Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli będą się opierali wyłącznie na produkcjach własnych to nigdy i dla nikogo nie będą konkurencją. See nudny, w sumie 3 odninki leciały sobie w tle i dopiero pod koniec 3 odcinka coś mnie bardziej zainteresowało, Królową Słoni też oglądałem, typowy dokument przyrodniczy z bardzo ładnymi kadrami, więc miło się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykły i tam działa oraz mam 4k, ale ten starszy i tam już nie działa, zreszta na stronie Amazona od groma komentarzy w tym temacie jest, więc chyba działa tylko na nowym 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma subskrypcję studencką Apple Music to ma dostęp w cenie do Apple TV+

Cytat

Twoja subskrypcja studencka Apple Music umożliwia bezpłatny dostęp do wszystkich Apple Originals. Zacznij oglądać bez reklam, online lub offline, na wszystkich swoich urządzeniach.

 

Tylko działa w moim przypadku działa tylko na iPhone, a na przeglądarce ani na Chrome, ani na Firefox nie działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest stare info o tym, że Apple planuje robić swój CDNy, ale w Akamai zostawia iTunes i parę innych rzeczy: https://appleinsider.com/articles/16/02/10/apples-in-house-cdn-efforts-spell-trouble-for-akamai-as-infrastructure-biz-warns-of-losses

U mnie TV leci z hostów typu eXX.dsce9.akamaiedge.net, więc wygląda na to, że ta usługa tam stoi.

 

Akamai ma swoje serwery cache właściwie w każdym większym DC/punkcie wymiany ruchu więc jest to dobry wybór jeśli chodzi o taką usługę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

Czy wiadomo coś na temat aplikacji APPLE TV PLUS na telewizory SAMSUNG starsze niż z roku 2019 ??


No właśnie tego nie rozumiem... jak może działać Netflix i 4K na Samsungu z 2017 roku... a czemu nie może nowy ATV+ ?? 

Czyli jaki jest sens w ogóle to coś "udostępniać" ? Przecież to jest strzał w kolano na dzieńdobry... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 10:02, _Artek_ napisał:

nic dziwnego że nawet  Apple daje ją "za darmo" tzn w cenie swoich zabawek :D

takie relki niech sobie wsadza miedzy buty, slbo 23,932fps zamiast 23,976 (zjedzone klatki) bo takie jest albo brak poczatku "w poprzednim odcinku"

 

Jakosc jest dobra bo apple ma najwyzsza a to polskie lacza nie wyrabiaja na tv przez ich obciazenie (slabosc).

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...