Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.10.2018 o 14:00, gigablue napisał:

Panowie, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że INEA testuje obecnie kilka kanałów, które ma wprowadzić do oferty.

 

Są to m.in. Romance TV HD, Bollywood HD, Top Kids HD oraz 2x2 HD.

W najbliższym czasie rozpoczną też testy AMC HD i znowu CBS Action.

 

Niestety nie wiem na kiedy planowane jest ich uruchomienie.

Aczkolwiek spodziewam się, że to pewnie będzie coś na Mikołajki.

Witam wszystkich  forumowiczów !:) 

Co do kanałów- wcale mnie nie zdziwi, jeśli większość z nich   trafi  do ekskluzywnego, tak jak zrobili np z  kanałem Motowizja.I Inea znowu wyzna zasadę ,, chcesz oglądać  nowe kanały?- Zakup je idnywidualnie'' .  
W ofercie przydałyby się jeszcze Viasaty i Nat Geo People, TNT .

Ciekawi mnie jeszcze, kiedy dogadają się odnośnie Eleven4 . Echostar  bardzo długo nie miał ich  w ofercie. Natomiast, jak już się dogadał- dodał wszystkie do swojej oferty. 
Fakt-kanały w ofercie operatora są kanałami premium, co prawdę  mówiąc, nie było dla mnie wielkim zdziwieniem. Na pewno jest to dla mnie bardziej zrozumiałe, niż to, że Inea zrobiła kanał premium z Motowizji, która jest dostępna u znacznej większości operatorów w pośrednich pakietach .
Podobna sytuacja z Extreme Sport's Channel 
Pozdrawiam 


 

W dniu 15.09.2018 o 22:41, Arkon napisał:

To czym wytłumaczysz, że UPC się dogadało? Do tego można te kanały wykupić za niecałe 10 zł, a nawet 99 groszy. Po prostu UPC to najlepsza kablówka i tyle.

Też bym się nie pogniewał, gdyby pojawiło się w Poznaniu.

Chociaż w mojej lokalizacji Orange powoli rozwija swoją sieć światłowodową. Na razie w zasięgu  są dwie klatki w sąsiednim bloku . Jedynym minusem  jest to, że w usłudze mulitroom oferują póki co, tylko dwa  dekodery :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, andi napisał:

Inea całkowicie zapomniała o ofercie TV.
Albo szykują całą partię nowych kanałów albo mają to w "nosie" i zajmują się tylko rozwijaniem internetu

Oby. 

Jeśli w przyszłym roku, do  ostatniego dnia wakacji  ( do tego dnia mam umowę ) -  nic się nie zmieni- po prostu jej nie przedłużę, albo zostawię sobie tylko internet . 
Na pytanie odn. nowych kanałów,odpowiada   bardzo  często coś w stylu,, No, ale  przecież mamy dobry internet ''. 
Z tym, że internet to nie wszystko . 
Ma Pan całkowitą rację. Jest bardzo duża dysproporcja pomiędzy rozwijaniem usługi internetu, a ofertą  TV 

Wszystko zależy od tego, czy do końca wakacji  Orange  zacznie świadczyć usługi w moim budynku , albo czy może będzie akwizytacja innego operatora typu Vectra, UPC :)
Żałuję, że  nie jestem w zasięgu Wingoradzkiej Telewizji Kablowej . Jak na operatora o znacznie mniejszym zasięgu- ceny i oferta, zarówno internetu i Tv, jest bardzo dobra

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ma specyficzny sposób odpowiadania na zapytania -:)

Dzień dobry,
uprzejmie dziękuję za przekazane sugestie. Dodam, że w momencie zmiany oferty programowej informacja zostanie udostępniona na stronie internetowej INEA oraz na profilu INEA na FB.
Zachęcam do pobrania Aplikacji mobilnej INEA na urządzenia z systemem iOS lub Android. Program pozwoli na zarządzanie ustawieniami konta, daje m.in. możliwość podglądu i pobrania faktury elektronicznej oraz płatności online. Szczegóły dotyczące aplikacji oraz linki do pobrania dostępne są pod adresem https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/aplikacja-inea
Mam nadzieję, że moja odpowiedź okaże się pomocna. W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.
Z wyrazami szacunku
..............

t: 61 226 66 66 
INEA S.A. 
Wysogotowo, ul. Wierzbowa 84 
62-081 Przeźmierowo
inea.pl

Wysłałem kolejne zapytanie, lecz tutaj nic - cisza.

 

Poziom komunikacji - BRAK

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już o nic nie pytam, ponieważ nie bardzo mam ochotę  czytać  jednej i tej samej odpowiedzi, którą otrzymałem kilka tygodni/miesięcy temu. Wolę obserwować  sytuację :)
Mógłby Pan napisać, jakie kanały Pan ujął  w zapytaniu? 
Pozdrawiam :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęli teraz zasadę, że dodają jeżeli już to dodatkowe kanały raz w roku, w poprzednich jeszcze latach można bylo zaobserwować większą częstotliwość. Czego się spodziewać? Sądzę, że 2-3 kanały ze średniej półki (coś co mają platformy satelitarne), pozostałe to „zapchaj dziury” czy mniej ważące kanały na rynku TV, które chcą pokazać się szerszej publiczności i pewnie jeszcze za to płacące Inei przez jakiś czas. Dla mnie TV kablowa jest obecnie drugorzędna, mimo to jeszcze obserwuje jakie zmiany zachodzą w pakietaryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, shark napisał:

Przyjęli teraz zasadę, że dodają jeżeli już to dodatkowe kanały raz w roku, w poprzednich jeszcze latach można bylo zaobserwować większą częstotliwość. Czego się spodziewać? Sądzę, że 2-3 kanały ze średniej półki (coś co mają platformy satelitarne), pozostałe to „zapchaj dziury” czy mniej ważące kanały na rynku TV, które chcą pokazać się szerszej publiczności i pewnie jeszcze za to płacące Inei przez jakiś czas. Dla mnie TV kablowa jest obecnie drugorzędna, mimo to jeszcze obserwuje jakie zmiany zachodzą w pakietaryzacji.

Biorąc pod uwagę cenę oferty    jednej z tv satelitarnej i  Inei, płacę porównywalnie za pakiet tv , a mimo to -  pakiet  w Inei jest  uboższy. 
Gdyby nie fakt, że sygnał satelitarny  coraz bardziej słabł i wystarczył lekki deszcz , aby już nie mieć dostępu do TV - pewnie nadal antena satelitarna  znajdowałaby się na balkonie.  Kiedy umowa  dobiegała końca - pomyślałem : skoro internet działa dobrze, może warto też dokupić  pakiet tv , a oferta  będzie rozwijana . 
Po po tym jak kanały   Motowizja  i Extreme Sport's, zostały przeniesione do pakietu Ekskluzywnego- 
zacząłem żałować, że   zdecydowałem się  na dokupienie usługi z umową na 24 miesiące.  Tym bardziej, że  umowa na internet przeszła na czas  nieokreślony , przed dokupieniem usługi  TV 

Teraz pozostaje czekać, co się będzie  dalej działo ( albo i nie) z  ofertą tv  i czekać na koniec umowy 

Edytowane przez aadacho250
Problem z przeglądarką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Falcon napisał:

Pytanie z innej beczki. Czy na telefonie stacjonarnym Inea może mi zablokować przychodzące połączenia z określonego numeru, czy też lokalizacji? Tak, aby np. był ban na konkretny numer?

 

https://www.inea.pl/files/obsluga_klienta/tel/04_10_Instrukcja_uslugi_dodatkowe_dla_uslug_glosowych.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Realok napisał:

Ja mam GPON na Alcatel-Lucent 241g-b - światło do modemu, a od niego normalnie koncentryk, czyli nie IPTV.

Zrobiłem restart modemu, ale niestety nie załapałem się na testy.

 

Masz może multiroom? Bo jestem ciekaw, czy ten koncentryk można rozdzielić na cały dom. Chciałem przejść na światło, ale żeby TV została po koncentryku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...