Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością w jakiej kwocie (o ile będzie) można zakupić dodatkowy pakiet sportowy Polsat Sport Premium 1, 2.

Po propozycjach ze strony nc+ (o ile też taka nastąpi) będę kalkulował korzystniejszą opcje.

Cena to podstawa, ale fundamentem jest też to w jakiej rozdzielczosci i jakości bitrate zamierzają jedni i drudzy udostępniać ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Konczy mi sie pierwsza umowa z inea. Obecnie posiadam pakiet telewizji SuperHD oraz Internet 250 Mb plus (250/25), do tego pakiet canal + select oraz dwa multiroomy. W tej chwili place 189,80 zl miesiecznie. 

 

Prosze o informacje ile mniej wiecej taki pakiet powinien byc obecnie warty. Czy jest mozliwosc zeby pozostac przy obecnym zestawie w nizszej cenie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że będą dodatkowo płatne. O tym już wiadomo. Kwestią pozostaje cena a ta za mała nie będzie.

Dodatkowe kilkadziesiąt złotych miesięcznie przy już sporych kosztach to dużo.

 

 

---

Wysłane z mojego Huawei P20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak udostępnią te kanały PSP1,2 nasuwa się pytanie, czy będą udostępniać taką samą jakość jak na satelicie.

Dużo się piszę o tym, że będzie na tych kanałach wyższy bitrate i kto wie czy jakość nie będzie nadawana w 1080p zamiast 1080i.

Wg mnie jakość mogą przycinać tak jak robią upscaling z HD na SD z logotypem HD. Mam obawy czy produkt ten otrzymamy 1:1.

Dalej brnąc nasuwa się pytanie, czy obecne dekodery INEA obsługują 1080p ? (nadawca CP nie potwierdził jeszcze tej wiadomości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że Polsat życzy sobie 10 euro za każdy z kanałów miesięcznie więc za dwa kanały Polsat Premium operator zapłaciłby ponad 80zł miesięcznie.

Więc pakiet musiałby kosztować koło 100zł. Dlatego żadne poważny Operator nie może sobie pozwolić na dodanie tych kanałów i czeka aż Polsat zmięknie.

 

WTVK wiadomo gdzie może sobie odbić cenę takiego pakietu. Nie raz po kosztach robili ofertę na złość INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rocznie a miesięcznie. Tu jest pies pogrzebany.

Czyli INEA miałaby płacić 2mln euro miesięcznie?

 

 

Według informacji „DGP” opłata za pakiet uzależniona jest od liczby klientów danego operatora mających dostęp do Polsatu Sport. Od każdego sieć kablowa zapłaci 10 euro za sezon, a oferta Polsatu dotyczy łącznie trzech sezonów do jakich ma prawa.

 

https://www.press.pl/tresc/53909,polsat-zaoferowal-kablowkom-kanaly-premium-z-liga-mistrzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...