Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma Apple TV+ ogłosiła nowy, niezatytułowany jeszcze ośmioodcinkowy serial oparty na nieukończonej ostatniej powieści Edith Wharton zatytułowanej The Buccaneers. W obsadzie znaleźli się m.in. Kristine Froseth (Looking For Alaska), Alisha Boe (When You Finish Saving The World, 13 Reasons Why), Josie Totah (Saved by the Bell), Aubri Ibrag (Dive Club), Imogen Waterhouse (The Outpost, Nocturnal Animals) oraz Mia Threapleton (Shadows, I Am Ruth). Za scenariusz odpowiadała Katherine Jakeways (Tracey Ullman’s Show, Where This Service Will Terminate), zaś reżyserią zajmie się Susanna White (Bleak House, Jane Eyre, Generation Kill).

 

Ponadto

"Surface", czyli nowy psychologiczny thriller Apple TV+, będzie miał premierę 29 lipca. Serial liczyć będzie osiem odcinków, rozpocznie się premierą pierwszych trzech, a kolejne będą emitowane w piątki. Serial opowiada o Sophie, która dostała dużego urazu głowy, powodującego utratę pamięci, prawdopodobniej w wyniku próby samobójczej. Sophie próbuje odbudować swoje życie przy pomocy męża i przyjaciół, zastanawiając się, czy to, co jej powiedziano, jest faktycznie tym, co przeżyła. Twórczynią serialu jest Veronica West ("High Fidelity"), a reżyserem Sam Miller ("Mogę cię zniszczyć").

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na LG z WebosTv lub chromecast z google tv. Niestety wszystkie porady jakie znalazłem dotyczą Maca.
Mam Tizena i napiszę Ci jak to u mnie wygląda. Wchodzę w ustawienia (kółko zębate) potem DOSTĘPNOŚĆ, następnie NAPISY, a potem STYL i tam można pokombinować.
Daj znać czy coś się udało.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

Mam Tizena i napiszę Ci jak to u mnie wygląda. Wchodzę w ustawienia (kółko zębate) potem DOSTĘPNOŚĆ, następnie NAPISY, a potem STYL i tam można pokombinować.
Daj znać czy coś się udało.

WIELKIE dzięki. Udało się 🙂

4 godziny temu, all999 napisał:

 


I dokładnie tak samo jest na WebOS.

 

Tak. Już sobie poradziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2022 o 16:49, Conan napisał:

Jutro premiera 6-odcinkowego  miniserialu "Black Bird" autorstwa pisarza Denissa Lehane . Zapowiada się kolejna tegoroczna perełka od Apple TV+. 

Czy będzie świetny to się okaże. Ale faktycznie oceny ma świetne. To kolejna produkcja (chyba już trzecia produkcja Apple TV+) która w tym roku dostaje od Collider wysoką ocenę czyli A. Tylko Pachinko od Apple był wyżej -> A+

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch odcinkach "Black Bird" jest nieźle. Mam nadzieję, że serial będzie się rozkręcał z odcinka na odcinek. Co do samego serwisu, to chyba @Pawop napisał, że ze względu na rozmiar biblioteki jest to najsłabszy serwis w Polsce i coś w tym jest. Jakość obrazu rewelacyjna, kilka seriali bardzo dobrych, ale po ponad miesiącu korzystania oprócz "Black Bird" niespecjalnie mam ochotę na inne produkcje. Nie ma porównania do HBO Max, a nawet Amazona, który ma tę zaletę, że jest śmiesznie tani i jednak dużo bogatszy w różne treści. Mnie też denerwuje, że nie ma w Apple możliwości stworzenia różnych profili. Serwis raz na rok, a nawet rzadziej. Cena też jest totalnie nieadekwatna. Ja wiem, że to bogata firma, ale ewidentnie połączenie z innym serwisem wyszło bym im na zdrowie. Nie dziwi mnie zupełnie, że cieszy się tak małym zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wrażenia po zakończeniu "Czarnego ptaka"? Oglądaliście? Ja czuję trochę niedosyt, jeśli chodzi o ostatni odcinek. Liczyłem na coś bardziej zaskakującego, choć to serial, który od początku stawiał bardziej na warstwę psychologiczną niż akcję. Pod względem klimatu rewelacja. Jeśli komuś podobał się "Mindhunter" Netflixa to tę produkcję też powinien koniecznie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lekkie rozczarowanie dla mnie. Ja akurat nie jestem fanem "Mindhuntera", więc być może to też ma wpływ na ocenę. Liczyłem na jakiś twist w finale, ale nie było żadnych zaskoczeń.

 Generalnie mam jeszcze niecały miesiąc do końca darmowego dostępu do tego serwisu i powoli brakuje mi pozycji, które chciałbym obejrzeć. Tu niestety kłania się jednak dość uboga biblioteka. Trochę na siłę oglądam III sezon "For All Mankind", bo po dobrym I jest coraz gorzej, moim zdaniem. Najlepsze dwa seriale, według mnie, to "Ted Lasso" i "Pachinko". Największe rozczarowanie- "Rozdzielenie". Może wrócę do tego serwisu, ale na pewno nie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym "Teda Lasso" określił jako komediodramat, jeśli już szukamy jakiegoś nazewnictwa. Dla mnie rewelacyjnie łączy oba wątki, do tego zderzenie mentalności amerykańskiej z angielską. Oczywiście w warstwie fabularnej jest mnóstwo nieścisłości, bo oglądam Premier League od wielu lat i nie pamiętam takiego "trenera". :)

Jakie jeszcze seriale Ci się podobały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...