Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Delta21 napisał(a):

Ależ nas rozpieszcza to Apple. Do końca maja mam 3 miesiące za darmo, a tu już na horyzoncie kolejne darmowe 2 miesiące od czerwca :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam, kiedy za ten serwis płaciłem. Co jakiś czas, kiedy już kończą się darmowe miesiące to pojawiają się następne. Wiadomo, że tak nie będzie cały czas, ale jak na razie ta sytuacja bardzo mi odpowiada. Wszystko co miałem nadrobić już w zasadzie nadrobiłem. Oglądam teraz tylko najnowszy sezon "Teda Lasso" i mimo całej mojej sympatii do tej produkcji to szkoda mi dla jednego odcinka serialu w tygodniu opłacać cały miesięczny abonament. Tegoroczne nowości Apple TV+ raczej zawodzą, ale taki już jest trend. Im więcej produkujesz, tym więcej powstaje średniaków. Na szczęście zawsze co jakiś czas uda się wyłowić perełki i z reguły dotyczy to drugiej połowy roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV+ ujawniło dzisiaj zwiastun „City on Fire”, nadchodzącego ośmioodcinkowego tajemniczego thrillera, którego scenariuszem i producentem wykonawczym są Josh Schwartz i Stephanie Savage („Gossip Girl”, „The OC”), zainspirowany uznaną powieścią pt. o tej samej nazwie autorstwa Gartha Riska Hallberga.  Serial będzie miał swoją światową premierę w Apple TV+ z trzema pierwszymi odcinkami w piątek, 12 maja

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2023 o 23:02, bgmnt napisał(a):

Apple TV+ sprzedało Canal+ prawa do części swoich produkcji na rynek francuski, szwajcarski, czeski i słowacki.

Pojawią się one w odpowiednikach naszego Canal+ Online w tych krajach bez dodatkowych oplat, a seriale takie jak "Foundation" i "Tehran" także w kanałach linearnych.

W styczniu C+ we Francji zakończyła się umowa na treści Warnera i HBO, które powędrowaly do Amazona, z platformy zniknęły także kanały linearne nadawcy, więc potrzebny był im content.

Ze strony Apple ruch dziwaczny, że mając kilkanaście sensownych produkcji pozbywa się praw do nich...

 

Więcej: https://deadline.com/2023/04/apple-tv-plus-strikes-canal-plus-deal-france-severance-the-morning-show-ted-lasso-liaison-1235324305/

 

Info też tu: https://satkurier.pl/news/227511/grupa-canal-i-apple-podpisali-wieloletnia-umowe.html choć niepełne w stosunku do artykułu wyżej, brak np. wzmianki o innych rynkach niż Francja.

 

Co prawda abonamentu Canal+ nie mam, ale szkoda że nie dotyczy to też rynku polskiego. Przynajmniej można by było liczyć na lektora w tych serialach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bgmnt napisał(a):

U nas C+ to filmy z własnego Kino Światu jak i Filmboxa daje premierowo do konkurencji, więc najpierw musieliby to uporządkować gdyby im zależało.

Zaciekawiłeś mnie tym Kino Światem (Bo Filmbox jak najbardziej się zgadza). Wymień mi premiery Kino Świata, które przeszły do konkurencji z innego powodu niż wydanie na własnej platformie wersji serialowej tej premiery. Bo z tego co zaobserwowałęm, to wszystkie tytuły, które trafiły do Netflixa, czy Amazona, to tytuły w Canal+ będące serialami i to jest chyba jedyny powód ich ekspansji dalej by pewnie więcej zarobili (przykładowo Kryptonim Polska, Furioza i filmy Vegi). Bo poza tym z tego co się orientuje wszystkie premiery KŚ od przejęcia prze C+ trafiają najpierw do C+online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś czuję, że na drugi sezon "Rozdzielenia" jeszcze sobie poczekamy...

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cinemaniac4K napisał(a):


Czekam na ten serial... ale z trailera nie widzę aby było tak "super".

Jestem po dwóch odcinkach i jest bardzo dobrze :)  Również super jeszcze nie zauważyłem ale jeszcze cały sezon przed nami i będzie czas na przekonanie się ;) 

W każdym razie na ten moment nie zapowiada się na jakieś efekciarstwo (akcja, wybuchy itp) ale raczej na klimat i historię.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter Fletcher w nowym wywiadzie mówi o tym jak musiał wyciąć scene otwierającą film "Ghosted" ((27% od krytyków na Rotten, 58% od widzów) po tym, jak Apple TV+ powiedziało mu, że "jeśli coś nie wydarzy się w pierwszych 30 sekundach... ludzie po prostu wyłączą" :).

https://www.bbc.com/culture/article/20230504-ghosted-the-films-too-bad-for-the-cinema

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie wiecie i korzystacie z TV Samsung do oglądania Apple TV+, to aktualnie jest promocją na trzy miesiące gratis.

Tak więc jak kończy się komuś okres rozliczeniowy to proponuje zrezygnować i skorzystać z tej promocji.

Ja tak zrobiłem i mam w tej chwili trzy miesiące bez opłat do 05.08.2023.

p.s. nie wiem do kiedy jest ta promocja, i nie wiem czy działa u kogoś, kto wcześniej z niej już skorzystał.

 

 

Edytowane przez marekwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...