Skocz do zawartości

Art. 20b. - [Bezpośrednie transmisje z ważnych wydarzeń] - Radiofonia i telewizja.


Mateusz2006
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, k05 napisał(a):

 

Jak ktoś pasjonuje się sportem to nie potrzebuje do tego transmisji w TV, by go uprawiać. 

Czy Ty czytasz co komentujesz? Mnie chodzi o zachęcenie dzieci i młodzieży do sportu. Nikt się z taką pasją nie rodzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aandin napisał(a):

Czy Ty czytasz co komentujesz? 

Tak. Czytam.

Dlatego napisałem w swoim poście - jak rodzic chce zachęcić dziecko i inspirować go Hurkaczem czy Świątek to niech mu kupi Eurosport Playera z 800+. Do tego żadna ustawa nie jest potrzebna.

 

A najlepiej jakby taki rodzic zaprowadził takie dziecko na zajęcia piłki nożnej/pływania/tenisa czy czegokolwiek innego i dziecko samo sprawdzi czy akurat ta dyscyplina jest dla niego czy jednak nie. 

 

Do tego nie jest potrzebna żadna ustawa. To nie lata 90te, gdzie nie było internetu i nikt, kto nie czytał gazet i nie miał dostępu do tv nie wiedział, że jakiś polski sportowiec odniósł sukces. 

 

Ta ustawa jest przede wszystkim dla "niedzielnych" kibiców, którzy są kibicami sukcesu i w sumie obejrzeliby taki meczyk, ale szkoda im kasy na pakiet tv, bo "mnie się należy". 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, aandin napisał(a):

Czytałeś co pisałem? Jak chcesz dotrzeć do dzieci? przeważnie jest tak- ojciec ogląda sport to syn też się wciągnie. Nikt w domu nie ogląda- dzieci się nie interesują. Takich przykładów z życia znam mnóstwo.

Jak ojciec ogląda sport, to syn może i się wciągnie ale także do oglądania sportu. 

Jeśli chcesz synowi zaszczepić ducha sportu, to trzeba z nim trenować, lub wysłać na treningi aby go uprawiał. Mam wrażenie że Twoja mentalność zatrzymała się daleko daleko w czasie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie to nie. Potem nie narzekajcie,że Polska zdobywa raptem kilka medali na IO bo dziatwa jest zajęta tik-tokiem.

4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Jeśli chcesz synowi zaszczepić ducha sportu

Ja swojemu zaszczepiłem dawno temu a teraz on zaszczepił to swojemu synowi. Mój ojciec sportu nie uprawiał ale namiętnie oglądał w TV, co mnie zainteresowało i sam zacząłem uprawiać. Nawet udało mi się być niezłym zawodnikiem ligowym swego czasu. Widzę po sobie i znajomych oraz rodzinie,że jednak działa ten mechanizm tak jak go opisałem.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród znajomych dzieci chodzą na piłkę nożną i ping-pong, czy dziewczynki na tańce i transmisje sportu w TV nie są do niczego potrzebne. Może gdyby były na TikToku to do czegoś przydałyby się (takie Move Federation na przykład). Obecnie ten mechanizm nie działa. Bardziej przekonujące jest pójście na stadion (nawet A-klasa, gdzie rodzic z synem z boku kopie piłkę tak, aby nie wleciała na boisko). Widziałem to z parę razy.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aandin napisał(a):

Nie chcecie to nie. Potem nie narzekajcie,że Polska zdobywa raptem kilka medali na IO bo dziatwa jest zajęta tik-tokiem.

No tak, bo jak będą transmisje w tv to wyjdą z TikToka i zasiądą przed telewizorem,  a potem prosto na trening, by w przyszłości zgarnąć wór medali na IO. 🤣😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2024 o 22:28, Paul234 napisał(a):

Dlatego o wiele prostszym a sprawiedliwym rozwiązaniem jest brak tego typu ustawy i każdy za swoje płaci.

To jest podejście z gatunku "wszystkim równo - wszystkim g....", i raczej to tak nie powinno działać.

 

Myślę, że powinny być transmisje z Igrzysk, siatkarskich i piłkarskich ME i MŚ, czy też nawet ze skoków narciarskich "na stałe", zaś reszta powinna być urządzana z głową, nie na zasadzie chwilowego impulsu.

 

W dniu 31.05.2024 o 07:48, tyrla napisał(a):

zawody SGP musimy oglądać tylko w streamingu w Eurosport Extra, a polskie GP pokazuje TTV.

To nam daje cztery turnieje w darmowej telewizji. I tak dość sporo, bo w czasach gdy Canal+ miał prawa, to nie było żadnej transmisji za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2024 o 19:12, Kirk napisał(a):

To nam daje cztery turnieje w darmowej telewizji. I tak dość sporo, bo w czasach gdy Canal+ miał prawa, to nie było żadnej transmisji za darmo.

Był inny promotor i inne realia. Na przykład obecnie w UK GP jest raczej na Eurosporcie 2. U nas zrobili coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...