Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Arkon napisał:

Do tych seriali, to akurat tej produkcji jest strasznie daleko.

Nie widziałem jeszcze, bo zapowiedzieli Severence drugi sezon, więc na razie poszedł na półkę "do obejrzenia"

Natomiast Gambit to nie poziom Czarnobyla ;) Ale wiadomo - co osoba, to inna opinia.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lakiman napisał:

Kiedy pojawią się nowe odcinki seriali " See", oraz " Fundacji"?

W tym roku. 3 sezon "See" prawdopodobnie w sierpniu, a 2 sezon "Fundacji" we wrześniu. Oficjalnych dat jeszcze nie ma.

 

"Rozdzielenie" bardzo cenię za oryginalną i intrygującą fabułę, który zmusza do myślenia i analizy, pozwala tworzyć teorie, zadaje pytania. Już dawno żaden serial tak na mnie nie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spotify napisał:

Nie widziałem jeszcze, bo zapowiedzieli Severence drugi sezon, więc na razie poszedł na półkę "do obejrzenia"

Natomiast Gambit to nie poziom Czarnobyla ;) Ale wiadomo - co osoba, to inna opinia.

Jasne, że "Czarnobyl" to jeden z najlepszych seriali w historii, ale "Gambit królowej" też mi się bardziej podobał niż "Rozdzielenie". Na razie największy zawód na Apple TV.

@Conan Nie przepadam za takimi sztucznymi tworami, jakimiś spiskowymi teoriami. Jestem w trakcie 5 odcinka i ciągle brakuje jakiegoś spoiwa. Ja wiem, że to krytyka korporacji, ale nawet na ten temat powstały lepsze produkcje, a na pewno w bardziej atrakcyjnej formie. Nawet na filmwebie zauważyłem, że dopiero ostatnie odcinki są lepiej ocenione. Nie ulega jednak wątpliwości, że przy tak skromnej bibliotece, jeśli nie spodoba się jakiś serial czy dwa, to wybór jest dużo mniejszy nawet niż na Amazonie, nie mówiąc o HBO Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nadrabiasz  ofertę Apple TV+ to spróbuj jeszcze koniecznie "W obronie syna". Nie jest to tak specyficzny serial jak "Rozdzielenie", więc powinien Ci się spodobać.

 

Ogólnie wybór na HBO Max czy Amazonie jest na pewno większy, ale jeśli chodzi o nowości z tego roku to niewiele dobrych seriali udało mi się tam zobaczyć w przeciwieństwie do Apple TV+. Może źle trafiłem. W HBO Max oglądam ostatnio głównie filmy, a Prime Video mam w sumie tylko dlatego, że jest tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Conan napisał:

Jak nadrabiasz  ofertę Apple TV+ to spróbuj jeszcze koniecznie "W obronie syna".

Bardzo dobry serial. Dziwne, że tak mało popularny.

45 minut temu, Conan napisał:

Ogólnie wybór na HBO Max czy Amazonie jest na pewno większy, ale jeśli chodzi o nowości z tego roku to niewiele dobrych seriali udało mi się tam zobaczyć w przeciwieństwie do Apple TV+.

Są bardzo dobre seriale również na HBO MAX czy Amazon w tym roku ale faktycznie to Apple w tym roku (do czerwca rzecz jasna, bo jeszcze pół roku zostało) pozamiatał wszystkich

Suma summarum na tych 3 platformach zawsze znajdziesz coś z bardzo dobrej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał:

Do tych seriali, to akurat tej produkcji jest strasznie daleko.

Tak? A na jakiej podstawie wydajesz taki werdykt, bo według mnie akurat jest bardzo blisko :) Nie tylko moim zdaniem. Poziom produkcji definiujących daną platformę.

Edytowane przez Kazekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście według własnego gustu. :) Jak już pisałem wyżej "Czarnobyl" to jeden z najlepszych seriali w historii i z całym szacunkiem, ale "Rozdzielenie" chyba tak wysoko jest oceniane z powodu modnego tematu. Niestety obejrzałem całość i rzeczywiście ostatni odcinek w końcu wywołał jakiekolwiek emocje, ale generalnie ode mnie 3/10. Wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości, ale mam nadzieję, że mam prawo do wyrażenia swojej opinii. :)

@Conan "W obronie syna" jest następny na liście.

Na razie na minus "Fundacja" i "Rozdzielenie", na plus "Ted Lasso" i "Prehistoryczna planeta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, spotify napisał:

Dlatego, że w swoim gatunku jest rewelacyjny. A to gatunek serialu, który nie każdy lubi. To tak jakbyś dzisiaj włączył chwalony serial z gatunku musicalu, czyli gatunku, który nie lubisz. Chocby by był 10/10 i tak Ci nie podejdzie ;)

Ej ? Skąd sugestia, że musicalu nie lubię ? Serial "Smash" emitowany na c+ bardzo lubiłem np.

Ja sądziłem, że Lasso będzie trochę komedią a mnie wcale nie bawi. Kurde no może ja dziadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arkon napisał:

Oczywiście według własnego gustu. :) Jak już pisałem wyżej "Czarnobyl" to jeden z najlepszych seriali w historii i z całym szacunkiem, ale "Rozdzielenie" chyba tak wysoko jest oceniane z powodu modnego tematu. Niestety obejrzałem całość i rzeczywiście ostatni odcinek w końcu wywołał jakiekolwiek emocje, ale generalnie ode mnie 3/10. Wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości, ale mam nadzieję, że mam prawo do wyrażenia swojej opinii. :)

@Conan "W obronie syna" jest następny na liście.

Na razie na minus "Fundacja" i "Rozdzielenie", na plus "Ted Lasso" i "Prehistoryczna planeta".

Oj, no to mnie ten serial zachwycił i wywołał tyle emocji co squid game 😀 Nie mogłem się oderwać, zarwałem nockę a przy ostatnim odcinku myślałem, że dostanę zawału 😂 Mi się bardzo podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV+ zapowiada serial limitowany Five Days at Memorial. To historia o tym, co się działo w jednym ze szpitali w Nowym Orleanie po uderzeniu huraganu Katrina. W produkcji opartej na książce Sheri Fink zagrają m.in. Vera Farmiga ("Hawkeye"), Robert Pine ("CHiPs") i Cherry Jones ("Sukcesja"). Premiera planowana jest na 12 sierpnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, że w rodzinie "pojawił się" Iphone więc "wjechała" 3 miesięczna subskrypcja Apple Tv+. Na pewno obejrzę "W obronie syna", "Rozdzielenie", "Ted Lasso", "See" i "Prehistoryczna Planeta". Trochę tego jest na pierwszy ogień. Co jeszcze polecacie? Pytanie poboczne, czy w atv+ są jakieś filmy, seriale z Polskim lektorem? Co nie włączę to są "tylko" napisy pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Delta21 napisał:

@matinen audio PL nie uświadczysz, no może na kilku bajkach ;)

Działa to niekorzystnie w drugą stronę. Bajki z polskim dubbingiem nie mają polskich napisów. Jeśli widzę bajkę fabularną z żywymi aktorami, chcę ich słuchać w oryginale i mieć polskie napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...