Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Co do oferty utrzymaniowej (umowa kończy się w lutym). Obecnie mam standard, 150 mb/s, PVR i Wi-Fi, telefon Nonstop za 109 zł. Wg rozpiski za ok. 125 miałbym TV Extra, PVR, telefon i neta 250. Czy złożenie rezygnacji teraz z opcją od lutego spowoduje, że mogą mi jeszcze przed świętami przedłużyć? A może udać się osobiście do punktu obsługi?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy w końcu doczekamy się nowości w ofercie TV? Bo zupełna cisza w tym temacie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. W zasadzie w tym roku to totalna cienizna, chyba tylko zachowanie Eurosportów oraz dodanie trzeciego Eleven można uznać za sukces.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłbym od usuwania kopii SD. INEA miała wystarczająco czasu, aby dostosować wszystkich abonentów do odbioru poprzez dekodery HD, a jeśli nawet miała pozostawić jakieś kanały dla osób posiadających starszego typu TV to należało zrobić pakiet z kilku/kilkunastu kanałów SD, a nie „prawie” połowa listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z takim stanowiskiem wszyscy czytający to forum się zgadzają, jedynie czytelnicy z firmy Inea podważają bo mają większą wiedzę co potrzebujemy.

Oby Prezes, może czytający to forum po cichu, nie wziął do serca Twojej propozycji pozostawienia z naziemnej z czystką reszty SD ... TVP Info miałoby dni policzone, chyba, że podepną do statystyki w HD. ... gwiazdka tuż tuż i mogą gwiazdorzyć :D

 

Rozpocząłbym od usuwania kopii SD. INEA miała wystarczająco czasu, aby dostosować wszystkich abonentów do odbioru poprzez dekodery HD, a jeśli nawet miała pozostawić jakieś kanały dla osób posiadających starszego typu TV to należało zrobić pakiet z kilku/kilkunastu kanałów SD, a nie „prawie” połowa listy.

Zgadza się, głównie to ich sprzęt ich blokuje.

Byłem ostatnio u emerytki która już sporo czasu ma dekoder i ten jednak odbiera HD, a nie dostała go z myślą o HD, więc dekodery SD to wysłużony sprzęt do wymiany.

Myślę, że "starszego typu TV" u abonentów nie sprawą problemu jak pamiętam miały też w standardzie HD ready, które promowali jeszcze bez głowic DVB-T( C ). Ostatecznie dekoder HD zapewne ma opcję skalowania i wątpię, aby Inea rozdawała jakiś sprzęt HD z opcja TV minimum HD ready ... jeśli dobrze pamiętam to Samsung emerytki będący HD ready podawał źródło sygnału jako 720, więc dekoder przeskalował.

Edytowane przez @_v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś na infolinie INEI spytałem się o kanały HISTORY HD, H2 HD, LIFETIME HD oraz HISTORY SD odpowiedzili że nie mają ich ogólnie w ofercie a reemisja promocyjna już się skończyła. Widać jak jest tam bałagan między nimi. Śmiech na sali  :lol2:

Edytowane przez mati1987nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo wymagasz od INEI...ich stała odpowiedź na pytanie o zmiany w ofercie brzmi, jak tylko coś się pojawi to poinformujemy o tym.....

Odpowiedź typowa, wiadomo że nic nie dodadzą stąd taka odpowiedź....na dobrą sprawę może to być za 3-4 lata.

INEA to żenada....Zero profesjonalizmu, mam nadzieję,że ktoś w końcu przejmie tą firmę i poważnie zacznie traktować swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wracamy do początku. Faktycznie INEA oferuje całkiem niezłą ofertę, niemniej zawsze chciałoby się więcej w wyższej jakości. Pozostaje kwestia ceny....ale i to można również "wynegocjować" i w INEI. Szczególnie, gdy kończy się umowa. Są na to sposoby, m.in. opisane na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli rezygnację? Napisałem, jutro wysyłam. Zobaczymy, czy się odezwą. Umowę mam na czas nieokreślony, ale promocja zobowiązuje mnie na korzystanie do 28.02.2018...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej klatce pojawiła się informacja, że od 9 listopada rozpoczyna się modernizacja istniejącej sieci telewizji kablowej INEA. Ostatnie zdanie jest następującej treści : budowa sieci nie obejmuje ingerencji w obecne okablowanie mieszkań lokatorskich.
Zatem co to za modernizacja, bo chyba nie wymiana na światłowody, skoro nie wchodzą do mieszkań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...