Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście mowa o nowych pakietach. Pewnie tak wejdzie któryś: MGM HD, WOJNA I POKÓJ, TVN 24 HD, ROMANCE TV, ewentualnie DISCOVERY HISTORIA.

 

N PREMIUM dopóki nie będzie fuzji z Cyfrą + nie pojawi się. Zresztą nie wiadomo czy kanały przetrwają fuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopek, na pewno nie będą to nPremium HD, była już wielokrotnie mowa na naszym forum oraz FB. Myślę, że będą to filmowe MGM Hd oraz może Wojna i Pokój. Ale co z tego jak "starzy" nic z tego nie dostaną, czyli jak to mówią wisi mi to jak kilo kitu na agrafce.... A na nową ofertę w takiej wersji jak teraz na pewno nie przejdę bo poprostu nie opłaca mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tutaj nowy na forum, ale z Ineą związany od dobrych lat, pamiętając jeszcze ICP. Długi czas obserwowałem co tutaj piszecie i nie ukrywał przydawały mi się świeże wiadomości bez konieczności dzwonienia po infoliniach, dlatego postanowiłem przyłączyć się do dyskusji. Dużo piszecie o nowej ofercie, większość tutaj krytykuje powstałe pakiety i ja się częściowo pod nimi podpisuje. Osobiście, posiadam pakiet Super HD + paczkę C+ HD za 113,90zł. W mojej ocenie opłacało mi się przejście z Komfortu HD/C+ HD/sport HD. Jestem mega zły, że INEA zniosła dwa naprawdę dobre z wyższej półki kanały NG HD oraz NG wild HD (jak inaczej rozwijać dobrą ofertę kanałów HD jak nie na bazie takich właśnie kanałów z dobrym bitratem, mało tego jeszcze nadal dostępnych dla osób posiadających stare pakiety) - paranoja. Jestem zwolennikiem kanałów HD, także bez urazy zniesienie kanałów SD mnie akurat zbytnio nie poraziło prądem. Ale liczę, że jeśli tyle kanałów zniesiono (HD+SD) oferta zacznie się wzbogacać, bo stanie w miejscu i dreptanie z wyskokiem w bok nikomu jeszcze nie pomogło przy rozwijaniu się firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz oferta jest lepsza TYLKO dla abonentów pakietów KOMFORT lub Oszczędny - dla osób które posiadały wyższe pakiety niestety ale nawet po zmniejszonej cenie oferta nie powala wyleciało bardzo dużo wartościowych kanałów.

    ANAŁY W OFERCIE INEA OD 14.01.2013
   Z wykazu jaki dostałem w BOA kanały usunięte z oferty :
   [b]1.   BBC KNOWLEDGE - powrócił do oferty
   2.   TVP HD
   3.   FOX LIFE
   4.   AXN CRIME
   5.   AXN SC – FI
   6.   CBS ACTION
   7.   CBS DRAMA
   8.   BBC LIFESTYLE
   9.   WEDDING TV
   10.   BOOMERANG
   11.   KIDS.CO
   12.   POLSAT JIM JAM
   13.   NICKELODEON wersja SD
   14.   BABY TV
   15.   EUROSPORT 2 wersja SD
   16.   POLSAT SPORT EXTRA wersja SD
   17.   N SPORT wersja SD
   18.   FIGHTBOX wersja SD
   19.   EXTREME SPORT CHANNEL
   20.   NATIONAL GEOGRAPHIC HD
   21.   NATIONAL GEO WILD HD
   22.   VIASAT EXPLORER
   23.   VIASAT HISTORY
   24.   RTL 2
   25.   SUPER RTL
   26.   CNBC
   27.   PIERVYJ KANAL
   28.   TVE
   29.   FASHION ONE wersja SD
   30.   HUSTLER
   31.   VIASAT SPICE
   32.   MCM POP
   33.   MCM TOP


   Dochodzą nowe kanały:
   [b]1.   FILMBOX ACTION
   2.   NICKELODEON HD
   3.   FIGHTBOX HD
   4.   PRIVATE SPICE[/b]
   ................................

 

Dlatego zrobił się szum. Po dyskusji na forum i FB powrócił do oferty BBC KNOWLEDGE.

 

Mnie zastanawia co i kogo skłoniło to stworzenia tak SUPER oferty???

 

@shark

Sam widzisz że na tym forum czy FB możesz się dowiedzieć więcej szybciej i bez ponoszenia dodatkowych kosztów na telefo, od czasu jak pojawił inea.pl na tym forum to jest w miarę szybko i konkretne otrzymujemy odpowiedzi. Każdy coś od siebie doda i jakoś sobie każdy pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa dostępna, gdy istnieją warunki techniczne. W przypadku lokalizacji, gdzie występuje brak możliwości technicznych do świadczenia Usługi w wariancie 250 Mbps/4 Mbps, Uczestnik Promocji otrzyma możliwość zakupu Usługi Internetowej w opcji 100 Mbps/4 Mbps.

Jest w tej chwili dostępna jakaś mapa zasięgu tego internetu 250mbit?

Jak sytuacja wygląda na Grunwaldzie, bo na infolinii poza stwierdzeniem, że w mojej lokalizacji brak możliwości, nie można się dowiedzieć ani o ewentualnym terminie dostępności usługi, ani o tym, jaki jest obecnie jej zasięg.

Dzięki za dotychczasowy odzew Panowie w tematach wszelkich, u Was można się dowiedzieć więcej, niż na infolinii, a na pewno więcej na czacie, na którym dzisiaj pół godziny wisiało mi oczekiwanie na konsultanta i ... zrezygnowałem bo szkoda dnia :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974

Zgadzam się z tobą w 100%, dla osób, które posiadają do tej pory stare pakiety nazwijmy to max, na tą chwilę przechodząc na nową TRACĄ, mało tego podpisują nową lojalkę terminową.

 

Dlatego tutaj się zarejestrowałem na tym forum, by pisać/rozmawiać merytorycznie, bo poprzez chat czy też infolinię ciężko jest coś poważniejszego urodzić. Pracuje w dużej korporacji, mam bogate doświadczenie marketingowe i myślę, że z waszą pomocą jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie, co dalej... przy założeniu, że druga strona (inea) będzie chciała poważnie nas traktować, a nie jak tylko min.% osób mających podobne zdanie.

Znam wiele opinii o naszej kablówce (negatywne jak i pozytywne), w mojej ocenie aż taka zła nie jest, brak jednak jest kluczowej rzeczy, analizy zewnętrznej (badanie o potrzeby klienta), ale jeśli taka jest czego nie neguje, mnie to nie spotkało od samego początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie odwiedzałem forum, bo ciągle każdy ma pretensje do inei dlaczego to nie wrzuci tego kanału w Hd itd., ale postanowiłem znów zrobić małe porównanie.

 

Proszę spojrzeć na ofertę Inotel-u ,obowiązującą od 1 lutego 2013.

Dla przykładu porównam podobny pakiet z którego sam korzystam (głównie oglądając TV skupiam się na sporcie) nie walcze o pozostałe super programy.

Taki oto pakiet inotel:

3pakmax.jpg

 

Dla mnie to jest petarda, skoro za podobny pakiet u was płace 200zł. (fakt, oferte programową macie lepszą, ale ja patrze na sport)

 

I jeszcze jedno

@zoren86

Nie da się tego tak porównać - nam się skończył okres promocyjny i teraz musieliśmy paczkę Canal+ wrzucić na takie warunki.

A w inotelu w najnowszym cenniku Canal+ kosztuje nadal 29zł. +6zł.za HD ,a u was 39zł. + 6 zł.

 

Podsumowując. Klienta traktujecie jak [beep]a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ForzaMilan 250Mb dostępne jest aktualnie tam gdzie Inea kładzie nowe instalację oparte na światłowodach (GPON / FTTH). W grę wchodzą więc pewnie tylko nowe osiedla a więc też nowi klienci. Przebudowa obecnej infrastruktury tam gdzie już leżą zwykle kable raczej sie Inei nie opłaca i nie ma też chyba większego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#zoren86,

inotel jest tanszy poniewaz dziala na terenie, gdzie przewaznie sa inni operatorzy

i aby wyciagnac od nich abonentow musi byc konkurencyjny, atrakcyjny z oferta, bo tak to kicha.

na innych terenach inea jest monopolista /kablowym/ i abonentow moze wozic,

a za atrakcyjnosc i konkurencyjnosc inotela placa aboneci inei, bo to jeden worek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z wedding tv? Będzie działac jeszcze

Wedding TV z dniem 31 stycznia zakończył emisję na starym transponderze z kodowaniem MPEG2 i przeniósł się na nowy z kodowaniem obrazu MPEG4. INEA nie zmieniła odbioru na nowy transponder, co za tym idzie musi również sygnał obrazu MPEG4 przekonwertować do MPEG2 żeby wszyscy posiadacze dekoderów SD mieli do niego dostęp. Jak zawsze w INEA jest zaskoczenie, że coś się zmieniło, a oni niewiedzą i nie są przygotowani na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p_maciej

 

Tyle że po zmianie też mają jakieś zmiany wejść - coś pewnie Polsat kombinuje, raz przekaz kanału jest raz go nie ma. Do tego nie zgadza się z programem kanału to co leci akurat.

 

Tak więc coś kombinują. Loga stacji też nie ma wg. viewtopic.php?p=710855#p710855

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...