Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, aro napisał(a):

mam promocje do 18.01 i przedłużyłoby do 18.03…Czyli Ja się złapałem na promocje.

Czy oby na pewno? 
Ja mam do 15.01.

Taki podobny komunikat jak u Ciebie

749-DBED3-43-BC-467-C-8-E8-D-5048442-C80
 

ale finalnie w ostatnim kroku info o: 

25-B95-DE5-61-EC-42-B1-99-A2-F977676-C38
 

Z tego co się orientuję, przejdzie to na innym koncie, ale z wygasłą subskrypcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam sobie na próbę Apple TV+, bo wszyscy chwalą jakość i faktycznie ją widać choć mają bardzo mało tam tytułów. Ale dwa pierwsze seriale na jakie kliknęłam jakoś mnie wciągnęły i oglądam. Ciekawostka, że serwis działa również pod Linuksem, a był ostatnim, po którym się tego spodziewałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Od 1 lutego będzie MLS Season Pass w aplikacji Apple TV za 14,99 USD miesięcznie lub 99 USD za sezon, a subskrybenci Apple TV+ 12,99 USD miesięcznie lub 79 USD za sezon. Dzięki chmurze rodzinnej maksymalnie sześciu członków rodziny może współdzielić subskrypcję przy użyciu własnego identyfikatora Apple ID i hasła. Niektóre mecze będą dostępne bez dodatkowych kosztów dla subskrybentów Apple TV+. Polskie ceny jeszcze nie są znane.

https://www.apple.com/newsroom/2022/12/major-league-soccer-announces-2023-season-schedule/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 6.01.2023 o 17:40, filip932 napisał(a):

Działa na koncie,na którym subskrypcja wygasła.Promocja nie działa jak ma się aktywną subskrypcję.Ja tak miałem i promocja zadziałała.

To by się zgadzało, bo mam subskrypcję do 25.02.2023 i jak próbuje dodać tą z powyższego linka, to najpierw pokazuje, że przedłuży do 25.04.2023, a później jest zonk - subskrypcja tylko dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało, bo mam subskrypcję do 25.02.2023 i jak próbuje dodać tą z powyższego linka, to najpierw pokazuje, że przedłuży do 25.04.2023, a później jest zonk - subskrypcja tylko dla nowych klientów.

No mi dziś się skończyła ważność, a udało się przedłużyć o dwa miesiące. Wcześniej próbowałam i pokazywało, ze tylko dla nowych abonentów. Wcześniej udało mi się tez z podobnego kodu włączyć Apple Music. Tez na dwa miesiące free.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...