Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Inea daje cos jak ruter NOKIA na bardzo dobrym poziomie ale ty  potrzebujesz cos innego i nie da się tobie powiedzieć że to wystarcza .... po wifi 600mb/s malo ci na kablu 890 mb/s to sobie kupuj cos I sie chwal  ze masz 700.po.wifi i 950 po kablu 

Dziadek co ma 60+ i chce internet od inea zaklad go po jak najmniejszesz linii oporu czyli minimalne wiercenie i bez problemów dziadki po 60 nie zakładają światłowodu jeśli już maja w mieszkaniach miedź Bo boja się remont i wola aby mintarz był jak.naj mniej uciążliwy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne potrzeby, jednej osobie wystarczy 50Mb po wifi, drugiej potrzeba 600Mb, bo np. ma dużą rodzinę, każda z nich może powiedzieć że wystarczy tyle ile ma i każda z nich będzie miała rację, wszystko zależy od potrzeb. To forum służy temu, aby zapytać m.in. o kwestie techniczne, jeżeli np. nie ma możliwości realizacji jakiegoś pomysłu, wystarczy napisać o tym lub zasugerować inny, być może lepszy. Niepotrzebna jest agresja słowna, czy wyzywanie się wzajemne od januszy, czy dziadków. Miłego i spokojnego weekendu koledzy ;-)

Edytowane przez KarolKx
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2021 o 18:15, polinik18 napisał:

Inea daje cos jak ruter NOKIA na bardzo dobrym poziomie ale ty  potrzebujesz cos innego i nie da się tobie powiedzieć że to wystarcza .... po wifi 600mb/s malo ci na kablu 890 mb/s to sobie kupuj cos I sie chwal  ze masz 700.po.wifi i 950 po kablu 

Dziadek co ma 60+ i chce internet od inea zaklad go po jak najmniejszesz linii oporu czyli minimalne wiercenie i bez problemów dziadki po 60 nie zakładają światłowodu jeśli już maja w mieszkaniach miedź Bo boja się remont i wola aby mintarz był jak.naj mniej uciążliwy 

Nie wiem co tak się uparłeś na te prędkości bo przy własnym routerze głównie chodzi o inne usługi w swoim LAN i zarządzaniu nimi, którego nie zrealizujesz na Nokii od Inea. Od zawsze jak mam Inea (ICP) zawsze miałem własny router bo taką właśnie mam potrzebę. Teraz mam Nokię (światło + TV po eth) w trybie Bridge i wyłączonym WiFi.

 

Faktycznie szkoda, że nie można mieć wkładki własnej i światło bezpośrednio do routera. Szwagier ma East&West i tam dawali media konwerter więc wystarczyło przełożyć z niego wkładkę do routera i bez problemu działa.

 

PS. Przy okazji postaraj się pisać bardziej poprawnie po polsku bo ciężko się to czyta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, andi napisał:

Eurosport 4K zostanie uruchomiony....../

To zapewne wspaniała wiadomość dla fanów sportu. A może by tak inea, W KOŃCU dołączyła do oferty TVP Dokument. Dzisiaj tak z ciekawości pobrałem ze strony domowej TVP Dokument, liste gdzie jest dostępny ten kanał i okazuje się że mają go w swojej ofercie, nawet takie minikablóweczki o których nawet nigdy nie słyszałem ale MEGAHIPERSUPERWYPASIONEJ inei tam nie ma. Nie chciałbym zahaczać o polityke ale czy nie jest tak, że sztandarowa kablówka Poznania nie dołącza kanału, bo jest TVP?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam ofertę utrzymanie klienta, place za wszystko 80zl.wiadomo oprócz kanałów premium net 60, i szkoda ze tvp 4k czy Eurosport 4k nie mam i nie będę mieć bo taka jest polityka tych [beep]ów ale w życiu nie przejdę na tego hivay bo cennik to jest jakaś masakra, dziwię się ze ludzie płacą takie wielkie pieniądze za pseudo 4k i zacinający się co chwila obraz to kablówka za pieniądze dofinansowane z unii a nas kastrują z pieniędzy 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2021 o 14:34, semen napisał:

To zapewne wspaniała wiadomość dla fanów sportu. A może by tak inea, W KOŃCU dołączyła do oferty TVP Dokument. Dzisiaj tak z ciekawości pobrałem ze strony domowej TVP Dokument, liste gdzie jest dostępny ten kanał i okazuje się że mają go w swojej ofercie, nawet takie minikablóweczki o których nawet nigdy nie słyszałem ale MEGAHIPERSUPERWYPASIONEJ inei tam nie ma. Nie chciałbym zahaczać o polityke ale czy nie jest tak, że sztandarowa kablówka Poznania nie dołącza kanału, bo jest TVP?

Nie jest tak. Swoją drogą dość naiwne założenie, że biznes i to typu kablówka/isp będzie się wpierniczać w angaż polityczny. Jeżeli chcesz podążać za kanałowymi top trendami to od lat jeżeli nie zawsze Inea nie była odpowiednim adresem do tego.

Zresztą to nie jest żadna "sztandarowa kablówka Poznania" tylko kablówka/isp Wielkopolska która dawno zapomniała o swoich korzeniach no i należy od lat do zagranicznego kapitału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na stronie pojawiła się opcja 300/300 za 49 zł z umową na rok, ale po roku robi się 59 zł z opcją wypowiedzenia. Ciekawa opcja w sumie.
Jednocześnie standardowa do tej pory oferta 1000/1000 opisana jest jako bez zobowiązania.
Czuję jednak spisek ;) regulaminów brak, nie wiadomo ile gwiazdek się pod tym kryje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa "oferta" dostępna tylko dla "Poznania i większych miast" (w odniesieniu do Wielkopolski), czyli dla ograniczonego grona abonentów.

Cennik: https://inea.pl/files/regulaminy/Swiatlowod_na_lato_v_1.0_cennik_promocji_2021-07-16.pdf

Regulamin: https://inea.pl/files/regulaminy/Swiatlowod_na_lato_v_1.0_regulamin_promocji_2021-07-16.pdf

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bieda ta '' promocja "  ,  znieśli opłatę za podstawowy pakiet REGIO 29,90  reszta po staremu , i zmniejszono opłatę za limit/czas nagrań o 5zł ,  czyli nadal BETA usługa z jakością poniżej oczekiwań za kosmiczne pieniążki :)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę około 90 zł za internet 180/180 i TV Pakiet Ekstra (jakaś umowa dla odchodzących). Kiedyś się dowiedziałem, że za internet płacę 39zł, czyli za TV płacę ~50zł. Ostatnio przez parę tygodni miałem internet zwiększony (nie wiem dlaczego) do 1GB i nie powiem, spodobały mi się te prędkości, skontaktowałem się z Inea ile by wynosił mój rachunek gdybym chciał zwiększyć prędkość do 1GB. Konsultant wyliczył mi 150zł miesięcznie 🤡 Dawno w szkole nie byłem, ale jeśli teraz płacę 39zł a 1GB kosztuje 69zł to skąd ta kwota? Tłumaczono to koniecznością podpisania nowej umowy, podejrzewam, że z przesiadką na Hiway i ich nowe "atrakcyjne" pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...