak dwie grupy społeczne już zostały wyłączone? 

Oczywiście że to sprawa nadawcy co umieszcza w DVB-T. Nikt mu tego prawa nie odbiera. 

Co nie zmienia faktu że widownia DVB-T raczej tego kanału nie kupi, bo to jest widownia w dużej mierze starszego pokolenia. 

Ja patrzę na tą zmianę z punktu widzenia widza DVB-T, dla którego istnienie wyłącznie tego kanału jest mało atrakcyjne. Oczywiście że to świadomy wybór Nadawcy. Co nie zmienia faktu że wg mnie to strzał w stopę. 

Widownia telewizji kablowych czy satelitarnych ma dość duży wybór i również na tym kanale długo oka nie zawiesi. 

Co zatem chce osiągnąć Nadawca i kogo do kanału przekonać? Ja tego nie rozumiem :) Bo nie wiem czy przypadkowa widownia spragniona niusa na 15 minut to taki biznes. 

Życie pokazuje że dotychczasowe pomysły na Superstację powodowały gorszy rezultat od poprzedniego. Wydaje mi się że ten pomysł również nie wypali. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych kilku dniach nadawania, w moim przypadku, kanał się sprawdza do zerknięcia raz-kilka razy na dzień na kilka-kilkanaście minut, żeby zerknąć, co tam ciekawego dzieje się w Polsce i na świecie. Podane w przystępnej formie i przyjemnej dla oka oprawie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pavl6 napisał:

W pierwszych kilku dniach nadawania, w moim przypadku, kanał się sprawdza do zerknięcia raz-kilka razy na dzień na kilka-kilkanaście minut, żeby zerknąć, co tam ciekawego dzieje się w Polsce i na świecie. Podane w przystępnej formie i przyjemnej dla oka oprawie.

Mam podobnie, w dodatku na duży plus to, że nikt nie każe mi oglądać nieinteresujących mnie konferencji prasowych, które lecą na wszystkich innych kanałach informacyjnych naraz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ale tak naprawdę nikt nie wie kto w jakim wieku ogląda kanały informacyjne. A niektórzy tutaj próbują na siłę udowodnić i przekonać innych do swoich racji. Ale nikt nie musi z tym zgadzać, i to wypadalo by uszanować. Okaże się za kilka miesięcy kto miał rację, dlatego czasem warto poczekać,.

Tylko tyle i aż tyle. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tutaj także bronią zaciekle wszystkiego co pochodzi od Grupy Polsat i próbują na siłę nam wmówić że to jest coś unikalnego, niesamowitego oraz bardzo wyczekiwanego przez nas nawet jak ktoś ma inne zdanie o tym kanale. :-) Oczywiście nikt inny nie może skrytykować żadnego kanału od Grupy Polsat bo zaraz jest kontra do argumentów że jest wszystko cacy i pięknie. :-)

Podziw i szacun za wytrwałość w wykazywaniu jakie to kolejne nowe kanały od Grupy Polsat są SUPER nawet jeśli ktoś uważa że to kolejny powtórkowy i śmieciowy kanał. :-)

Oby formuła kanału Wydarzenia 24 za jakiś czas uległa zmianie i coś dodatkowo dołożono. Można np. wprowadzić powtórki programów z Polsat News takich jak "Grafiti" czy "Punk widzenia" czyli premierowa emisja w Polsat News a potem powtórka w kanale wydarzenia 24.

Serwisy informacyjne wg. mnie powinny być co godzinę a nie co pół godziny bo to męczy widza. W międzyczasie w to miejsce można coś innego.

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21, ale przecież za jakiś czas tak będzie, że na tym kanale trafią powtórki programów z Polsat News. Jest to kwestią czasu. Ja byłem i zawsze będę zdania, że Polsat nie umie robić kanałów tematycznych. Oni robią taśmowo kanały, które mają zarabiać na emisji reklam i dlatego umieszcza się je przeważnie w najtańszych/najniższych pakietach. Jedyne kanały, które Polsatowi wyszły, to Polsat News i kanały sportowe Polsatu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kochany obrońco wszystkiego co pochodzi od C+, przecież Polsat news tvn 24 TVP info pokazują serwis informacyjny co pół godziny, i jakoś to nikomu nie przeszkadza. Przypomnieć ci jak ty w pewnym miejscu broniłeś zaciekłe wszystkiego co pochodzi od Canal +? Nawiljales jak szalony jaka to PC+ nie jest cacy. Baa przecież zapomniałem to są tylko z nazwy kanały Premium. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale tematyczne kanały Canal+ biją kanały tematyczne Polsatu na łeb. Taki Polsat Doku nawet nie ma doskoku do Planete+, czy Polsat Film do Ale Kino+. Ja rozumiem, że nigdy nie miałeś dostępu do tych kanałów, więc możesz nie mieć porównania. @Mati06, znów zaczynasz?

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że PN bardzo lubiłem i pewnie nadal był oglądał gdyby było w NTC za darmo ale ostatnio za bardzo szli drogą TVP Info. Wyczuwało się propagandę i narracje rządową, prawda że byli goście itd. tylko dziwnie coraz więcej z tych gości było za jedynie słuszną "prawdą".

W24 nie jest aż takie złe, gdyby dawali więcej unikalnej treści, jak wyżej powiedziane, powtórki z PN to byłoby całkiem dobrze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały "Program Powtórkowy" w nocy leci w nim" interwencja"(trafiłem tylko na to nagrałem tylko 15 minut) oznaczenia wiekowe po  Superstacjii i  piktogram program z napisami.

Co mnie rozśmiesza na koniec serwisu jest belka produkcja Polsat News.

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...