Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie masz na myśli karty? Pace współpracuje tylko z kartami Cameleon.

 

Obecnie mam clone+ i dziala - glowna karta cyfry+

Ale jakbym chciala przejsc na karty nc+, to znaczy dezaktywowac ta cyfry+ i zamienic na 2 lub 3 nc+ (karta glowna i multiroom wifi) to czy pace bedzie z nimi wspolgral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz na myśli karty? Pace współpracuje tylko z kartami Cameleon.

 

Obecnie mam clone+ i dziala - glowna karta cyfry+

Ale jakbym chciala przejsc na karty nc+, to znaczy dezaktywowac ta cyfry+ i zamienic na 2 lub 3 nc+ (karta glowna i multiroom wifi) to czy pace bedzie z nimi wspolgral

Tylko karty z napisem Cyfra+ będą działać z tym dekoderem. Na dzień dzisiejszy do dekoderów do multiroomu dają karty Cameleon (czyli te z napisem Cyfra+). Tyle, że zamieniając dekoder główny na nowy będziesz musiała oddać pejsa, inaczej nie dobierzesz sobie multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy w dobrym dziale, jeżeli nie to przepraszam.

Otóż mam problem z odbiorem pewnych kanałów z pakietu a właściwie ich brakiem. Pakiet COMFORT+ w umowie NC+MIX, NBOX 5800S przerobiony na ENIGMĘ2. Aktywacja karty przebiegła gładko, po chwili TVP1HD zaczęło świecić ale:

- wszystkie kanały które znajdują się zarówno w pakiecie SMART HD+ jak i COMFORT+ świecą

- brak wszystkich kanałów z opcji MULTI+

- brak kanałów dostępnych w COMFORT+ a niedostępnych w SMART HD+

Próbowałem zabawy z softcam ale dalej nic.

W czym może leżeć problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Zamówiłem przez internet nc+ z 3 dodatkowymi dekoderami, wszystkie wifi boxy. Dekoder główny działa ale, dekodery dodatkowe już nie. Dwa z nich połączone są przez wifi a jeden kablem. Dekodery dodatkowe działają przez 5 min po czym wyskakuje komunikat że nie ma upoważnienia do odbioru, i że konfiguracja jest nieprawidłowa chociaż wszystkie dekodery połączone są z siecią domową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kartę Seca? Bo brzmi jakbyś miał Conax, a Conax jest częściowo parowany (wybrane kanały) i na takim dekoderze nie będzie dostępu do pełnej oferty.

Czy możesz pomóc jak sprawdzić czy mam kartę seca?

Karta nki, niebieska.

Wcześniej na tej samej karcie wszystkie te kanały świeciły w ramach pierwszego miesiąca gratis, gdzie były praktycznie wszystkie kanały.

Dekoder był zakupiony razem z kartą więc myślę, że powinien być sparowany, czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. OD czasu przejścia wichury mam problem z odbiorem w HD części kanałów ( w tym Canaly +, o kanałach TVNowskich nie wspomnę, bo co większe zachmurzenie to one padają, a inne o dziwo nie). Czy silny wiatr może trudnić odbiór tych kanałów? Dodam, że mieszkam na 8 piętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...