Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Niech jakiś insider z inei się wypowie z czego wynika ta ściema. W faktycznym pobieraniu mam przeszło 10% mniej niż nominał. To kapkę za dużo by przymknąć oko.

Pisałeś ze masz nie więcej niż 137;-) a 10% ze 150Mbit to 15 zatem powinieneś osiągać nie mniej niż 135;-) trochę jeszcze pozostaje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 250Mb/s Up 10. Speedtest pokazuje nawet 275/12 (w zależności od kompa). Oczywiście łatwo osiągnąć na takim łączu np 30Mb/s na speedteście, wybierając słaby serwer. 

Żeby nie było, że tylko serwer Orange da maksa na speedtest... Podczas pobierania plików miałem często 30kilka MB/s, więc nominalne 250Mb/s osiągnięte, zresztą, nie róbmy siary, jak mam w umowie 250, a ściągam 150-200Mb/s to jakiś problem??? 

I tak używam 110Mb/s, bo mam po WiFi, a mój sprzęt po WiFi więcej nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając super hd pvr + net 250/10 na swiatelku + mutiroom hd + telefon 10k minut (którego nawet nie podlaczylem) za 137.80 od stycznia na czas nieokreślony warto w ogóle się do nich fatygować? Można ugrać coś lepszego?

Nie podnosząc zbytnio kosztów.

Edytowane przez Miki983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5574587019.png

 

net 500/50 , karta sieciowa 1Gb i max osiagam czasami 355-400Mb/s

 

5574600632.png

 

wezwac majstra czy zostawic ??

 

a ma ktos juz 1Gb neta ?? jak to wyglada wtedy ?? 

 

Pytalem co do MULTIROOM o ktorym mowa ze mozna tylko 1 mieć ... 

okazalo sie ze jest jak do tej pory ...  opłata za pierwszy Multiroom HD wynosi 0 zł. W przypadku zakupu dwóch pakietów Multiroom HD suma opłat za te usługi wynosi 14,90 zł miesięcznie (2 x 7,45 zł). W przypadku zakupu trzech pakietów Multiroom HD suma opłat za te usługi wynosi 29,70 zł miesięcznie (3 x 9,90 zł).

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zmiany w pakiecie Premium, w obecnej promocji vs Multimedialny Dom 6.0, zdrożał o 10 zł, ale nie umiem doszukać się jakichkolwiek zmian (oprócz wydłużenia umowy do 24 m-cy). Można aneksować umowę do starszej promocji (Światłowód do domu 3.0 plus -> Multimedialny Dom 6.0), czy tylko do najnowszej promocji? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5574587019.png

 

net 500/50 , karta sieciowa 1Gb i max osiagam czasami 355-400Mb/s

 

5574600632.png

 

wezwac majstra czy zostawic ??

To po kablu? Jakieś aplikacje w tle? Sterowniki karty sieciowej aktualne?

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytatu innego postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ponoć ADB nie działa w strukturze swiatlowodu po koncentryku i po iptv - takie bzdury losowo gadaja na infolinii ... no i inea juz stracila dofinansowanie od unii do adb i to raczej ten motyw obstawiam ze nie wydaja tych dekoderow , a wg mnie jedne z lepszych - INNE TO PO PROSTU ZŁOM , mysle ze powinni pomyslec nad czyms nowym , jak nie o opcji 4K , telewizory te mocno potaniały ... mimo że brak na rynku kanałow 4K 

ADB PVR to złom. Potrafi strasznie działać. Aż człowiek tęskni za starym Technisatem SD który działał jak burza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 odczekanie 24 h az predkosc bedzie ok , teraz mowi sie i o 5 dniach :evil:

 ja ten net mam juz od ponad pol roku ... i wciaz taka predkosc jest , wiec zastanawia mnie ile wyssie sie z 1Gb skoro karta sieciowa w laptopie obsluguje net 10/100/100 a ja przy 500Mb/s mam ok 400 Mb/s ...

 

co do zmian w ekskluzywnym ...jest tylko wiekszy net nic poza tym , ale cena zmalała o 5 zł bo wczesniej kosztował 229,90 , teraz 224,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ten net mam juz od ponad pol roku ... i wciaz taka predkosc jest , wiec zastanawia mnie ile wyssie sie z 1Gb skoro karta sieciowa w laptopie obsluguje net 10/100/100 a ja przy 500Mb/s mam ok 400 Mb/s ...

 

co do zmian w ekskluzywnym ...jest tylko wiekszy net nic poza tym , ale cena zmalała o 5 zł bo wczesniej kosztował 229,90 , teraz 224,90

I przez rok dużo taniej, więc średnio wychodzi 190 zł.

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone cytowanie treści innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , nie dopatrzyłem :) ale jego cena po promocji wzrosła o 10 zł :) w stosunku do mojej obecnej oferty :) 

 

zastanawiam sie nad FULL 14mcy taniej ... tyle ze umowa na 24 mce ... i pozniej jedynie utrzymac cene ... lacznie z MAX multoroom placilbym 269,70 . troche duzo jak 29.90 za multiroom PVR ... coz pomysle :) na tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak chciałem, z tym, że jeden MR, a konsultant wylał na mnie kubeł zimnej wody, mówiąc, że migrując z promo na promo, przez 24 m-ce będę płacił po 224,90 za Ekskluzywny.... szkoda... PS. Czy czasem w nowej promo można tylko wziąść jeden MR ?

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znow sie zaczyna ... tylu ilu konsultantow tyle opinii i cen ... ja dzwonilem i bylem w BOK w poznaniu , i w kazdym z przypadkow nie bylo problemu przejsc z promocji z HBO na np ekskluzywny , cena miala by byc wg promocji 12 miesiecy taniej drugi rok w cenie regularnej , ech ta NIEDOUCZONA INEA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...