Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Na familysport leci coś czego nie ma w ofercie. A na tvp sport to co mogę zobaczyć na tvp1,2 nie dając grosza nawet za to. A powtórki mnie nie nie interesują a wy kochacie duble. Po co oglądać mecz polski na tvp sport skoro leci na tvp1 bezsens by kłócić się bo inni mają a my nie. Tylko narzekacie. Nie dzialal ginx chcieliscie by Inea coś dała za ten kanał, gdy już dała to wam nie paskach bo wolicie mieć igrzyska na 3kanałach. Co by nie zrobili zawsze złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na familysport leci coś czego nie ma w ofercie. A na tvp sport to co mogę zobaczyć na tvp1,2 nie dając grosza nawet za to. A powtórki mnie nie nie interesują a wy kochacie duble. Po co oglądać mecz polski na tvp sport skoro leci na tvp1 bezsens by kłócić się bo inni mają a my nie. Tylko narzekacie.

 

A czego ty się tak zapierasz przed tym kanałem, krzywdę mentalną ci zrobią jak będzie ? To, że nie masz telewizora HD nie znaczy, że znaczna(!) większość nie chciałaby oglądać w tym standardzie zamiast patrzeć na piksele... Sportu się już w SD na nowszych tv nie ogląda. To samo co na TVP1 i 2? To gdzie były ostatnio mecze z ME ręcznej poza polską bo ich jakoś nie widzialem, to samo będzie z Olimpiadą i każdą inną dużą imprezą. Familysport?... nigga please... Nie trolluj.

 

PS. Nie wiem komu włączyli te "familiszproty" i "pałery" ... ale chyba nie tym co mieli wcześniej telewizję w Tesacie i przeszli na SuperHD PVR... jak nie było tak nie ma :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tv hd i tvp sport mi dobrze działa. Trolluje bo wolę coś nowego niż co jest w tv? Wy trolujecie bo lubicie tamto w takim razie. Ale mniejsza z tym dobra połowa tematu to narzekania na Inea. Wkońcu polacy najbardZiej marudza. Cieszmy się z tego co mamy. Wkońcu nikt nie zmusza by budce Inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko 1 alternatywa wymienić TVP sport sd na TVP sport hd

W Japonii testują 8k a w polskiej sieci kablowej 1 kanału z wersji sd na hd nie potrafią zamienić. strona http://www.inea umarła nic z niej dowiedzieć sie nie da tylko fb i to forum coś wnosi :brawo: cena pakietu suPer hd pvr to 114,90zl w cenniku na stronie kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają tv hd.

 

No i co w związku z tym?

Jak dla mnie kanały SD które mają odpowiedniki HD to śmieci. Materiał HD da się przeskalować do niższej rozdzielczości. Dekodery hd zresztą też mają euro złącze. Tak więc od strony klienta nic nie stoi na przeszkodzie żeby zlikwidować duble sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli, ze mozna się wkurzyc na te ciągłe narzekania. Na cale forum moze 5 dobrych opinii. A zapominacie, ze wszędzie liczy sie komercja, zysk. Kazda firma działajac na rynku stara się o jak największy zysk. Nikt kosztem firmy nie da wszystkiego by ponosic straty. Np w sklepie włascicieł woli towar z krotka data waznosci sprzedac za cene kupna(bez swej marzy) niz wyrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w moim bloku INEA położyła światłowód i chodziła po mieszkaniach miła Pani namawiając do podpisania umowy.Dostaliśmy cennik,ale chyba jakiś inny od tych na ich stronie,albo ja zwyczajnie nie dowidzę :oops:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/689/0bi2.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/547/zng9.jpg

:?: o co cho z tym cennikiem :?: w jakim to rewirze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...