Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Eurosporty w aplikacji onlinetv.inea.pl były dostępne po za siecią? Ostatnio będąc na mieście oglądałem bez problemów skoki narciarskie a wczoraj już nie było takiej możliwości. Dodatkowo od lutego lista kanałów w aplikacji zmniejszyła się z 63 do 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. :) Ja też przez cały styczeń oglądałem Eurosport, choć nie mam neta z Inei. :)

Mnie też udało się "załapać" na to (pewnie nieplanowane) okno otwarte. Niestety już po zabawie. Myślałem, że od lutego może dodadzą nowe kanały dla osób z poza sieci a tu nic. Ba, nawet Eleven Extra nie ma w programie tv. Co im szkodzi udostępnić kilka kanałów więcej dla osób z innej sieci, które i tak płacą za tv? Przed chwilą zajrzałem na listę kanałów i też chyba ktoś się jej nie przyglądał. Na liście są kanały, których albo już nie ma jak np. Polsat Sport News lub TVN Meteo Active, które zmieniło się w HGTV.

https://www.inea.pl/download//files/inea/Lista_programow_Online_TV_01-02-2017.pdf
Edytowane przez korek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, wprowadzam się do ścisłego centrum. INEA ma światłowód w kamienicy. 

 

Chciałbym szybki internet i tv głównie dla Canal + (Oglądam sporo ligi angielskiej i ligę mistrzów)

 

Proponują albo Pakiet Komfort wraz z wszystkimi Canal+ i internet 250/25  za 115zł za miesiąc. Ale trochę bieda, że w komforcie brak eurosportów. 

 

Albo full pakiet "ekskluzywny" wszystkie standardowe kanały, Canal+, HBO wraz z HBO GO, Cinemax, dekoder z nagrywarką, 10GB internetu mobilnego (Może bym komuś w rodzinie to dał...), multiroom za 0zł + internet stacjonarny 1000/100Mb za 165zł na miesiąc.

 

Obie umowy na 2 lata.

 

I nie wiem co robić. Przydałby się ten dekoder z nagrywarką, HBO na grę o tron, i net 1000 mega robi wrażenie. Czy to dobra oferta? Jak mieszkałem na piątkowie to za NC+ i internet 50mega płaciłem łącznie 140zł.

 

 

I czy jest możliwość, żeby kolega który ma tylko internet od INEI skorzystał z mojego darmowego multiroomu? Drugiego TV nie planuję, a kolega też fan piłki kopanej. 

Edytowane przez Jojox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I czy jest możliwość, żeby kolega który ma tylko internet od INEI skorzystał z mojego darmowego multiroomu? Drugiego TV nie planuję, a kolega też fan piłki kopanej. 

 

W umowie będzie napisane, że multiroom i internet tylko w obrębie lokalu, który widnieje na umowie więc teoretycznie kolega nie może korzystać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie będzie napisane, że multiroom i internet tylko w obrębie lokalu, który widnieje na umowie więc teoretycznie kolega nie może korzystać.

 

 

To wiadomo. Ale jak jest w praktyce? 

 

Jedyny haczyk tej oferty jest taki, że to nie jest 165zł na miesiąc równo tylko 6 miesięcy za 0zł a 18 kolejnych za 219zł. Jeśli się zdecyduje to mam zamiar płacić od początku średnio 164.90zł miesięcznie. Obawiam się jednak, że przy przedłużaniu za 2 lata będą się ze mną kłócić że mam płacić nie mniej niż 219zł. :P Miałem tak już w NC+... I zastanawiam się ile z tego 1000Mb faktycznie u mnie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo. Ale jak jest w praktyce? 

 

Jedyny haczyk tej oferty jest taki, że to nie jest 165zł na miesiąc równo tylko 6 miesięcy za 0zł a 18 kolejnych za 219zł. Jeśli się zdecyduje to mam zamiar płacić od początku średnio 164.90zł miesięcznie. Obawiam się jednak, że przy przedłużaniu za 2 lata będą się ze mną kłócić że mam płacić nie mniej niż 219zł. :P Miałem tak już w NC+... I zastanawiam się ile z tego 1000Mb faktycznie u mnie będzie. 

To zależy, w jaki sposób kolega ma doprowadzony Internet przez Ineę. Jak za dwa lata Ci oferta nie będzie odpowiadać, to zmienisz dostawcę i tyle, nie jesteś w stanie przewidzieć, co będzie za dwa lata, czy nie zmienią się przepisy odnośnie dostawców, czy C+ nie straci praw do piłki, czy Inea nie będzie sprzedana, czy nie postanowisz wyprowadzić się do Australii. Jak Ci ta oferta odpowiada to bierz i tyle :)

Edytowane przez pincet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie umowę z INEĄ już na czas nieokreślony: Standard HD, Internet 50 Mb za 119 zł.

Obecnie na stronie jest pakiet 2IN Komfort za 109 zł. Dawny pakiet telewizyjny "Standard HD" obecnie nazywa się po prostu "Komfort HD"?

Rozumiem, że w mojej sytuacji mogę obniżyć abonament o 10 zł, zwiększyć internet 3x i mieć tą samą telewizję? Pytanie jak to najlepiej zrobić. Złożyć wypowiedzenie i czekać na "ofertę utrzymaniową"? A jeśli wypowiedzą umowę to po prostu podpisać nową na ogólnodostępnych warunkach (pakiet 2IN komfort) z dodatkowymi 2 miesiącami gratis?

Edytowane przez michal.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) zakupilem (D-Link DIR-842 (802.11a/b/g/n/ac 1200Mb/s) https://www.x-kom.pl/p/302560-router-d-link-dir-842-80211a-b-g-n-ac-1200mb-s.html#specification

 

by miec cos " lepszego " uruchomilem router ustawilem wifi ale router nie emituje 5Ghz po restarcie ... reset nic nie pomaga ... czyzby padł ?? czy ktos cos pomoze ?? po pierwszym uruchomieniu widzialem w tv , smartfonach i dekoderze nc+ 5GHz ... a teraz go nie widac nigdzie 

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...