Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie. Wczoraj przedłużyłem umowę i dali mi HBO na 6 miesięcy, ale wciąż mam sygnał zakodowany. Co robić?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy przełączyć dekoder na kanał, który jest nadawany z transpondera, z którego z kolei przesyłane są do karty uprawnienia odbioru i poczekać ok. godzinę, aż karta załapie uprawnienia odbioru paczki HBO. Jeśli to nie nastąpi to ponowić uprawnienia odbioru ręcznie za pomocą serwisu "Moje nc+" albo kontakt telefoniczny z BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym wątku że zmiana softu nie ma nic do tego i tylko tracisz czas, chyba że robisz update softu jeszcze z innego powodu. Jednak aby uruchomić kartę należy tylko i wyłącznie zająć się oscamem. Jak chcesz to mogę Ci takiego oscama bezpośrednio ze źródeł przygotować tylko napisz czy tylko pod jedną kartę tą która Ci nie dziala czy może jeszcze inną którą masz w czytniku? Napisz na pm aby nie zaśmiecać forum.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem użytkownikiem nc+ od paru dni. Montowałem ostatnio antenę satelitarną (80 cm + dekoder Ultrabox 4K) poziom sygnału jest pomiędzy 80% a 90%, natomiast jakość dla części kanałów utrzymuje się na poziomie 60% dla reszty są to okolice 70%+, czy to są prawidłowe wartości? Czy antena wymaga dodatkowej regulacji? 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

 

po dłuższych bojach z dekoderem sagem dsi87 mam go już powoli dość i tu pytanie - mam 2 dekodery Sagem w MR (jeszcze po cyfrze). Czy istnieje w ncplus możliwość wymiany jednego z nich na coś nowszego np. wifi premium box (oczywiście pewnie z dopłatą) czy może musiałbym wymieniać obydwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam obecnie NC+ z multiroomem na dekoderach NC+ (karty parowane), z których zadowolony nie jestem. Mam własne 2 deki Ferguson Ariva 102E, na których przed kilkoma laty korzystałem z dwóch Cameleonów. Obecnie kończy mi się umowa. Pytanie - czy jest jakakolwiek opcja by od NC+ wziąć tylko jedną kartę bez deka? Dwie Arivy można spiąć w multiroom więc multi od NC+ byłby zbędny.

Ogólnie najbardziej mi zależy na własnym deku, bo WiFi Premiumbox jest kapryśny zaś to co dostałem do multi to jakaś klęska. Już dwukrotnie zmieniałem pilot, raz zmieniałem dekoder i nadal są problemy z zawieszaniem się, brakiem reakcji na sygnały z pilota etc.

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odbiorem kanału Puls2. Co kilkanaście sekund obraz się rwie. Poziom sygnału jest na 85% a jakość na 76%. Posiadam taki dekoder https://ncplus.pl/Oferta/Dekodery/wifiBox

 

Problem jest tylko z Puls2, inne kanały działają normalnie.

Edytowane przez AddictedTo80s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...