Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O tym ostatnim nawet nie słyszałem, aż musiałem sprawdzić w sieci. Zdecydowanie nie moje klimaty. "Kulawe konie" niezły serial, ale bez rewelacji. Jakby co to czekam na "Teda Lasso", ale chyba nie ma jeszcze daty premiery. Generalnie jak pisałem ostatnio nie miałem co oglądać w tym serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Ruszają prace nad filmem The Instigators, w którym główne role zagrają Matt Damon i Casey Affleck. Reżyserią zajmie się z kolei Doug Liman.

Film „The Instigators” powstający dla platformy Apple TV+ opowie historię dwóch złodziei, którzy po nieudanym skoku muszą uciekać i potrzebują pomocy od ich terapeuty. Scenariusz napisał Chuck MacLean, a jego dopracowaniem zajęli się Jeff Robinov, John Graham oraz sam Casey Affleck. Wyreżyserowaniem produkcji zajmie się Doug Liman mający w dorobku takie produkcje jak „Na skraju jutra” czy „Tożsamość Bourne'a”. 

Wyprodukowaniem filmu zajmie się nowo utworzona firma Artists Equity, którą Ben Affleck i Mat Damon założyli, chcąc tworzyć ambitne i jednocześnie rozrywkowe projekty.

 

* Jake Gyllenhaal zagra główną rolę serialu od platformy Apple TV+. Chodzi o produkcję zatytułowaną Uznany za niewinnego, czyli adaptację głośnej powieści Scotta Turowa o tym samym tytule.

Streamer zamówił odcinkową ekranizację kryminału w lutym tego roku. Za sterami przedsięwzięcia stanęły duże nazwiska, gdyż z projektem związani zostali David E. Kelley („Ally McBeal”), Dustin Thomason („Castle Rock”) oraz J.J. Abrams („Star Trek”, „Gwiezdne Wojny”). Gyllenhaal ma czuwać nad serialem także jako producent wykonawczy. 

Powieść Turowa została wcześniej zaadaptowana w 1990 roku. W produkcji sprzed 32 lat w roli głównej mogliśmy oglądać Harrisona Forda. Nowa ekranizacja ma być odświeżoną wersją tekstu, która ma zgłębić „obsesję, seks, politykę oraz siłę miłości, podczas gdy oskarżony walczy o utrzymanie swojej rodziny”.

 

* Taron Egerton  zostanie gwiazdą kolejnego serialu od twórców docenionego Czarnego ptaka od platformy Apple TV+. Produkcja zatytułowana Firebug opowie o inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami historii seryjnego podpalacza z Kalifornii. Egerton wcieli się w Johna Leonarda Orra, byłego strażaka, który zrobił karierę jako śledczy ds. podpaleń w Glendale w południowej Kalifornii. Początkowo zatrudniony do przypadków podpaleń, mężczyzna sam stał się skazanym seryjnym podpalaczem. Uznano go za sprawcę wielu głośnych pożarów w Kalifornii w latach 80. i 90., które doprowadziły do zniszczeń o wartości dziesiątek milionów dolarów oraz śmierci czterech osób. 

Scenariusz do serialu napisał Dennis Lehane, czyli twórca wspomnianego wyżej Czarnego ptaka. Na stanowiskach producenckich znaleźli się Lehane, Richard Plepler, Kary Antholis, Bradley Thomas, Dan Friedkin oraz odtwórca roli głównej. 

Przy okazji to już kolejna produkcja Richarda Pleplera (Czarny Ptak też był), gdzie były CEO  HBO robi produkcje dla Apple TV+ w ramach umowy na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 07:58, lukis90el napisał(a):

@leonk1974 - problem polega na tym, że aplikacja na Android TV jest bardzo wybredna pod względem wymagań sprzętowych. U mnie nie jest dostępna, chociaż mam telewizor Sony z 2019

Ja mam z 2018 roku Sony XF9005 i wczoraj zorientowałem się , ze jest możliwość jej zainstalowania . A jeszcze kilka tygodni temu nie była dostępna .

Sprawdź. Może u Ciebie tez jest taka możliwość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Apple zamawia pierwszy oryginał angielsko-francuski.

Liaison to serialowy thriller z Evą Green i Vincentem Cassel. Tytuł

 

Cytat

 

Apple TV+ has greenlit Liaison, an English and French-language thriller series starring Vincent Cassel (Black Swan) and Eva Green (The Luminaries).

Co-produced by French outfit Newen’s Ringside Studios and Leonis Productions, here’s the logline: “Liaison is a high-stakes, contemporary thriller exploring how the mistakes of our past have the potential to destroy our future. The series combines action with an unpredictable, multi-layered plot in which espionage and political intrigue play out against a story of passionate and enduring love.”

https://deadline.com/2021/06/liaison-apple-vincent-cassel-eva-green-1234780812/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 lutego będzie mieć premierę Oszustwo (ang. Sharper) czyli nowy thriller Apple TV+, którego akcja rozgrywa się wśród sekretów Nowego Jorku, od penthouse'ów na Piątej Alei po mroczne zakątki Queens. W głównej roli występuje Julianne Moore, a oprócz niej na ekranie pojawią się także Sebastian Stan, Justice Smith, Briana Middleton, John Lithgow, Benjamin Caron, Darren Goldstein oraz Lucy Taylor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV+ udostępniło premierową zapowiedź drugiego sezonu serialu science fiction -  Fundacja, który jest luźno oparty na cyklu powieści Isaaca Asimova.

„Fundacja” jest jednym z priorytetowych projektów dla streamera, w związku z czym, jeśli serial w dalszym ciągu cieszyć się będzie popularnością, twórcy planują realizację produkcji na przestrzeni aż ośmiu sezonów. Drugi sezon serialu zadebiutuje na platformie Apple TV+ latem tego roku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,  smaczek to właśnie bardzo dobra jakość- oglądam serwis na Apple TV 4K.

Lepszej jakości nie da się już wydusić na żadnym streamingu w moim telewizorze.

Nie jest to serwis z dużą biblioteką, ale od czasu do czasu lubię tam zaglądać. 

Miłą rozrywką był dla mnie serial dokumentalny o dinozaurach. 

Obu więcej tego typu produkcji.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...