Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, aadacho250 napisał:

Poza Upc , Netia ma świadczyć pełen zakres usług po świetle Inei :)

Od kiedy?

Na razie niestety w mojej okolicy piszą, że usługa niedostępna. Wiem, że oferują na obszarach POPC, czyli tam gdzie było dofinansowanie. U mnie niestety Światłowód Inea zakładała już dawno temu, zanim oferta pojawiła się na stronie.

Na razie wiem, że usługi na światłowodzie Inea na obszarach poza POPC świadczy Orange i T-Mobile na podstawie specjalnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Tego nie wiem. Może na infolinii będą więcej wiedzieć.
 Na portalu Satkurier jest o tym artykuł   W mojej lokalizacji  jeśli chodzi o Vectre  też nie sprawdzę  dostępności, mimo że ulotki są wkładane do skrzynek. 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon na infolinie UPC upewnić się, ostatnio powiedzieli mi na infolinii że często są błędy w wyszukiwarce adresów.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Dzięki za info kolego.
Jak wrócę do PL to zadzwonię do nich i zdam relację.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 22:48, polinik18 napisał:

ceny pakietów ida w górę a programów Polsatu premium brakuje za cały pakiet 300zl za tv

Już prędzej uwierzę, że Vectra , która jest w czołówce  operatorów  doda  te kanały do oferty, niż Inea. Mnie szczerze mówiąc nie zależy, ale  wiem, że wielu osobom  tak.  Szczerze wątpię, abym do końca umowy miał okazję pooglądać TNT, czy  wspomnianą Eskę Rock TV.   Nawet jeśli dodadzą  te kanały - nie zdziwi mnie to , jak nie zrobią ,,okna otwartego''. Tak było, jest  w przypadku  FilmBox Arthouse.  O jego dodaniu do oferty. dowiedziałem się  tutaj, na forum. Na  oficjalnej stronie FB   nie było żadnej informacji. 
@PawelZzz: dzięki serdeczne za stronę, którą podałeś. Dzięki niej  dowiedziałem się, jaki  operator  korzysta z Infrastruktury Inei! :)
W mojej lokalizacji korzystają następujący operatorzy

Orange,

T mobile. 

 Mam jeszcze Vectrę, przejęła ona Echostar. 

T mobile odpada, dlatego, że jak już wcześniej wspominałem, oferują tylko i wyłącznie kanały, które są w naziemnej TV Cyfrowej plus aplikacja Netflixa. Póki co chyba nie zamierzają  poszerzać oferty. 

@jakubina

Czekamy na wieści! :) 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podpisana umowa między CP a Ineą, ale jeszcze nie weszła w życie. Na razie niestety nie da się mieć IPTV z Polsatu na światłowodzie z Inei. IPTV od UPC jest dostępne tylko tam, gdzie można też mieć po światłowodzie internet od UPC, a nie wszędzie na światłowodzie Inei jest to możliwe, ale w poniższym linku możesz sprawdzić jak jest u Ciebie.

https://getfibre.pl/

Edytowane przez PawelZzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie świadczenia usług przez INNEGO operatora na świetle INEA , jest wciąż bardziej niejasne niż  logicznie zrozumiałe , łącze INEA niby uwolnione ale zakazów więcej niż by się tego chciało , skutkować to miało wykluczenie monopolu i równy dostęp do ofert INNYCH = a jest syf jakich mało 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebczak napisał:

Witam,

czy składając wypowiedzenie umowy, w razie zmiany zdania można wycofać wypowiedzenie i zostać na tych samych warunkach?

Rozumiem, że kolega złożył pisemne wypowiedzenie umowy i obawia się, że INEA na to nie zeraguje? Obawiam się, że tak może być. Nasz operator raczej nie interesuje się takimi klientami, bo sprawdzając lokalizację pod jaką mieszkasz oni wiedzą,że możesz nie mieć innej alternatywy na „kablówkę” i tak zostaniesz z INEĄ. Tak więc możesz cofnąć wypowiedzenie i wtedy po końcu umowy na czas określony przechodzisz na czas nieokreślony i płacisz kwotę z ostatniego rachunku, przez cały czas. Ja jestem od 2 lat na okresie nieokreślonym i płacę 219,90 zł. za pakiet który obecnie kosztowałby mnie prawie 400 zł !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, andi napisał:

Tak więc możesz cofnąć wypowiedzenie i wtedy po końcu umowy na czas określony przechodzisz na czas nieokreślony i płacisz kwotę z ostatniego rachunku, przez cały czas. 

Potwierdzam. Swego czasu wypowiedziałem umowę a mam naprawdę dobre warunki. Słoneczna Promocja w cenie 84,90. Internet (1Gb) po światełku, pakiet TV dość bogaty (Extra) i telefon. Szybko wycofałem pisemko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2020 o 22:29, andi napisał:

Rozumiem, że kolega złożył pisemne wypowiedzenie umowy i obawia się, że INEA na to nie zeraguje? Obawiam się, że tak może być. Nasz operator raczej nie interesuje się takimi klientami, bo sprawdzając lokalizację pod jaką mieszkasz oni wiedzą,że możesz nie mieć innej alternatywy na „kablówkę” i tak zostaniesz z INEĄ. Tak więc możesz cofnąć wypowiedzenie i wtedy po końcu umowy na czas określony przechodzisz na czas nieokreślony i płacisz kwotę z ostatniego rachunku, przez cały czas. Ja jestem od 2 lat na okresie nieokreślonym i płacę 219,90 zł. za pakiet który obecnie kosztowałby mnie prawie 400 zł !!!!!!!

Złożyłem pisemne wypowiedzenie, nie liczę nawet na telefon z zapytaniem dlaczego rezygnuję. Zamówiłem już usługi w UPC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Radekf napisał:

Normalizacja dźwięku na Hiway

U mnie jest problem: na 1 2 TVN polsat jest ok ale przejście na HBO lub canal+ jest od razu dużo głośniej. Też tak macie? 

 

U mnie jest wszystko ok. Może to kwestia TV lub innego urządzenia, które ostatecznie dekoduje dźwięk? Na 1 2 i TVN jest przeważnie normalne stereo, a na canal+ i hbo to najczęściej dźwięk przestrzenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Was, przy światłowodzie był swego czasu dawany INTEK (przeleżał w kartonie jakiś czas) do TV, jak pobierany jest sygnał z routera? (może się źle wysłowiłem).

 

chodzi mi podłączenie ponownie dekodera do sieci, ale główny modem jest d drugiej części domu - podłączyć bym chciał do swojego routera, który jest podpięty do modemu głównego (tylko taka możliwość wchodzi w grę ze względu na okablowanie).

 

Czy tylko pozostaje HIWAY?

 

Teraz posiadamy modemem Alcatel G-241W-A, DEKODER HD INTEK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michalx1974 napisał:

Pytanko do Was, przy światłowodzie był swego czasu dawany INTEK (przeleżał w kartonie jakiś czas) do TV, jak pobierany jest sygnał z routera? (może się źle wysłowiłem).

 

chodzi mi podłączenie ponownie dekodera do sieci, ale główny modem jest d drugiej części domu - podłączyć bym chciał do swojego routera, który jest podpięty do modemu głównego (tylko taka możliwość wchodzi w grę ze względu na okablowanie).

 

Czy tylko pozostaje HIWAY?

 

Teraz posiadamy modem Alcatel G-241W-A, DEKODER HD INTEK

 

 

 

 

@Falcon

Dzięki za info.

 

A czy Hiway zamiast Inteka na tym  Alcatel G-241W-A, następnie router w drugiej części domu ( hiway musiał by być podłączony do drugiego routera).

 

Czy taka opcja będzie działać bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...