Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy, co oznacza potrzeba wymiany na inny - można zgłosić problem z dekoderem do działu technicznego i ktoś przyjedzie i się zgłosi z innym sprzętem bezpłatnie.

Jest tylko mały haczyk - jak to będzie Twoja zachcianka a nie usterka, to do faktury dołożą Ci jeszcze wezwanie "fachowca" :)

Jak usterka to nic nie płacisz.

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie, możecie mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego na kanałach o numerach:

724 - jest tylko nazwa kanału Stingray (powinna być poprawna nazwa Stingray Brava),
725 - jest tylko Stingray DJAZZ (powinna być poprawna nazwa Stingray DJAZZ HD) - zgłasza się na tym kanale wysoka rozdzielczość 1920x1080, brakuje dopisania HD
 
Zgłaszałem to na fb Inea, ale jak zwykle zakończyło się na zapewnieniach, że tym się zajmą, że dziękują za informację, że pracują nad tym.... i takie PR-owe odwlekanie w czasie = brak podjętych przez nich działań.
 
Wiecie kiedy to zgłaszałem? :wink: 14 października... Minęły ponad 2 tygodnie i nawet już nie odpisują. Brak słów. 
Bardzo poważnie rozważam od lutego 2017 przejście do nc+, bo już nic nie stoi mi na przeszkodzie.
Człowiek chce dobrze, zgłasza im ich błędy, poświęca dodatkowy czas, a oni mają to w głębokiej "D"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ... Nazwy kanałów literówek nie mają ... Być moze takie nazwy narzucił im nadawca żeby promować markę STINGRAY. Wiesz nie wiesz... Aż takiej różnicy nie ma

Idąc tropem Twojego myślenia, to gdyby na kanale np. TVN Turbo nazwa kanału zgłaszała się pod nazwą TVN to Tobie by to wystarczyło - mnie to przeszkadza i tyle.

Dalej, przejrzałem sobie listy kanałów operatorów satelitarnych i innych sieci kablowych na rynku w Polsce i nikt nie robi takich byków i literówek jak Inea.. jeśli chcesz abyśmy pisali merytorycznie to mogę błędy Inei wypunktować, wierz mi jest ich sporo.

Na marginesie też im pisałem to na FB - odpowiedź była jak każda kolejna - PR-owa :wink:

Głową muru nie rozbije, ale zawsze mogę dokonać zmiany nadawcy, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..../Bardzo poważnie rozważam od lutego 2017 przejście do nc+, bo już nic nie stoi mi na przeszkodzie.

Człowiek chce dobrze, zgłasza im ich błędy, poświęca dodatkowy czas, a oni mają to w głębokiej "D"

 

Z deszczu pod rynne :facepalm:

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o opinię na temat wynegocjowanej przeze mnie nowej oferty INEA w Swarzędzu - stara sięć Inotela. Rok temu przeszedłem z Inotela do Inei. W Inotelu płaciłem ok. 118 zł. W Inei za pakiet Super HD oraz internet 45/4 średnia miesięczna wyniosła 130 zł. Kilka dni temu dostałem fajną ofertę City - Net. Wszystko co mnie interesuje + internet 60/10 za średnią 117 zł. Złożyłem wypowiedzenie INEI. Przez miesiąc nie mogliśmy się dogadać, dzisiaj padła konkretniejsza propozycja:

- ekskluzywny (czyli jak dobrze rozumiem, wszystkie kanały w ofercie, włącznie z C+, HBO itd.)

- internet 100/10 (niby możliwy po małej przeróbce na starej sieci Inotela)

- dekoder z nagrywaką

- telefon

 

Przy umowie na 2 lata średnia wychodzi 133,06 miesięcznie. Opłaca się według Was czy można jeszcze coś wywalczyć? Czy ktoś się orientuje jak może wyglądać techniczna przeróbka mojej instalacji internetowej tak, że faktycznie wyciągnie te 100/10? Wcześniej zarzekali się, że na sieci Inotela nie jest to możliwe. Nowe budownictwo, żadnych kabli, zastanawiam się jak są w stanie to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że go dodadzą, bo pewnie dużo ich ten kanał kosztować nie będzie ( o ile w ogóle będzie..), a sztuka jest sztuka w statystykach będą pokazywać większą ilość kanałów oferowanych.

Może za tym, coś jeszcze dodadzą, ale oni nie reagują tak szybko jak zmiany, które są obecnie dokonywane na satelicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, to dodałbym jeszcze, że nie posiadają umiejętności słuchania swoich klientów.
Wystarczy poczytać wpisy na FB i widać gołym okiem, że to nie przypadek. Śledzę już od długiego czasu ich działania i naprawdę można by książkę o tym napisać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...