Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne nowe urządzenie z WI-Fi ac 5 GHz pojawiło się w INEI. Router Tilgin HG 2381

 

https://www.tilginsolutions.com/products/ethernet-gateway/hg2380/

 

Opcja dla ludzi korzystających modułów CAM i dekoderów po koncentryku. Najlepiej wówczas GPON przełączyć w tryb Bridge.

86c962e074c49a37bbab6158bafc65c4.jpg

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy żebyś nie próbował kogoś tutaj obrażać pisząc: "Czytanie ze zrozumieniem się kłania".

 

Tylko po prostu tłumaczył jaki był sens Twojego zdania. Chyba sam przyznasz, że sens pierwszego posta o Paramount Channel można było zrozumieć dwojako.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawdopodobnie tak długi okres "promocyjny" trwał bo sama INEA nie wiedziała że ten kanał jest odkodowany.

To podobnie jak z TVP HD prawdopodobnie miałobyc już dawno a INEA włączyła go dopiero w lutym 2018 oraz TVP Info HD.....

Patrzcie dlaczego nasz operator zupełnie pomija ten fakt? Żadnej informacji....

 

Wysłane z mojego Huawei P20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pewne obawy pisząc o tym, że ten kanał był dostępny w pakiecie Komfort chociaż nie powinien. Czyli jednak pracownicy INEI śledzą ten temat. Kto wie, może TVP Info HD to też moja zasługa

 

W takim razie jestem otwarty na wszelką formę wynagrodzenia za wsparcie. Czekam na PW. ^^

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienić CP na INEA i moje pytanie brzmi jak najkorzystniej to zrobić. Czy jeśli zadzwonię do nich to dostanę lepsza ofertę jeśli udowodnię że przechodzę z konkurencji( w nc lub CP tak było że były delikatnie inne warunki). Jeśli zamówienie np. 10 to mam 4 miesiące gratis plus od 10 do końca miesiąca czy od 10 biegnie te 4 miesiące darmowego? Dlaczego skoro mam kabel mogę brać tylko INEA ? Orange ma dobrą ofertę tv po światłowodzie ale nie mogę być z nimi połączony. Sorry za masło maślane . Mam nadzieję że każdy zrozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń śmiało 733007533 zobaczę co możesz dostać lepszego niż w biurze.

Chciałbym zmienić CP na INEA i moje pytanie brzmi jak najkorzystniej to zrobić. Czy jeśli zadzwonię do nich to dostanę lepsza ofertę jeśli udowodnię że przechodzę z konkurencji( w nc lub CP tak było że były delikatnie inne warunki). Jeśli zamówienie np. 10 to mam 4 miesiące gratis plus od 10 do końca miesiąca czy od 10 biegnie te 4 miesiące darmowego? Dlaczego skoro mam kabel mogę brać tylko INEA ? Orange ma dobrą ofertę tv po światłowodzie ale nie mogę być z nimi połączony. Sorry za masło maślane . Mam nadzieję że każdy zrozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LECH TV tez Wam usuwaja ... sprawdzcie czy macie ten kanal jako gwarantowany w umowach i czy mozecie uciekac z tej firmy jesli macie chec i macie dokad :D

Lech TV nie zostaje zakończony. Kanał wraca pod skrzydła klubu, a doświadczenia zdobyte przy współpracy z WTK mają być bazą do dalszej pracy

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/171905/koniec-klubowego-kanalu-lech-tv.html

 

Nie doczyta i pisze głupoty;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienić CP na INEA...

 

 

Siostra 2 lata temu podpisała umowę. Standardowo na wejście na światłowód dawali 6 miesięcy (ja wziąłem), jak wspomniała, że ma jeszcze umowę w CP dali 9 miesięcy gratis. Wiem, to 2 lata temu, ale warto spróbować ponarzekać, że ma się jeszcze lojalkę u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech TV nie zostaje zakończony. Kanał wraca pod skrzydła klubu, a doświadczenia zdobyte przy współpracy z WTK mają być bazą do dalszej pracy

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/171905/koniec-klubowego-kanalu-lech-tv.html

 

Nie doczyta i pisze głupoty;)

 

https://satkurier.pl/news/171943/lech-tv-zmienia-sie-w-inea-stadion.html

 

z FB INEI:

Kanał Lech TV zmienił nazwę. Nie jest to zmiana, która uprawniałaby do rezygnacji z naszych usług.
Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wzmacniacz TP-Link TL-WA850RE, działa bezproblemowo z Ineą? Pytam bo nie wiem, czy to ma jakiś związek, ale po przedłużeniu umowy [ zmiana komfort na ultra, zwiększenie neta ze 180 do 300 i dobranie multiroomu ] jakość sygnału wi-fi odczuwalnie spadła. Odbiornik się nie zmieniły, nic nie doszło ani nic nie ubyło a mniej więcej od momentu wizyty instalatora Inei (instalował/podłączał moduł od multiroomu) wyniki testu mam fatalne. Download praktycznie jest na poziomie 8-10 Mb/s (poprzednio przy necie 180 sporadycznie schodził poniżej 30 Mb/s) lokalizacja odbiornika [laptop] się nie zmieniła.

Miał ktoś podobnie lub wie co jest przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz nie wie z jakiej sieci jest internet, on tylko powiela sygnał z routera.

Nawiasem mówiąc repeater to kiepskie rozwiązanie bo na starcie obcina prędkość o połowę a poza tym musi być w takim punkcie by sygnał z routera był wystarczająco silny żeby go odebrać.

Najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie AP przez kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...