Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Conan napisał:

Ostatnio prawie każdy serial od Apple TV+ jest świetny. Nie rozumiem osób, które piszą, że tam nie ma co oglądać

Napisałem to kilka razy. Tam się stawia na jakość a nie ilość. Ale ciężko zrozumieć to innym w czasie mody na seriale, gdzie dla nich ważna jest ilość.

Lepiej mieć kilka w miesiącu świetnych seriali i oglądać je z przyjemnością, niż kilkanaście zapychaczy czasu i oglądanie dla oglądania.

2 godziny temu, Conan napisał:

Kiedy konkurencja wypuszcza kilka udanych tytułów w ciągu roku, oni to robią w ciągu miesiąca.

Nie do końca. Bo konkurencja w postaci Amazon czy HBO co miesiąc ma co najmniej 1 czy kilka dobrych seriali. Np na Amazon już w tym roku była perełka jak "Tak to widzimy" a przed nami bardzo dobrze się zapowiadający "Outer Range"

To samo HBO - Informator, Minx, Stacja Jedenasta, Peacemaker itd. czy też znakomity sezon nr 2 - Euphoria

Tylko jedna z dostępnym tych liczących się (największy gigant) mocno odstaje w produkcjach własnych i to grubo.

Nie mniej Apple to obecnie raczej pierwsza liga jakościowa i mocno może konkurować z HBO.

A przed nami zarówno od Apple, HBO czy nawet Amazon - kilkanaście jeszcze mocnych premier w tym roku.

Przykładowo od Apple ;)

https://upflix.pl/aktualnosci/black-bird-lsniace-dziewczyny-i-inne-produkcje-apple-tv-na-nowych-materialach-promocyjnych-2022-04-05

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przed chwilą skończyłem. Mnie cieżko powiedzieć czy najlepszy jaki widziałem w tym roku, bo oglądam również dużo zaległości w tym samym czasie.

Na pewno jedna z życiowych ról Samuela L, pierwsza połowa świetna. Druga natomiast słabsza.

Suma summarum - również polecam!

 

Teraz do nadrobienia Severence, który dostał dodatkowo zamówienie na 2 sezon

https://upflix.pl/aktualnosci/rozdzielenie-z-zamowieniem-na-2-sezon-2022-04-08

 

Dodatkowo - kolejne zapowiedzi od Apple TV+

https://upflix.pl/aktualnosci/physical-prehistoric-planet-oraz-inne-produkcje-apple-tv-na-materialach-promocyjnych-2022-04-09

https://upflix.pl/aktualnosci/jason-momoa-zagra-w-nowym-dramacie-historycznym-chief-of-war-2022-04-07

https://deadline.com/2022/04/noomi-rapace-jonathan-banks-star-constellation-apple-tv-plus-series-1234995945/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej.... napisy są wszystkie. Coś po ostatniej aktualizacji zepsuli. Chodzi o to aby wyłączyć "dla niesłyszących" a jak nie ma napisów żadnych to wymuś w ustawieniach napisy domyśle PL. Też miałem jak ty ale ustawiłem i śmiga... :) A jak to nie pomoże to wywal apke i zainstaluj na nowo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Apple przedstawiło datę premiery „Czarnego ptaka”, trzymającego w napięciu sześcioodcinkowego thrillera psychologicznego opracowanego i wyprodukowanego przez Dennisa Lehane’a, którego światowa premiera będzie miała miejsce w piątek, 8 lipca 2022 roku.

Serial jest adaptacją prawdziwego pamiętnika kryminalnego „In with the Devil: A Fallen Hero, a Serial Killer, and a Dangerous Bargain for Redemption” autorstwa Jamesa Keene i Hillela Levina.

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, opowiada o licealnym bohater futbolu, odznaczonym synu policjanta i skazanym na 10 lat więzienia handlarzu narkotyków Jimmym Keene (Taron Egerton).

 

Cytat

Apple zawarło umowę na film „Project Artemis” inspirowany wyścigami w kosmosie. Według Deadline, w filmie występują Scarlett Johansson i Chris Evans z Jasonem Batemanem jako reżyserem. Apple zawarło umowę z CAA, opiewającą na kwotę 100 milionów dolarów. Nie ma jeszcze szczegółów na temat fabuły filmu, ale wiemy, że czerpie on z Projektu Artemis NASA.

Projekt Artemis to podjęta przez NASA w XXI wieku próba ponownego umieszczenia człowieka na Księżycu. Program, nazwany na cześć greckiej bogini Księżyca, ma na celu umieszczenie człowieka na Księżycu w tej dekadzie.Scenariusz napisała Rose Gilroy, a Scarlett Johansson będzie producentką u boku Jonathana Lii i Keenana Flynna. Jason Bateman wraz z Aggregate Films odpowiadają za całość produkcji.

 

Cytat

Apple TV+ zawarło ogólną umowę z „Playtone”, firmą produkcyjną kierowaną przez Toma Hanksa i Gary’ego Goetzmana, donosi Deadline.

W ramach ekskluzywnej umowy Apple ma stworzyć nowe seriale telewizyjne. Deadline wspomina również, że trwają prace nad kontynuacją popularnego filmu Apple TV+ „Greyhound

 

źródła Deadline, Variety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, swordfish napisał:

Chyba w końcu wykupię dostęp, bo mają coraz więcej perełek.

Przecież piszę o tym już od dawna. Niektórzy nie potrafią przełknąć, że o jakości platformy nie świadczy ilość ale to co oferuje. A Apple TV+ naprawdę poszło w jakość i głównie nagrywa ciekawe produkcje. Co miesiąc są solidne co najmniej 1-2 tytuły ;) No ale - jak czytasz - "to platforma na tydzień i tyle wystarczy, żeby obejrzeć"

Polecam, jeśli jeszcze nie widziałeś - Defending Jacob. Aż dziwne, że nadal jest tak mało popularny i nie zdobył swego czasu żadnych nominacji i nagród.

To był pierwszy serial, którym mnie ta usługa kupiła ;)

Chociaż jak patrzę, że Young Pope czy New Pope z genialną (jak nie najlepszą rolą Jude Law) nie zdobył nic, to mnie nic już nie zdziwi - oczywiście mowa o produkcji na HBO w koprodukcji z C+ i Sky.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6 miechów za free na tę platformę ale jeszcze tego nie uruchomiłem.

Pówód ?

Zacząłem oglądać Expanse. A przecież wkrótce bedą dostępne w w całosci "Tokyo Vice" czy "Ozark".

 

Jednak mam na uwadze tę usługę bo warto popatrzeć na "Ted Lasso", "Wybrzeże moskitów" czy "Suspicion".

A teraz widzę, że "Kulawe konie" też trzeba do listy dopisać.

Ehh, nie wiem jak to wszystko ze sobą pogodzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 maja Apple TV pokaże nam nowy pięcioodcinkowy serial o dinozaurach Prehistoric Planet.  W projekt zaangażowany został Jon Favreau – reżyser serialu Mandalarian, Mike Gunton ze studia BBC odpowiedzialnego za doskonałe filmy przyrodnicze z serii Planet Earth i David Attenborough, popularyzator wiedzy przyrodniczej, pisarz, podróżnik i jeden z najbardziej znanych na świecie narratorów w filmach przyrodniczych.

Za muzykę odpowiada Hans Zimmer.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

Ostatnio chodziły za mną   "Wędrówki z dinozaurami" produkcji BBC. Możemy spodziewać się podobnych emocji przy zapowiadanej produkcji.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda „Luther” Idris Elba zagra główną rolę w thrillerze „Hijack” dla Apple TV+ i będzie jego producentem wykonawczym.

Siedmioczęściowy dramat będzie debiutanckim projektem, który wyłoni się z pierwszej umowy Elby z Apple. Jego firma produkcyjna, Green Door Pictures, podpisała umowę ze streamerem w 2020 roku.

W „Hijack” Elba zagra znakomitego negocjatora biznesowego Sama Nelsona, którego umiejętność szybkiego mówienia jest wykorzystywana, gdy samolot, którym leci, zostaje porwany. „Sam musi przyspieszyć i użyć całej swojej przebiegłości, aby spróbować uratować życie pasażerów — ale jego strategia wysokiego ryzyka może być jego zgubą”

George Kay („Lupin”, „Zbrodnia”) napisał serial, który wyreżyseruje Jim Field Smith („Zbrodnia”, „The Wrong Mans”).

 

źródło Variety

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś wyda się głupie pytanie, ale czy tą opłatę miesięczną 24,99 zł Apple samo pobierze z mojego konta czy jakoś muszę robić przelew? Jestem po 3msc darmowym okresie i na razie zasubskrybuję jeszcze bo w każdej chwili można anulować - dodam że na maila doszła mi wczoraj faktura z apple, ale nie ma tam żadnego nr konta?

Edytowane przez berserker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...