Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

ieszna oferte która została praktycznie ograniczona i jest najgorsza niema kanałów fox cbs tvp hd axn wydzwanianie sie zaczeło oddajcie ktore zabraliscie inea a nie sciemniacie

Ktoś rozumie ten bełkot?

 

Tak to prawda bełkot i ja polinik18 już od dawna nie rozumiem ....... o co mu konkretnie chodzi w wypowiedziach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę mogli w chyba w 2006 roku wprowadzić to wtedy była by nie zła. Teraz to marketing ta się popisał że szok.

W czasie kiedy Cyfra + łączy się z N, i Polsat cyfrowy wzbogacił ofertę i do tego w dobrej cenie.

A Inea zrobiła krok w tył tyle że chyba za duży teraz muszą uważać aby nie spaść w przepaść - oby nie i jednak pomyśleli o abonentach z wyższymi pakietami. A nie tylko z niższymi.

 

Taką ofertą może wystartować jakaś mała osiedlowa kablówka a nie taki WIELKI przedsiębiorca.

 

Ja teraz czekam na dokończenie fuzji cyfry z N, lub ewentualnie zostanie Polsat.

 

 

Co do telefonów z INEI to już drugi telefon w przeciągu 2 tygodni, najlepsze jest to że chyba sami konsultanci zauważyli że muszą wciskać po prostu BUBLA, nie mają argumentów przekonujących na zmienię oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 3pak za 129+15 dopłaty za pakiet sportowy(net 50, telefon i tv komfort hd ze sportami wlasnie). Opłaca mi się zmieniać to? Rachunki wychodzą 145-150zł/mies.

Co zyskam a co stracę biorąc:

4-Pak

Super HD

Internet do 250Mb/s1

Diamentowa 10 000 min

Internet mobilny 0.5GB

149.90 zł

W moim dość specyficznym przypadku pakietowym, chyba nie przejdę na bubla, prawda? :)

Interesuje mnie wypowiedź kogoś innego niż pracownik firmy. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem z Rogoźna , mam dekoder ADB HD i od paru dni mam ściny dźwięku i obrazu , czasem kilkanaście razy w ciągu minuty a czasem rzadziej. Efekt ten występuje na wielu kanałach. Dzwoniłem na HD ale odłączenie i podłączenie kabla, wyłączenie i włączenie dekodera, wyciągnięcie i włożenie karty abonenckiej - nie pomogło. Sygnał trzyma poziom i nie skacze.

PROSZĘ o pomoc bo zaraz że tak powiem: WYPI*****E ten dekoder za okno.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo problem jest pewnie nie tylko po stronie dekodera, ale i sieci - jak możesz wymień jutro dekoder na nowy. Jeśli nie pomoże dopiero wtedy zadzwoń do BOA lub podejdź jeszcze raz i niech technik sprawdzi. Czasami może być za silny lub za słaby sygnał na dosyle w budynku. Co do dekodera jest po prostu MUŁ :( Mi udało się wymienić na Technisata HD co prawda bez VOD z kanału zwrotnego, ale przynajmniej póki co działa bez problemów.

 

A wyłączanie dekodera, czy wyjmowanie karty nie pomoże, przynajmniej u mnie tak było. W końcu okazało się że wina leży po stronie instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spróbować wymienić nie mówię że to pomoże, ale jeśli rano wymienisz i nic to nie da dzwoń albo idź do BOA i zgłoś usterkę TV.

 

Napisz jak Ci pójdzie z załatwieniem.

 

EDIT: 01.02.2013

TV BIZNES - zakodowany na sat - zakodowany w INEI :brawo: nie rozumiem dlaczego nie można się było przygotować. Informacje od nadawców na pewno kablówki otrzymują wcześniej.

 

Same niespodzianki INEA nam w tym roku funduje, pierwsze zaczęła się nowa gorsza oferta, teraz kanały tv które się przenoszą na sat lub kodują.

 

WEDDING TV ma jakieś problemy techniczne, ale przełączenie na nowy transponder nie jest trudne zmienić w dekoderze odbierającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szopek

 

jak to nowości brak? ostatnio same nowości:

- gorsza oferta,

- zniechęcanie do zostania przy starych pakietach - brak dodawania nowych kanałów do starych pakietów,

- nagłe i niespodziewane zakończenie "okna otwartego" na Ale Kino

- zakodowany TV Biznes

mało? ;)

 

- brakuje tylko wyłączania kolejnych kanałów (z tych ciekawszych, mango i planszówki zostaną ;) ), żeby "zmusić" do zmiany na gorsze pakiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polsat Biznes wszystko działo się bardzo szybko po stronie nadawcy, stąd też taka sytuacja. Wszystko już gra.

 

Jeśli chodzi o nowości - pracujemy nad kanałami od N i mieliśmy nadzieję zamknąć to w styczniu, ale w związku z fuzją wszystko trwa tam dłużej. Mamy nadzieję na szybką finalizację tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...