Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tak Eleven Extra jest min. w łódzkiej Toyi

Co do TVP HD to lubiłem ten kanał ze wzgledu na jakośc, a po drugie zastanawia mnie fakt, że większośc sieci kablowych ma go w swojej ofercia a INEA nie, dlaczego?

To gdzie jeszcze jest Eleven Extra skoro w Toyi go jeszcze nie ma?

Czy TVP HD teraz faktycznie czymś się wyróżnia? Moim zdaniem nie...

 

Jest dużo innych kanałów które byłyby lepszymi nowościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea nigdy nie szalała z kanałami TV od czasu petardy.

 

Ja zrobiłem zestawienie od marca 2015

 

      Marzec 2015 TVS HD        EDUSAT HD        PULS HD        FOKUS HD        TV ASTA HD        TV REPUBLIKA HD        TELE 5 HD        POLSAT FILM HD        ADVENTURE HD        MUZO TV        DISCO POLO MUSIC       ENGLISH CLUB HD              Wrzesień 2016 AXN SPIN HD        AXN WHITE        AXN BLACK       TELEWIZJA PROART              Październik 2015 CARTOON NETWORK              Listopad 2015 TVR --> Usunięto z oferty             Grudzień 2015 TV4 HD        POLSAT 2 HD        POLSAT CAFE HD        POLSAT PLAY HD        DISNEY CHANNEL HD        DISCOVERY SCIENCE HD        BBC EARTH HD        BBC BRIT HD        ESKA TV HD        VOX MUSIC TV              Styczeń 2016 ELEVEN HD        ELEVEN SPORTS  HD              Marzec 2016 NUTA TV HD       COMEDY CENTRAL HD        PARAMOUNT CHANNEL HD       NICKELODEON             Sierpień 2016 LIFE TIME HD       HISTORY CHANNEL       HISTORY CHANNEL HD       H 2 HD             Wrzesień 2016 8 TV HD       8 TV             Październik 2016 ESKA TV HD       ZOOM TV HD             Listopad 2016 TV SM GRUNWALD (niedostępny)      

 

 

Od marca 2015 do października 2015 były jedynie modyfikacje i przesunięcia kanałów do niższych pakietów.

Pozostałe zmiany to wersje kanałów HD - szkoda ze nie zastąpili wersji SD i są jeszcze nowe "rozrywkowe" których mamy i tak już wiele.

 

Pogrubione kanały wartościowe.

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może aktualnie jakąś "ukrytą" promocję na internet? Jakiś rok półtora temu, były wklejane tu nazwy promocji i nawet regulaminy i udało mi się dzięki temu płacić niższy abonament. Teraz chciałbym podpisać kolejną umowę na nowym lokalu i jakby się udało wywalczyć jakąś promocyjną cenę, byłoby super.

Edytowane przez Maniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na internecie mi zależy, prędkość powiedzmy ofertowa 150 Mb/s, ale w cenie niższej niż standardowa, dla stałego klienta. :) Zawsze było to możliwe, ale zawsze udawało mi się to dzięki pomocy tego forum. ;)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakiej części miasta. Poczytaj sobie posty na FB o Inea... ludzie walczą z tym ustrojstwem, jakim jest Inea. Gdybym ja miał takie problemy z tą firmą, a czasami mam, to bym serio poszedł do sądu, urzędu i rzecznika praw klienta. Wszędzie tam by ich po prostu oczernić. Na szczęście moja okolica jest jakby bezawaryjna, ale jak widzę co się dzieje w innych częściach miasta to... WRRRR. Mój sposób to - reklamacja za reklamacją z byle czym. Wcześniej wspominałem w postach - wszystkie rozmowy i wymianę informacji dokumentuję, żeby nie było, że ktoś coś, a jednak i tak jest źle. Z serii zła Inea trzeci miesiąc pod rząd źle wystawiona faktura... wcześniej za duży rachunek o 70 zł, jeszcze wcześniej o 100 zł... Pobieranie BEZPRAWNIE opłat. Mógłbym książkę napisać i zrobić na tym wielką kasę  :)

 

Więc szczerze sprawdź co i jak z awaryjnością w twojej lokalizacji, zanim wdepniesz w bagno jakim jest INEA :)

Edytowane przez Mr. Orbita
Książka? Z taką pisownią? :) Post poprawiony - proszę się przykładać, bo wypowiedzi napisane byle jak mogą lecieć do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...