Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weź sobie Inverto lub Niemiecki best.........

 

Są tańsze i nie odbiegające jakością LNB od takich jak inveto.Po co przepłacać.

 

He, he... Faktycznie przy takiej kwocie warto oszczędzać :brawo: Konwerter single Inverto kosztuje ~20 zł to faktycznie warto zaoszczędzić i kupić coś tańszego za ~14 zł. Podobnie z konwerterami z dwoma wyjściami... Oszczędzanie ~20 zł bezcenne... :jupi: Głupie myślenie... Złudna oszczędność...

 

Informuję, że posty kaleczące język polski nawet gdyby były w swojej treści najmądrzejsze, to będą wyrzucane do kosza.

 

 

http://allegro.pl/konwerter-inverto-sin ... 96860.html

 

20zł?

 

http://allegro.pl/konwerter-inverto-twi ... 03672.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko, że na stronie www tej samej firmy co wystawia na portalu aukcyjnym, konwerter single inverto kosztuje 22 zł a globo 16 zł a twiny są po 42 zł za globo i 57zł za inverto (z odbiorem osobistym w sklepach) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od roku korzystam z dekodera Pace 500 GB, w poprzedniej umowie miałem również dodatkową kartę do multiroomu, z której nie korzystałem. Przy przedłużeniu umowy z nc+ dobrałem dekoder Sagemcom i chciałem dzisiaj sprawdzić jak to działa. Mieszkam w budynku składającym się z 6 lokali mieszkalnych, w każdym z nich z pewnością można korzystać z anteny satelitarnej. W moim mieszkaniu znajduje się łącznie 6 gniazd antenowych (swoją drogą rozplanowanych w bardzo dziwny sposób, 2 w salonie, 2 w mojej sypialni i po jednym w sypialni rodziców i mojej siostry). Podłączyłem dzisiaj Sagemcoma u rodziców, sygnał itp. wszystko ok, dekoder działa, przełączam kanały, idę do salonu, a na Pejsie w salonie pojawia się komunikat, abym upewnił się czy korzystam z pojedynczego, czy podwójnego konwertera. Nie działa.

 

Podejrzewam, że raczej nic z tym nie zrobię, jednak może się mylę i wiecie jaka może być tego przyczyna i co z tym zrobić? Z wchodzeniem na dach i dokupowaniem czegoś nie ma mowy, bo właściciel to jedno wielkie nieszczęście. Nie wiem czy to ważne, ale przynajmniej w dwóch gniazdach antenowych nie ma sygnału: w sypialni przy salonie i jednym w sypialni na drugim skrzydle mieszkania.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

 

Zmień przewód w Pejsie.

 

Niestety nie będzie mi dane sprawdzić, ponieważ w gniazdku w którym poprzednio był sygnał, dzisiaj zniknął, kręciłem kablem ile się dało, tylko na kilka sekund pojawił się sygnał 60%, jakość 100%. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, kanały naziemne odbiera w tamtym miejscu bez zarzutu. Patrząc na właściciela budynku, w którym mieszkam to i tak cud, że w salonie wszystko dobrze chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił że nie ma już youtube w box-ach... macie androida i apke nc+go ? Tam kliknijcie pilot i ekran w prawo... youtube, klikamy i co jest na ekranie telewizora...? Youtube, działa jak dawniej... piszcie kto sprawdził działanie...

Jeśli okienko w smartfonie youtube się nie pojawi... klikamy pare razy w okienko pilot i jest.... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na 99% do twojego mieszkania przychodzi 1 kabel ze switcha a w domu masz założony splitter czyli zwykły rozgałęziacz sygnału, możesz korzystać tylko z 1 dekodera podłączonego do wybranego gniazdka, gdy podłączysz drugi dekoder dekodery blokują się nawzajem, w takim przypadku możesz praktycznie oglądać jednoczeście kanały tylko z tego samego pasma i polaryzacji, np. na pace 500 TVP1 i na sagemcomie też TVP1 albo np MGM ale już gdy włączysz TVN to obraz na drugim zniknie 8)

 

Trzeba przeprowadzić z klatki schodowej tam gdzie jest switch bezpośrednio kolejny kabel do kolejnego dekodera (pod warunkiem, że w switch'u są jeszcze wolne wyjścia)

 

Witam, od roku korzystam z dekodera Pace 500 GB, w poprzedniej umowie miałem również dodatkową kartę do multiroomu, z której nie korzystałem. Przy przedłużeniu umowy z nc+ dobrałem dekoder Sagemcom i chciałem dzisiaj sprawdzić jak to działa. Mieszkam w budynku składającym się z 6 lokali mieszkalnych, w każdym z nich z pewnością można korzystać z anteny satelitarnej. W moim mieszkaniu znajduje się łącznie 6 gniazd antenowych (swoją drogą rozplanowanych w bardzo dziwny sposób, 2 w salonie, 2 w mojej sypialni i po jednym w sypialni rodziców i mojej siostry). Podłączyłem dzisiaj Sagemcoma u rodziców, sygnał itp. wszystko ok, dekoder działa, przełączam kanały, idę do salonu, a na Pejsie w salonie pojawia się komunikat, abym upewnił się czy korzystam z pojedynczego, czy podwójnego konwertera. Nie działa.

 

Podejrzewam, że raczej nic z tym nie zrobię, jednak może się mylę i wiecie jaka może być tego przyczyna i co z tym zrobić? Z wchodzeniem na dach i dokupowaniem czegoś nie ma mowy, bo właściciel to jedno wielkie nieszczęście. Nie wiem czy to ważne, ale przynajmniej w dwóch gniazdach antenowych nie ma sygnału: w sypialni przy salonie i jednym w sypialni na drugim skrzydle mieszkania.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Posiadam moduł CI nc+ od miesiąca i 4 dni temu zarejestrowałem go na stronie nc+ nie dostałem żadnej wiadomości od nich na pocztę potwierdzającą aktywację czy jakiegokolwiek smsa. A teraz wyłączyli mi wszystkie kanały i wyskakuje błąd brak dostępu(6) co ciekawe wszystkie kanały z rodzaju canal+ działają. Co mam teraz zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% do twojego mieszkania przychodzi 1 kabel ze switcha a w domu masz założony splitter czyli zwykły rozgałęziacz sygnału, możesz korzystać tylko z 1 dekodera podłączonego do wybranego gniazdka, gdy podłączysz drugi dekoder dekodery blokują się nawzajem, w takim przypadku możesz praktycznie oglądać jednoczeście kanały tylko z tego samego pasma i polaryzacji, np. na pace 500 TVP1 i na sagemcomie też TVP1 albo np MGM ale już gdy włączysz TVN to obraz na drugim zniknie 8)

 

Trzeba przeprowadzić z klatki schodowej tam gdzie jest switch bezpośrednio kolejny kabel do kolejnego dekodera (pod warunkiem, że w switch'u są jeszcze wolne wyjścia)

 

Dzięki za pomoc, w ciągu kilku miesięcy prawdopodobnie będę się stąd wyprowadzał, także już nie będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli okienko w smartfonie youtube się nie pojawi... klikamy pare razy w okienko pilot i jest.... :brawo:

 

Próbowałem wsadzić do piekarnika, mikrofalówki też...youtube nadal nie ma :>

 

I nie będzie.

YT został wycofany z Turbo oraz MediaBoxów z racji ograniczeń prawnych został usunięty. Nie powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...