Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu liczycie, że Apple TV+ doda lektora, a widać, że idą tam coraz to większe oszczędności.

Pod koniec miesiąca wpadnie "W poszukiwaniu CzarLa" ("WondLa"), familijny serial animowany od Skydance Animation, wśród producentów John Lasseter (dawniej pracujący w Pixarze). A w zwiastunie brak polskiego dubbingu, jak i wielu innych, które dawniej bywały w tego typu produkcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radef napisał(a):

brak polskiego dubbingu, jak i wielu innych, które dawniej bywały w tego typu produkcjach.

Nie będzie dubbingu bo jest to wyjątkowy kontent premium i Apple go nie chce zepsuć dubbingiem :D jak i tym bardziej lektorem :) Na rosję są sankcje i tam będzie lektor w celu popsucia kontentu który już nie jest premium. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj płakali w wątku o D+ że D+ nie daje im lektora.. więc raczej przyzwyczajajcie się do braku lektora w Apple TV+ albo jak Was jest naprawdę tak wielu to możecie zgłosić do apple'a takie propozycje zmian dla polskiego rynku.. czasami takie propozycje były brane pod uwagę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2024 o 12:43, escapers napisał(a):

Duże zmiany się szykują na jesieni i pewnie wtedy rozszerzą listę urządzeń dla Apple TV.. zaprezentują je już 10 czerwca..  

Nie będzie nowego sprzętu:

Brak nowego sprzętu na WWDC 2024 – co planuje Apple? (onetech.pl)

Edytowane przez Nolan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Nolan napisał(a):

Nie będzie nowego sprzętu:

Chodziło mi o aplikację Apple TV, której zmiany zaprezentują już 10 czerwca, tego dotyczył wątek a nie o hardware, które najwcześniej pojawi się na jesieni lub wiosnę przyszłego roku  :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe konto, skorzystałem z kodu Media Expert, bez problemu zalogowałem się na konto na 3 różnych urządzeniach.

Niestety już na następny dzień na ten sam login i hasło (na pewno poprawne) nie mogłem się zalogować w żadnym z tych urządzeń ani jakimkolwiek innym, przy próbie logowania wyświetla info że Apple ID lub hasło niepoprawne.

No to teraz nie mam dostępu do treści ani też nie mogę anulować subskrypcji.

Jaki może być powód i w jaki najłatwiejszy sposób odzyskać dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, truedomel napisał(a):

Założyłem nowe konto, skorzystałem z kodu Media Expert, bez problemu zalogowałem się na konto na 3 różnych urządzeniach.

Niestety już na następny dzień na ten sam login i hasło (na pewno poprawne) nie mogłem się zalogować w żadnym z tych urządzeń ani jakimkolwiek innym, przy próbie logowania wyświetla info że Apple ID lub hasło niepoprawne.

No to teraz nie mam dostępu do treści ani też nie mogę anulować subskrypcji.

Jaki może być powód i w jaki najłatwiejszy sposób odzyskać dostęp?

Miałem ten sam problem. Po kontakcie z infolinią uznali reklamacje i przywrócili konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kręcili komórką z ręki i nie stosowali żadnego stabilizatora. Ujęcia przez okno lub za krzaków. Słabe oświetlenie. Poszli w stronę szkoły Ingmara Bergmana, który stosował głównie światło naturalne, a w pomieszczeniach kręcił przy świecach. Tu absolutnie nie zdaje ta amatorskość egzaminu. Słabizna wizualna. U Patryka Vegi odnajduję ciekawsze kadry niż w tym serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmowy Apple i FIFA w sprawie umowy dotyczącej strumieniowej transmisji Klubowych Mistrzostw Świata utknęły w martwym punkcie.

Okazuje się, że oferta w wysokości 1 miliarda dolarów którą zaoferowało Apple jest zbyt niska.

Fifa oczekuje aż 4 miliardów :)

Według Bloomberga organ zarządzający światową piłką nożną rozważa sprzedaż praw na szczeblu regionalnym i zwrócił się do klubów, aby sprawdzić, czy są one chętne do udziału w rozgrywkach za niższą opłatę niż pierwotnie obiecano. 

https://www.sportspromedia.com/news/fifa-club-world-cup-apple-streaming-rights-talks-stall/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

 

Zgadzam się w stu procentach lecz tutaj zarówno Twoje jak i moje zdanie się nie liczą.

Dla Fifa i klubów liczy się wyłącznie kasa, kasa,kasa.

Dla nich nie ma znaczenia napięty grafik, przemęczenie, łatwość złapania kontuzji czy fani dla których taka ilość spotkań w roku staję się coraz bardziej nudna.

Lepiej wymyśleć nowe rozgrywki i zgarnąć łatwą oraz szybką kasę niż przejmować się opiniami kibiców.

Fifa przytuli parę miliardów za prawa a klubu polecą sobie na wakacyjny trip do Stanów, zagrają parę spotkań i także zgarną pokaźną sumkę.

Już na wstępie czeka 50 baniek za sam udział.

My możemy sobie jedynie ponarzekać i powspominać stare dobre czasy gdy mieliśmy kilka rozgrywek i z przyjemnością wyczekiwało się nowej edycji Ligi mistrzów.

Obecnie jest za dużo tych rozgrywek ale co my tam wiemy :)

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając że niepotrzebne rozgrywki, to FIFA jest coraz bardziej oderwana od rzeczywistości. Myślą że sobie coś wymyślą i dostaną coraz więcej i więcej. Otóż nie dostaną, widać to jasno choćby na przykładzie Francji. Bańka praw zaczyna powoli pękać i w końcu złota rybka zdechnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cidik napisał(a):
Pomijając że niepotrzebne rozgrywki, to FIFA jest coraz bardziej oderwana od rzeczywistości.

A propos FIFY poszukajcie sobie w necie dość osobliwy pomnik z Frankfurtu przedstawiający między innymi pana Infantino default_smile.png

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...