Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@JerzyK, z regulaminu wynika, że dla wszystkich:

 

1.3.

Promocja skierowana jest do Abonentów Dostawcy usług oraz do osób niebędących Abonentami Dostawcy zawierających umowę w dniu ogłoszenia niniejszego regulaminu Promocji „Jesień 2016 Solo v 1.0” (dalej  „Regulamin Promocji”), którzy nie posiadają zaległości płatniczych wobec żadnego Dostawcy usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po rozmowie z infolinią i czekam na włączenie 150/15.

W moim przypadku umowa była na czas nieokreślony i tylko sam internet - uprzednia oferta 100/4 za 74,90 zł przekształcona została w 24 miesięczną 150/15 Mb w cenie 69,90zł.

Czyli lojalka na 2 lata, internet (wreszczcie!) z adekwatnymi na dzisiejsze czasy prędkościami na uploadzie za 5zł/msc taniej.

W moim przypadku w nowym eboa (Moja Inea) wygląda to tak:

 

99krjn.png

 

Miły pan z infolinii (po przełączeniu do działu technicznego, bo na infolinii tzw. "na pierwszy ogień" nie umiano mi odpowiedzieć) przekazał informację, iż jeśli ktoś uprzednio wnosił o publiczne IP, to po zmianie prędkości na nową ofertę publiczne IP zostanie zachowane, co również mnie ucieszyło.

 

EDIT

Całkiem szybko włączono mi  nową ofertę.

Mogę potwierdzić, że publiczne IP pozostało, a test prędkości wyszedł bardzo dobrze:

 

5571327312.png

Edytowane przez Gaspar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radier, nie miałem internetu mobilnego, tylko domowy, wszystko załatwione "od ręki" na telefonie. Aneks ma przyjść pocztą tradycyjną, oczywiście mam 2-tygodniowe prawo do odmowy przyjęcia nowych warunków zgodnie z prawem.

Edytowane przez Gaspar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu pojawiły się dwa zablokowane kanały.

R 4 - częstotliwość 458 MHz - kanał 951

R 5 - częstotliwość 666 MHz ( wersja HD) - kanał 952

 

mth1985, dnia 22 Sie 2016 - 11:33, napisał: snapback.png

No tych wymienionych kanałów to już dawno nie ma.. Wysłałem Ci na maila aktualną listę kanałów Inei, z terytorium Tesatu.

 

 

Z tego co zauważyłem to chyba tylko FOX COMEDY i FOX COMEDY HD jest jeszcze na liście. To mogą być te kanały.

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy normalne jest na dzień dzisiejszy montowanie u klientów dekodera PVR Intek Digital? Przecież to "coś" wygląda jakby miało 30 lat. Na wszystkich materiałach reklamowych i filmikach z nagrywarką PVR jest dekoder ADB, co więcej, po wejściu na stronę z dekoderami i modemami Inei https://www.inea.pl/obsluga-klienta/dla-ciebie/dokumenty-i-pliki/instrukcje/modemy-i-dekodery tego Inteka nawet nie ma na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...