Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Załapałem się na promocję z LG, darmowe 3 miesiące ale muszę przyznań, że w porównaniu do chociaż do Prime Video nie wspominając już o HBO GO, wygląda to słabo pod względem oferty. Raptem kilkanaście filmów i seriali dostępnych w ramach abonamentu w kwocie 24,99zł. Myślę że na chwilę obecną jest to słaby "deal" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 15:34, SerekXXI napisał:

Załapałem się na promocję z LG, darmowe 3 miesiące ale muszę przyznań, że w porównaniu do chociaż do Prime Video nie wspominając już o HBO GO, wygląda to słabo pod względem oferty. Raptem kilkanaście filmów i seriali dostępnych w ramach abonamentu w kwocie 24,99zł. Myślę że na chwilę obecną jest to słaby "deal" 

 

Ja również lece na promocji LG i do tej pory obejrzałem 0 (slownie zero) produkcji. Invasion mnie zaciekawiło po opisie ale nie mam obecnie czasu, i pewnie do końca promocji (polowa lutego w moim przypadku) nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

który z tych dwóch kabli będzie najlepszy do połączenia ATV z TV Samsung 55" 4K?

Kabel 1 czy Kabel 2

 

Jeszcze jedno pytanie, jakbym chciał spiąć ATV z tym soundbarem to jakiego kabla najlepiej użyć by nie stracić na jakości dźwięku? Czy może lepiej bezpośrednio ATV podłączyć do TV zwykłym HDMI?

 

Edytowane przez horas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też załapałem się dziś na tę promocję ze swoim LG czyli 7 dni darmowych+3 miesiące tj. do 21.04.2022. Jeśli dalej nie zamierzam płacić to 20.04.2022 mam anulować subskrypcję? Czyli w ramach tej promocji jest dostęp tylko do kilku filmów i seriali? Czy jest coś w stylu The Expanse jak z Prime Video? Widzę, że jakość obrazu  jest znakomita w tej platformie.

Jeśli w ustawieniach pisze 

1 week free

Next billing date: 21 Apr 2022   tzn. że promocja jest aktywna?

Edytowane przez berserker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał z anulacją 

Wchodzą nowe serwisy streamingowe, robi się coraz większą konkurencja.

Każdego indywidualna sprawa, a że  jakość absolutnie na najlepszym poziomie,  na razie zamierzam korzystać.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...