Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno w moim bloku INEA położyła światłowód i chodziła po mieszkaniach miła Pani namawiając do podpisania umowy.Dostaliśmy cennik,ale chyba jakiś inny od tych na ich stronie,albo ja zwyczajnie nie dowidzę :oops:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/689/0bi2.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/547/zng9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w moim bloku INEA położyła światłowód i chodziła po mieszkaniach miła Pani namawiając do podpisania umowy.Dostaliśmy cennik,ale chyba jakiś inny od tych na ich stronie,albo ja zwyczajnie nie dowidzę :oops:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/689/0bi2.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/547/zng9.jpg

coś pakietu Canal+ brakuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tam jest do oglądania na tym PowerTV? Kolejne teledyski? Kanał bez programu, z samą tylko ramówką to kolejny bezwartościowy wypełniacz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę kanału Power TV na stronie www.powertv.pl

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Oprócz muzyki mamy też w ramówce magazyny tematyczne, w tym m.in. Wodny Świat, Golf Pasja i Sport, Galeria Gwiazd, a wkrótce także nowe odcinki High Score i Extreme Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tam jest do oglądania na tym PowerTV? Kolejne teledyski? Kanał bez programu, z samą tylko ramówką to kolejny bezwartościowy wypełniacz.

 

A to już osobna kwestia, podejrzewam że nic ciekawego jak widziałem ramówkę na stronie. Kolejny kanał dla tzw. mięsa armatniego (bez urazy), mówiąc delikatniej dla mas, bez wyrobionego gustu muzycznego... Przeciętny kowalski bez zainteresowań kupi takie coś w ciemno i nie będzie narzekał. W Inei jest pełno popu, rocka, disco, a i nawet polo czy klasyki , a dla fanów czarnego brzmienia hip-hop-rnb-soul nie ma nic, zamiast tego kolejny kanał bez swojej tożsamości. Pozostaje YT...

 

Ale pomijając ten fakt skoro tego kanału nie mam, to już zastanawiam się na jakim pakiecie właściwie jadę w tej chwili :lol: . Dodatkowo wieczne spadki na łączu internetowym o 80% od godz 18...W INEI [beep] ostatnio, aż się odechciewa, nawet na zgłoszenie nie racza odpisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................. gdzie TVP sport hd? Gdzie MGM Hd? History hd?

 

Na początek przywrócenie wszystkich kanałów z przed petardy - utworzenie nowego pakietu - żeby nie było że chcemy za free.

 

Możliwe rozszerzenie o kanały z TESATu - w końcu znów by nasza kablówka na topie. Mogli z tych kanałów zrobić całkiem niezłą ofertę TV a tak mamy kiszkę.

 

Zrobiłem listę wszystkich kanałów INEI i TESATU http://www.gg.pl/dysk/jOL6lndxbCULjeL6l ... zeniu.xlsx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudni z tym tvp hd jestescie

 

Dla scisłości chodzi o TVP Sport HD, chociaż i TVP HD również by się przydał :)

Tak naprawdę chodzi o pewną zasadę, inne sieci potrafią dogadać się z nadawcą (TVP) oczywiście INEA ma z tym problem, zauważyliście brak odpowiedzi INEA.pl na tym forum? Ciekawe dlaczego? Brak odwagi? Brak kontrargumentów?

Na FB aż czerwono od byłych abonentów TESATu, straszne problemy z netem. Nawet POWER tv musiał interweniować bo INEA "zapomniała" dołączyć ten kanał "nowym" użytkownikom, jaja jakieś, strona www to nieporozumienie, brak aktualizacji, brak info o nowym dekoderze, list kanałów pewnie nigdy się nie doczekamy, itd.itd.itd. INEA co się dzieje????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać na siedząco, bo można paść ze śmiechu :) Ze strony Inea na FB: Szanowni Państwo!

Pod koniec grudnia technik podłączył mi Internet. Nie było sygnału. Powiedziano mi, że w ciągu dwóch dni roboczych ktoś się ze mną skontaktuje w celu usunięcia awarii.

Wieczorem przybiegła do mnie sąsiadka z awanturą - okazało się, że Państwa technik podłączył modem do... kabla sąsiadki od telewizji naziemnej. Od innego sąsiada natomiast dowiedziałem się, iż w mojej kamienicy od dwóch lat nie macie Państwo okablowania, ani pozwolenia na jego położenie.

Do dzisiaj nikt z Biura Obsługi nie odezwał się do mnie! Dwa razy próbowałem się dodzwonić - jednak za każdym razem czekałem po ok 10minut na podniesienie słuchawki - zjadało mi pieniądze z konta i przerywało. To już nie leży w moim interesie, nie mam zamiaru płacić za Państwa błędy!

Na koniec dodam, że przyszły do mnie już dwie faktury za usługi któryh NIE MA I NIE BĘDZIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...