Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni pojawiają się problemy z odbiorem POLSAT HD, TVN TURBO HD, ATM ROZRYWKA pierwsze już około 10 stycznia, teraz ponownie występują.

Obraz zostaje zamrożony, nawet czarny się pojawia. Z reguły w godzinach wieczornych.

Chyba złożę reklamację :(

 

PROPOZYCJA

 

Sprawa nowej gorszej oferty - może propozycja jest do rozważenia czy nie można by zrobić mega pakietu tv z dawnych pakietów INEA MAX i INEA MAX HD oczywiście nikt nie mówi że za darmo ale biorąc po uwagę że SUPER HD kosztuje 79.90 , poprzednie oferty kosztowały INEA MAX 94.80 zł i INEA MAX HD 24.90 zł , mógłby powstać pakiet SUPERMAX HD nie wiem czy cena nie mogła by być pomiędzy 99.90 zł a 105,90 zł.

Myślę że wielu abonentów by skorzystało z tej oferty, a i INEA by zarobiła.

Abonenci skorzystali by z dużej oferty TV i wtedy oferta by była jak na Poznań i Wielkopolskę. Może INEA mogła by pomyśleć i przedstawić wyżej propozycję? Jeśli takowy pakiet mógłby powstać i by powstał to abonenci którzy zmienili umowy na PETARDĘ mogli także z niej skorzystać, mimo podpisania umowy na 24 miesiące.

 

Może petycję napiszemy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że nie wszyscy są zainteresowani pakietem max wypchanym programami SD. Są klienci tacy jak ją, którym zależy wyłącznie na umożliwieniu dalszego dostępu do wszystkich oferowanych programów w ramach Max HD, a w zasadzie do dwóch usuniętych czyli NGC HD i TVP HD. Ja nie mam ochoty dopłacać do kolejnych 30 programów niskiej jakości, których nie będę oglądać.

 

INEApl czy jest jakakolwiek nadzieja na ponowne zaoferowanie usuniętych kanałów HD lub dalszy rozwój starych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shider

 

Zgodzę się z Tobą ale tylko częściowo, mi nie chodzi o to aby pakiet był napchany masą kanałów - tyle że każdy z Nas i tak nie ogląda wszystkich kanałów w pakietach, bo po pierwsze jest to nie możliwe, po drugie każdy kanał który chcielibyśmy oglądać musiałby być"sprzedawany " pojedynczo - wtedy każdy by miał to co chce.(jest to nie możliwe do wykonania od strony technicznej - byłby bałagan).

A nikt nikogo nie zmusza na tę propozycję.

 

Sam zauważyłeś, że i tak każdemu prawie chodzi głównie o niektóre kanały, a nie wszystkie. (byłby wilk syty i owca cała).

Dlatego ja zaproponowałem cenę pośrednią - jak ktoś posiadał pakiet MAX HD i INEA MAX by miał taniej , a posiadacze pakietu INEA MAX trochę drożej, tyle że w pakiecie by były wszystkie kanały. Z reguły pakiety tak się tworzy aby abonenci wybrali jak najwięcej pakietów, mimo że oglądają tylko kilka kanałów z pakietu - tak jest też z platformami cyfrowymi.

 

Oczywiście ofert dotychczasowa mogła by pozostać, a moja propozycja jako dodatkowy pakiet.

 

Mi akurat na kanałach HD nie zależy aż tak bardzo, tym bardziej że mieć możliwość odbierania kanałów pseudo HD mnie nie interesuje. Większość kanałów HD dostosowuje materiały z wersji SD (jest na jakieś techniczne określenie). Z resztą w kablu nawet HD nie mają takiej jakości co na satelicie.

 

Dlatego myślę że taka opcja pakietu by była do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z abonentami posiadającymi pakiet ekskluzywny, jak sama nazwa mówi EKSKLUZYWNY !!!???? Czy nie powinni oni mieć dostęp do wszystkich włączonych kanałów. Wybierając taką ofertę byłem zapewniamy, że będę miał dostęp do wszystkich kanałów w INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także wszystkie kanały miały by być w ofercie. Pewnie też po dodaniu pakietów dodatkowych to cała oferta TV cena też by się trochę zmniejszyła.

Wiesz @andi jak kierowałem się pakietami bez kanałów CANAL +, HBO, CINEMAX. Dlatego pomysł takiego pakietu mi przyszedł do głowy.

 

Ile płacisz za Ekskluzywny pakiet? Masz stary czy nowy pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974 jak zauważyłeś taka opcja byłaby do zaakceptowania dla osób z pakietem max ale już nie dla tych co posiadają wyłącznie max hd. Nie zgodzę się też z tobą odnośnie jakości oferowanego HD. Fakt polsat mało co ma w HD, tak samo kiepsko prezentuje się TVP1/2. Ale tvn ma w HD 90%, Discovery Channel 90%, National Geographic Channel 100%, TVP HD 100%. Większość nowych produkcji powstaje już w HD i różnica jakości pomiędzy kanałem w wersji HD i SD jest wówczas ogromna. Oczywiście nie dostrzeżesz tego jeśli przekątna ekranu tv będzie zbyt mała w stosunku do odleglosci od ekranu. Mnie cieszy każdy program w HD tak samo jak wcześniej cieszyło mnie zwiększanie się ilości programów nadawanych w proporcjach 16/9. Płacić za dodatkowe kanały SD nie mam zamiaru (nie liczę tutaj bajek dla dzieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shider

Sam widzisz że wszystkich nie zadowolisz, nawet TVP HD nadaje w HD ale wiele pozycji tak samo jak inne są dostosowane z SD do HD.

Różnica w kablu jest trochę lepsza pomiędzy SD a HD, ale najlepiej widać to na SAT - najlepiej widać to na kanałach niemieckich czy angielskich z sat

 

W kabli jest lepsza jakość, ale do sat duża różnica.

 

 

Co do ceny jaką płacisz za tv z opisu widzę masz komfort hd - 54.90 zł. Inea Rozrywka - 14.90 zł. INEA MAX HD - 24.90 zł w sumie za TV wychodzi 94.70 Więc za około 10 zł więcej cena była by do zaakceptowania. (takie ceny znalazłem na ulotkach - jeśli są inne napisz)

 

@andi

Ja póki co też nie przechodzę na nową.

Ja piszę tylko propozycję podałem z tą myślą że wątpię żeby starych pakietach były jakieś nowe kanały dodawane.Więc pewnie sami nas zmuszą do zmiany pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974

Mam starą ofertę i nie zamierzam przejść na nową bo mi się to poprosi w żaden sposób nie opłaca, ani cenowo a tymbardziej programowo. Ja za pakiet ekskluzywny w trójpaku płacę 149,90 zł

To jaki to trójpak? Bo ja mam też trójpak i jest droższy nawet bez ekskluzywnego, tylko z MaxHD:-)

Dodam jeszcze, że umowa na rok a nie na 2 lata jak w obecnym 4-paku. Jeśli kolejne oferty Inei też będą tasowały kanały i starzy abonenci będą pozbawiani nowości to aż strach podpisywać cokolwiek na 2 lata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wybór należał by do każdego z osobna, nikt nikogo nie namawia. Ale skoro tyle kanałów wypadło z nowej oferty taki pakiet mógłby być, kto by chciał to by wybrał, a kto nie.

 

Wiadomo że jeśli łączy się kilka usług to musi wyjść taniej,ale ja nie jestem w stanie tego przekalkulować bo posiadam tylko TV z Inei. Intranet mam ORANGE/TPsa i póki co nie zmienię.

 

Co do umów 2 letnich też nie jestem zwolennikiem. Jeśli już by miały być to jedno roczne. Ale to już możliwość wykazania się działu marketingowego.

 

 

Ja na razie zostaję przy starym pakiecie, ale rozważam przejście do platformy cyfrowej (czekam na połączoną platformę nc+ lub polsat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały wypadły z oferty nie bez powodu, ale dlatego zapewne aby w przyszłości uzyskać lepszą na nie cenę. Taki nacisk negocjacyjny. Nie po to Inea to robi aby je teraz kupić drogo i sprzedać garstce chętnych, ale po to aby je za jakiś czas kupić taniej i sprzedać dużej liczbie abonentów.

Natomiast okrojony pakiet powinien być w związku z tym tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają analogu w ofercie więc samego analogu ci nie zostawią. Rezygnacja z cyfrowego to rezygnacja z całej telewizji. Nie ma innej mozliwosci

 

Wydaje mi się, że sygnał analogowy powinien być "zawsze" w kablu, np. w bloku z instalacją zbiorczą, natomiast tylko z dekoderem między kablem a telewizorem można uzyskać przekaz cyfrowy i szerszą ofertę.

OK, ale poproszę o konkretną odpowiedź od INEApl, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo, zastanawia mnie Wasze uwielbienie dla TVP HD. Przeciez to kanal powtorkowy ktory w bardzo malym promilu prezentuje cos czego na innych kanalach TVP nie ma. Mysle ze gdyby przeanalizowac oferte to wlasnie taki uklad ktory prezentuje INEA jest ok, no moze z malymi wyjatkami.

 

Nie da sie zadowolić wszystkich jednak zapewniam Was, że nowa oferta z cala pewnoscia cieszy sie duzym powodzeniem i na pewno nie liczmy na jej weryfikacje i zmiane wedle naszych postulatów. Dodatkow zapewne istnieje dla Was alternatywa u konkurencji, glownie tej satelitarnej wiec jest wybor i nie musimy być przeyklejeni do INEA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...