Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pawop napisał:

My już mamy coś na wzór HBO Max, w zasadzie brakuje tylko originalsów i zmiany nazwy serwisu...


Smród jakości HBO GO ciągnie się za nimi już od samego początku... i jeśli twoim zdaniem zostanie zmieniona tylko nazwa... to po raz kolejny jesteś śmieszny... albo... HBO pokaże swoje denne oblicze... jak na własne rzeczenie doprowadzić usługę do bankructwa... :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa HBO jak narazie ma się dobrze i nic nie zapowiada żeby się to zmieniło, akurat Apple z tym ugrzecznionym kontentem świata nie zawojuje i póki co to mogą być konkurencją dla Ipli albo Playera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, a przynajmniej nic o tym nie słyszałem.Ale jeśli cena pozostanie prawda to nie sadze by to kogoś interesowało zwłaszcza że Disney+ nawet za 4$ miesięcznie można mieć..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Android tv ta aplikacja będzie możliwa do zainstalowania.?

Czy w Polsce jest zapowiadany oficjalny start a w porównaniu do Amazona kontent/ jakość będzie  godna uwagi?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umek, nie sądzisz, że koszt abonamentu ATV+ nie będzie uwzględniony w cenie nowego iPhone'a? Wolisz kupić droższy iPhone o 60$, bo daje darmowy abonament na rok do ATV+ (5x12=60)? Czy jednak lepiej jak iPhone jest tańszy o 60$? 

 

Inna kwestia, że sprzęt z jabłkiem ma zawyżone ceny ze względu na ideologię bycia marką "pożądaną", religią, stylem życia, modą, kultem. Klient Apple ma poczucie, że otrzymuje luksusowy sprzęt premium mimo, że może skorzystać z urządzeń innych firm tańszych nawet o połowę z lepszymi możliwościami.

 

Podobnie może być z ATV+, gdzie ich marketingowcy będą nam wmawiać, że ich serwis jest czymś lepszym od Netflixa i od Disneya+. Wiadomo, że we wszystkich ich serialach bohaterowie używać będą tylko sprzętu z jabłkiem. W tym serialu "See", który rozgrywa się w przyszłości po zagładzie świata, na pewno w starej opuszczonej fabryce znajdą starego Maca lub zaginionego iPoda.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swordfish napisał:

Umek, nie sądzisz, że koszt abonamentu ATV+ nie będzie uwzględniony w cenie nowego iPhone'a? Wolisz kupić droższy iPhone o 60$, bo daje darmowy abonament na rok do ATV+ (5x12=60)? Czy jednak lepiej jak iPhone jest tańszy o 60$? 

 

Inna kwestia, że sprzęt z jabłkiem ma zawyżone ceny ze względu na ideologię bycia marką "pożądaną", religią, stylem życia, modą, kultem. Klient Apple ma poczucie, że otrzymuje luksusowy sprzęt premium mimo, że może skorzystać z urządzeń innych firm tańszych nawet o połowę z lepszymi możliwościami.

 

Podobnie może być z ATV+, gdzie ich marketingowcy będą nam wmawiać, że ich serwis jest czymś lepszym od Netflixa i od Disneya+. Wiadomo, że we wszystkich ich serialach bohaterowie używać będą tylko sprzętu z jabłkiem. W tym serialu "See", który rozgrywa się w przyszłości po zagładzie świata, na pewno w starej opuszczonej fabryce znajdą starego Maca lub zaginionego iPoda.

Oczywiście ze nie będzie.To oferta ba zachętę.Rok temu cena była taka sama,ba w tym roku poszła w jednym modelu w dół.

Co do sprzętu to niestety ale nie on jest najważniejszy a soft i serwis jaki mi dało Apple przez lata sprawia ze nie interesuje mnie konkurencja.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w salonie PLAY przez 2 lata... nowe iPhone'y to chyba najgorszy telefony jakie są na rynku. Nie bez powodu sprzedaż na świecie spadła aż o 35%... to jest straszny strzał w kolano. Pamiętam jak dziś jak przeszedł do mnie gościu z telefonem IPhone chyba jeszcze 7 generacji. Umowa firmowa... telefonów w firmie chyba z 10 i mówi że z nimi ciągle coś. Ten przyniesiony miał odklejony ekran... bez wody... bez niczego... po prostu ekran się odkleił. Myślę chyba sobie robi jaja w życiu nie uzna mu nikt tej gwarancji. No i co... dostał nowego... hahaaha. Ktoś by pomyślał no tak super serwis... extra hiper... a ja mówię że szambo bo tym firma przyznała się jaki BUBEL produkuje że uznała tą gwarancję. Niestety taka jest brutalna prawda... a do tego ten pakiet TV to szukanie na siłę kasy bo wiedzą że ludzie już mają dość ich telefonów a jakiś fra*er na bank się złapie. Tak samo strzelił sobie w kolano Samsung... ceny S10 to jakieś chore klimaty. Z moich znajomych już nikt nie ma żadnego S10... nikt... a kiedyś to bili się prawie kto kupi pierwszy.

Niestety rynek weryfikuje wszystko. Nagonka na Huawei nie jest bez powodu... bo jak Apple traci 35% zysków na świecie... to Huawei zyskuje 40% (70% różnicy zarobków). To nie daje do myślenia? :D 

Jest wolny rynek fakt kupujemy co chcemy i za ile... ale mnie nikt do "sra*fona" nie namówi bo to telefon dla szpanu i już nic więcej. Nikt mi nie powie dziś... specjalnie podkreśliłem że chodzi o ten okres... że to jakaś hiper technologia która zagina czasoprzestrzeń i wprowadza cię w stan euforii... :rofl: Apple miało swój czas... i chwała jej za to bo wprowadzili kilka fajnych rozwiązań.

... ale to dziś już nie jest to samo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...