Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, adiq22 napisał(a):

Ja coś takiego zauważyłem przy okazji innego babola. Czasami przestają się wyświetlać napisy. Jeśli wyjdę z odcinka i otworzę go ponownie - zaczyna od początku.

Mam to samo i też używam do oglądania Nvidia Shield 2019 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2023 o 23:15, Arkon napisał(a):

Kilka kwestii- po kilku miesiącach mam znowu dostęp do tego serwisu i pierwsze co mnie zaskoczyło, to fakt, że czasem zdarzają się zawieszenia obrazu i dźwięku, a ponowne przywrócenie danej produkcji powoduje, że serwis nie pamięta momentu kiedy skończyłem oglądać. Na innych serwisach to się nie zdarza. Duży minus dla mnie- oglądam na android tv Philips. Teraz do jakości produkcji, to III sezon serialu "Ted Lasso" trzyma poziom, podobała mi się "Terapia bez trzymanki" choć to trochę słabsza produkcja niż podobna tematycznie "After Life". Ode mnie 7/10. Oczywiście nadal bardzo dobry jest II sezon serialu "Prehistoryczna planeta". Na liście do obejrzenia mam jeszcze "Silos" i "Tetris". Coś ciekawego jeszcze pojawiło się w ostatnim kwartale?

Polecam drugi sezon "Kulawe Konie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi Apple w najbliższym czasie ;) 

 

Platonic

Lessons in Chemistry

Hijack

Palm Royale

The Morning Show Season 3

Masters of the Air (kontynuacja Kompanii Braci i Pacyfiku)

Loot Season 2

The Afterparty Season 2

Foundation Season 2

Sugar

The Beanie Bubble

The Crowded Room

Flora and Son

Physical Season 3

Swagger Season 2

 

 

 

 

Będzie co oglądać :)

Pa :)

Edytowane przez spotify
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na co najmniej kilka tytułów z tej listy😀

 

Z obecnych nowości oglądam "Silos". Bardzo dobry, aczkolwiek pierwsze trzy odcinki były lepsze od dwóch najnowszych. Trochę nie podoba mi się kierunek w jakim ten serial idzie, bo połowa sezonu za nami i zamiast rozwiązywania tajemnic mamy mnożenie się nowych. Wolałbym, aby scenariusz bardziej skupił się na genezie powstania tytułowego silosu i tego, co rzeczywiście dzieje się na zewnątrz Ziemi, a nie na zagadkach kryminalnych. Zerknąłem też na najnowszy "Platonic". Niezły, choć dosyć przewidywalny. Można obejrzeć, ale nic się nie stanie, jeśli tego nie zrobimy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Conan napisał(a):
Czekam na co najmniej kilka tytułów z tej listy
 
Z obecnych nowości oglądam "Silos". Bardzo dobry, aczkolwiek pierwsze trzy odcinki były lepsze od dwóch najnowszych. Trochę nie podoba mi się kierunek w jakim ten serial idzie, bo połowa sezonu za nami i zamiast rozwiązywania tajemnic mamy mnożenie się nowych. Wolałbym, aby scenariusz bardziej skupił się na genezie powstania tytułowego silosu i tego, co rzeczywiście dzieje się na zewnątrz Ziemi, a nie na zagadkach kryminalnych.

 


A taka miałem nadzieje dowiedziec się więcej na temat Silosu, maszyny do jego drążenia i tego co się dzieje na zewnątrz! Szkoda :/

 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vizir napisał(a):

 


A taka miałem nadzieje dowiedziec się więcej na temat Silosu, maszyny do jego drążenia i tego co się dzieje na zewnątrz! Szkoda :/

 

Pewnie się dowiemy, ale nie tak szybko. Podejrzewam, że "Silos" to historia na kilka sezonów. 

 

Żadne to spoilery i raczej nie zniechęcą nikogo do abonowania Apple TV+. Tym bardziej, że od jakiegoś czasu można korzystać  z różnych promocji za darmo. Kończy się jedna promocja, zaczyna następna. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio płaciłem za dostęp do tego serwisu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem zachwycony 3 sezonem "Teda Lasso". Oprócz "Sukcesji" najlepsze co ostatnio oglądałem. Tak poprawiającego nastrój serialu dawno nie oglądałem. Film "Tetris" co najwyżej niezły, oczekiwałem czegoś więcej. "Silos" na razie pierwszy odcinek nie zachwycił, ale dam mu szansę. Niepokoją tylko słowa @Conan, że potem jest gorzej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lakiman napisał(a):

Przestańcie proszę już spojlerować w tym temacie.

Od kiedy napisanie, że serial ma "idealne zakończenie" jest spoilerem? Nie przesadzajmy. Nie długo każda opinia o serialu czy napisanie ogólnie o czym dana produkcja jest będzie traktowana jako spoiler. Nikt tu nie zdradza poszczególnych wątków ani losów konkretnych postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest tag spoiler i o ile publikowane są jakieś szczegóły na temat fabuły a zwłaszcza zakończenia to powinnien być stosowany.

"Dyplomatkę" też oglądałem z oczekiwaniem na ten

wielki cliffhanger

o którym wspomniałeś na forum, a wcale nie potrzebowałem tego wiedzieć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę pamiętał na przyszłość, aby wszystko tagować jako spoiler. Określenie "idealne zakończenie" (dla mnie idealne, bo po prostu mi się podobało) absolutnie nim nie jest i nie zdradza nic z fabuły serialu. Podobnie jak sucha informacja, że zakończenie jest otwarte lub zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Conan napisał(a):

od jakiegoś czasu można korzystać  z różnych promocji za darmo. Kończy się jedna promocja, zaczyna następna. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio płaciłem za dostęp do tego serwisu. 

Apple TV+ subskrybuję kilka miesięcy łącznie, ale jeszcze ani raz nie zapłaciłam, bo jak zauważyłeś cały czas są jakieś promocje, ciągle twa ta dająca 2 mies. za darmo dla nowych i powracających z kodem 63XENLPTHWJE do realizacji:  https://tv.apple.com/includes/commerce/redeem/code-entry  jednak trzeba się pośpieszyć, bo kończy się 2 czerwca. Dobra opcja dla oszczędnych. Razem z tanim Amazonem są już jakąś alternatywą również dla obrażonych na Netflixa za ostatnie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...