Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

#mecenas1981, 20131119 sygnalizowałem brak obrazu w analogu na tv6, otrzymałem odpowiedz, która zadziwila nie tylko mnie, ale takze inee.pl.

treści nie będę przytaczal, ale niektóre powinny się znaleźć w archiwum wybitnych rozeznać bok.

oczywscie znalazł się wlasciciel i odpowiedzialny za jakość kanalow analogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma powiedzieć?

Że nie odnosi sie do postów obraźliwych i nic nie wnoszących do dyskusji :mrgreen:

 

Jak ktoś zapyta czy dalej będą tacy fajni to paru minutach będzie odpowiedź ineapl, ze oczywiście tak, nie przewidują w najbliższym czasie zmiany swojej fajności :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj można tylko niektórzy by chcieli żeby inni załatwili za nich. Teraz w dobie internetu nawet reklamację można wysłać mailem.

Jak nie idzie to są inne instytucje które pomagają.

 

Jak na razie GINXa nie mamy ale EPG jest na cały program. Ciekawe czy INEA nas zaskoczy jakimiś nowymi kanałami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dotyczące "Wypróbuj HBO": http://www.inea.pl/cms/att/cennik/2014_ ... 1_2014.pdf.

Czy aby z tego skorzystać, trzeba podpisać nową umowę nawet jeśli ma się już aktualnie Super HD PVR? Tak niby mówi punkt 1.3b ale nie jest jasne, czy dotyczy on osoby, która już posiada wymagany pakiet. Bo jeśli miałbym podpisywać nową umowę na gorszych obecnie warunkach o 10zł, to odpada, a jeśli nie, to można się zastanowić.

Druga sprawa - rozumiem, że miesiące 0-2 oznacza miesiąc podpisania aneksu i 2 pełne następne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co brac komore w inea? Kazdy operator ma lepsza oferte od nich.
.

 

Na przykład dla mamy telefon idealny i 200 za 20 zl to ok. Nawet ja się zastanawiam, choć jestem 10 lat w T mobile. Jednak u nich teraz jest tragedia, najtańszy abo za 29 zł. 800 minut, ale stacjonarne i smsy płatne!!! O taryfach z telefonami już nawet nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/telekomunikacja/108813-Nowe-ceny-i-nowe-mozliwosci-Neostrady-w-Orange.html

 

Orange: 80/8

INEA: 50/2

 

Oba za 69 zł.

 

Co to za jaja?! Liczę na zmiany w ofercie bo w chwili obecnej kiepsko to wygląda.

 

 

Jak ktoś nie ma telefonu to dochodzi jeszcze miesięczna opłata za utrzymanie lini 29,24 + 49 zł opłata aktywacyjna i min. 59.90 za modem VDSL2. Sam abonament w takim wypadku to 98,24 zł (108,9 zł opłat na dzień dobry).

 

W inei za 99,90 mamy 100/250 /4 (w zależności od lokalizacji).

 

Ja tutaj jaj nie widzę dla osób bez telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................

 

A brakuje już po petardzie mnóstwa kanałów. Teraz gdyby dogadali się z nadawcami i stworzyli ofertę z kanałów INEI i TESAT

(UNIVERSAL CHANNEL, 13 ULICA, SCI-FI, AXN WHITE, AXN BLACK, CBS ACTION, CBS DRAMA, BOOMERANG, POLSAT JIM JAM, SPORTKLUB, FIGHTKLUB, HISTORY CHANNEL, POLSAT VISAT EXPLORER, POLSAT VIASAT HISTORY, POLSAT C&I, SUPERSTACJA)- to mogła by być naprawdę ciekawa oferta. A tak mamy to co mamy :(

 

Rozumiemy, że wtedy (oczywiście zakładając konieczną, niemałą podwyżkę) wykupiłbyś taki pakiet ze 170 kanałami? Jeśli chodzi o oczekiwania to nawet tu, wśród kilkunastu dyskutujących są różne opinie i każdy jest gotowy płacić za coś innego, a resztę uważa za zbędną. Swobodne podejście na zasadzie udostępniajmy wszystko, najwyżej zrobimy pakiety i podniesiemy ceny do niczego dobrego nie prowadzi.

 

 

Przed PETARDĄ płaciłem 94.80 i nie było problemu - oferta była przynajmniej urozmaicona. Sam chyba nie płaciłem tyle? Pewnie mnóstwo osób płaciło jeszcze więcej (INEA MAX + INEA MAX HD + HBO + C+). Wiec nie rozumiem problemu. Z mojej analizy oczywiście z dużych sieci kablowych to INEA zepsuła mocno tak ofertę tv.

 

Nikt nie mówił że nie miała być podwyżka, tylko PETARDA to i tak w stosunku do poprzedniej oferty z przed PETARDY jest tak droga. Zresztą patrzeć na dużych operatorów kablowych to INEA jest najdroższa z oferta TV co do TV.

 

...............................:(

 

Może pójść drogą jak E&A z pakietami mają może i drożej ale przynajmniej wybór http://eastwest.com.pl/telewizja/

 

Kilka pakietów dodatkowych, oraz standardowe też bogatsze. Są mniejszą siecią i mogą ciekawej organizować pakiety TV? Po prostu lepiej negocjują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz trzeba wziąć wielopak, żeby zyskać w obszarze, który Cię interesuje.

Taka wredna polityka inei.

Podobnie jest z wciskaną telefonią stacjonarną.

Nie ma żadnego wielopaku w Inei z telefonem komórkowym. Co do oferty, to dla osób, które mało dzwonią jest bardzo dobra, tyle, że jest tylko jedna taryfa do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o założeniu talerza ,ale okna i balkon mam od północnej strony nie wiem jak będzie z zasięgiem ,talerz mogę wywalić na balkon ale obrócę go tylko na lekko północny wschód .Oferta Inei strasznie droga dlatego powoli myślę o zmianie operatora ...,chyba że coś pozmieniają lecz wątpię ,chyba że im się zaświeci czerwona lampka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea kiedy kanał POWER TV we wszystkich pakietach? Zapytałem POWER TV na FB dlaczego nadal brak w INEA i otrzymałem bezzwłoczną odpowiedź:

 

 

"POWER TV: To jest pytanie do sieci INEA - Życie nabiera tempa. Interweniowaliśmy już w tej sprawie dwukrotnie: w tym i ubiegłym tygodniu. Czekamy na reakcję techników sieci Inea, bo kanał Power TV powinien być w ofercie także w nowych pakietach od kilku tygodni.

Lubię to! · Odpowiedz · 36 minut(y) temu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta życie nabiera tempa na Plewiskach :) Mieli 3 miesiące na podłączenie budynku jak była ekstra pogoda, a teraz przywieźli kopareczkę jak jest sporo na minusie i czekają jak się ociepli, a mają do położenia 50m śwaitełka. Developer im w poniedziałek powiedział, że nie wejdą na nową inwestycję jak nie dokończą tej, gdzie mieszkają już ludzie, to siedzą przy koparce i medytują, co zrobić, a mogli położyć światełko 3 miesiące temu jak mieli wykopany ekstra rowek. 9 na 12 domków ma już talerze i necik od innego operatora. Zdziwią się teraz akwizytorzy jak przyjdą z umowami :) Brawo INEA, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie dziwi w zachowaniu INEI jako operator obejmującym dość pokaźny teren, mając 182000 (pewnie więcej) - jeszcze bez TESATU. Kasa płynie, my narzekamy i co i NIC.

http://www.pike.org.pl/index/ranking

Obecnie mamy najsłabszą ofertę TV od chyba 2006 roku.

 

 

:)http://www.man.poznan.pl/~startup/preze ... 00226l.pdf z roku 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...