Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W nowym cenniku zauważyłem nowy pakiet o nazwie Super HD Plus. Po okresie promocji koszt miesięczny to 99,90PLN. Czym różni się od obecnego Super HD, za który sam osobiście teraz płacę 79,90PLN ?

Dodaniem 2 kanałów Eleven ?

W wykazie kanałów i tak brakuje ikonek tych kanałów ESN.

Nie to jest tylko pakiet z HBO i VoD film w ramach promocji. W standardowym cenniku go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest tylko pakiet z HBO i VoD film w ramach promocji. W standardowym cenniku go nie ma.

Jeszcze jedno rzuca się w oczy na stronie inea.pl skoro w pakiecie Super HD Plus jest dodatkowo HBO ( a info ze strony pakiet posiada 69 kanałów HD), a znów pakiet Super HD 70 kanałów HD.

To co jest więcej w pakiecie Super HD, a czego nie ma w pakiecie Super HD Plus - mam na myśli kanały tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno rzuca się w oczy na stronie inea.pl skoro w pakiecie Super HD Plus jest dodatkowo HBO ( a info ze strony pakiet posiada 69 kanałów HD), a znów pakiet Super HD 70 kanałów HD.

To co jest więcej w pakiecie Super HD, a czego nie ma w pakiecie Super HD Plus - mam na myśli kanały tv

Pewnie błąd nie nadążysz za nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście regulamin dotyczący Internetu?

Jeśli chcesz zaktualizować umowę tylko na internet należy się 100zł

Tylko nowi nie płaca opłaty za "wydanie sprzętu".

 

Ciekawe jak się to ma przy przedłużaniu umowy?

Ta opłata naliczana jest jedynie jeżeli zmiana w umowie wiąże się z koniecznością wymiany sprzętu na nowszy, zarówno dla nowych jak i obecnych abonentów. Zniżka do 0zł jest jeżeli zamawia się przez www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że obecnych abonentów (posiadających więcej niż jedną usługę) - promocja obniżenia abonamentu przez pierwsze 4 miesiące 59,90 zł, a później 169,90 zł nie obowiązuje - wtedy oferta byłaby faktycznie ciekawa (na 12ście miesięcy wyszłoby średnio 134 zł)

 

W takiej wersji mnie akurat się to nie kalkuluje, gdyż mam internet 250/10 + SuperHD PVR + telefon 10000 minut (którego nawet nie podłączyłem) + multiroom HD za 137,80 zł

 

Dodam, że internet jest dla mnie wystarczający, choć kusi 500/50 szczególnie upload, telefonu nie używam wcale (wiem, że w tym abo jest no limit na komórki, ale mam już 2 abonamenty w Play i mi to wystarczy), a HBO ma tak słabą - jak dla mnie - ofertę, że to na pewno mnie nie skusi.

 

Słowem - jak zwykle starych i lojalnych abonentów mają gdzieś ...

 

Ps. byłem jednym z pierwszych abonentów internetu z ICP na Orła 410 zł za instalację i bodajże 149 zł na miesiąc za 128 kbps ;)

To były czasy ;) A o słynnym, już nieczynnym FTP nie wspomnę ;)

Było jeszce forum NFU czyli Nieoficjalne Forum Użytkowników Icp - może ktoś kojarzy?

Edytowane przez Miki983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. byłem jednym z pierwszych abonentów internetu z ICP na Orła 410 zł za instalację i bodajże 149 zł na miesiąc za 128 kbps ;)

To były czasy ;) A o słynnym, już nieczynnym FTP nie wspomnę ;)

Było jeszce forum NFU czyli Nieoficjalne Forum Użytkowników Icp - może ktoś kojarzy?

 

oOo kawał dobrej historii z życia kablówki, kto tych czasów nie pamięta lub nie miał okazji zaznać nawet sporo stracił. Było może gorzej i drożej niż dziś, ale sentyment do tamtego okresu wyciska łezkę. RTK, ICP i WTK, rozdrobnienie i ograniczone ówczesną technologią, a jednak prężniejsze niż moloch Inea.

Tyle tu dyskusji na forum, a Inea już się nie udziela. Wtedy na grupach icp.* (wprawdzie ich oficjalny serwer) zwłaszcza admin W. S. chociaż też wiedział lepiej co nam potrzeba i stał na straży wizerunku ICP, jednak potrafił prowadzić dialog na linii ICP - abonent. No i to czas widocznych kroczków. Grupa icp.telewizja (chyba tak się zwała) w porównaniu z tym co tu się znajduje była mało aktywna, hehe NFU to właściwie to samo co to forum, tylko tematyka wtedy skupiała się na ICP niż na RTK KOMA WTK. :D Abonenci nic się nie zmienili, a Inea wciąż (nie)uczy się na błędach, o słuchaniu głosów abonentów to już w ich biznes projektach można pomarzyć.

 

Co do nowej oferty, znów nic nie zachęca mnie do kontaktu z nimi, byle tylko z marketingowej rozpaczy nie podkopali obecnych umów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem dlaczego, ale mimo posiadania kanału zwrotnego nie ma.

U mnie na początku przy każdym była kwota 0 zł, ale były zablokowane. Technik miał przyjechać zrobić kanał zwrotny i nie przyjechał. Ale dodatkowo coś z uprawnieniami było namieszane i jak to naprawili przez infolinię to zaczęło działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o informację na co można liczyć mając internet 250/10 + SuperHD PVR + telefon 10000 minut + multiroom HD za 137,80 zł

 

Wczoraj przełączono mnie do DUK i pan zaproponował mi za 160 zł to co mam plus HBO i net 500 MB , lecz nie potrzebuje HBO ..... wtedy padła propozycja 130 zł ale net już 50 MB .....

 

ogólnie chciałbym to co mam teraz i płacić też tyle lub mniej ... ale nie ma takiej oferty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...