Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z przedłużeniem umowy w Inea ona nie jest automatycznie przedłużana na tych samych warunkach?
Dzisiaj przychodzę z pracy i brak neta i TV... Patrzę na umowę i faktycznie dwa lata od podpisania minęły wczoraj, ale żadnych teleflonów z ich strony, trochę dziwne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem, te dwa kanały są dostępne tylko dla posiadaczy nowych ofert, którzy mają wykupione osobno pakiety albo po prostu ekskluzywny (nowy)

"Starzy" abonenci korzystający z ofert, mogą już raczej powoli zapominać o nowych kanałach, które pojawiają się w ofercie, bo raczej będą one dodawane do pakietów tematycznych, które chcąc mieć trzeba po prostu dodatkowo wykupić. Albo zmienić obecną ofertę na nową, zdecydowanie droższą.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. 

Będzie drożej i de facto mniej

Dobrze, że już rok za mną... 

zastanawiam się , czym będą chcieli przyciągnąć  Bydgoszczan?

 

Piszę  o tym dlatego, ponieważ  tam jest  duża konkurencja, która ma   nieco inne spojrzenie  na pakietyzację .

 prawie cała Bydgoszcz jest objęta zasięgiem światłowodu od Orange - to będzie ich główny konkurent w  mieście . 

 

iSzczerze mówiąc- myślę, że jeszcze długo fani  piłki  nożnej będą czekali na Polsat Premium w Inea 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą pakietyzacje  wybrała  Inea ?

To co u innich operatorów jest w dużo  niższych pakietach to w inei w dodatkowych.

Dobrze że coś  powoli dodają, ale  drogę wybrali sobie ciekawą.

Póki mają na dużym obszarze wyłączność to tak będzie.

Tak jak pisaliscue brak konkurencji w wielu obszarach pozwala im taką cenową ofertę tworzyć.

 

Mam pytanie ile  kosztuje pakiet ekskluzywny?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś tu ładnie powaliło. 270 zł za TV, z którą co chwila jest jakiś problem. Czekamy na UPC.

 

Takie pytanie: płacę 40 zł za światło 300/300 i mi to starcza. Czy jak za rok skończy mi się umowa to mogę zostać na tych samych warunkach na nieokreślonym? Ile czasu mogę ciągnąć na nieokreślonym?

Ta sama cena zostanie?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, umowa przekształca się w czas nieokreślony. Cena pozostaje taka sama. Możesz ciągnąć ile się da. Podejrzewam, że co jakiś czas będą się do Ciebie odzywać z "super" ofertami, argumentując,że 300/300 to mało, itd.

Ja już od 2 lat jestem na umowie na czas nieoznaczony, płacę ok 100 zł mniej niż miałbym płacić na nowych warunkach. Ciągle mam telefony, typu, że za chwilę nie będę mógł korzystać z HFC, że net 250/25 to stary i mało wydajny, że na światłowodzie jest lepsza jakość tv (jasne, od roku czytam użytkowników Hiway) itd.
Ja mówię, ok, dajcie mi przez np 12 miesięcy upust? Albo chociaż podobne warunki co teraz, mogę płacić góra +20 zł więcej, słyszę, że tak się nie da, tak nie można. Skoro nie da się i nie można, to ja grzecznie zostaję na tym, co mam.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ceny pakietów  TV  jak się  kształtują?

 

HiVAY mini -

HiVAY  economy -

HiVAY  standard -

Oraz HiVAY  że wszystkim kanałami ( C+  , HBO, CINEMAX, DOKU PACK, KIDS PACK, MOVIE PACK, GOLD PACK,  SPORT PACK, ELEVEN) - ?

 

Ceny w cenniku to są z kosmosu.

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2020 o 15:09, andi napisał:
Tak, umowa przekształca się w czas nieokreślony. Cena pozostaje taka sama. Możesz ciągnąć ile się da. Podejrzewam, że co jakiś czas będą się do Ciebie odzywać z "super" ofertami, argumentując,że 300/300 to mało, itd.

Ja już od 2 lat jestem na umowie na czas nieoznaczony, płacę ok 100 zł mniej niż miałbym płacić na nowych warunkach. Ciągle mam telefony, typu, że za chwilę nie będę mógł korzystać z HFC, że net 250/25 to stary i mało wydajny, że na światłowodzie jest lepsza jakość tv (jasne, od roku czytam użytkowników Hiway) itd.
Ja mówię, ok, dajcie mi przez np 12 miesięcy upust? Albo chociaż podobne warunki co teraz, mogę płacić góra +20 zł więcej, słyszę, że tak się nie da, tak nie można. Skoro nie da się i nie można, to ja grzecznie zostaję na tym, co mam.

Dzięki za info kolego. Dokładnie tak, jak piszesz, będzie. Co chwilę telefony będą przed końcem umowy, żebym 1 GB wziął. Przecież oni lepiej wiedzą, co mi trzeba.
Żeby oferty na niższy net nie było to jest jakieś nieporozumienie, no ale wtedy musieliby zejść z ceny, a tak 70 zł minimum kasują. Kasa, kasa, kasa.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...