Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

witam

przeczytalem posty powyzej i zauwazylem ze niektorzy tez maja problemy z pikselowaniem elevenow , jak to jest z tym ? u mnie jest podobnie obraz na eleven sie szatkuje macie podobne problemy? jest to dosc irytujace , jednym slowem nie warto tego zglaszac bo to wina nadawcy ?

Edytowane przez michuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci tak nie pasuje w ofercie telewizji od UPC? Jeżeli cena to nie bierz tego pod uwagę, UPC ma różne ceny na różne miejscowości a cena, którą dostałeś od Inei w ramach promocji Światłowód dla domu jest sporo niższa od ceny standardowo oferowanej przez Ineę. UPC ma też bardzo fajne promocje utrzymaniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea została sprzedana w 2013 roku, jej właścicielem (w większości) jest fundusz inwestycyjny. Fundusze inwestycyjne z reguły kupują firmy po to, żeby je sprzedać z zyskiem :)

Wszystkie spółki typu HFC Systems, Telekomunikacja Wielkopolska, Fiberhost itp. będące fizycznymi właścicielami infrastruktury, z której korzysta Inea są własnością założycieli Inei, za wyjątkiem WSS, której właścicielem jest Inea i Urząd Marszałkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobralem do internetu pakiet tv standard z nagrywarka i telefon mobilne 300. W przyszlym tygodniu ma pojawic sie monter z Inei zeby to wszystko ogarnac. I tu pytanie: W punkcie Inei w M1 nie potrafiono mi powiedziec na jaka nagrywarke trafie (chodzi o typ). Z tego co tutaj wyczytalem sa dwa modele ADB i Intek. Czy jest jakas mozliwosc wczesniejszego "dogadania" sie z monterem zeby przywiozl i zainstalowal ADB? Mialem kiedys (czasy enki) ADB i to calkiem przyzwoity sprzet i wolalbym tego. Jest to mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problemy z nieładującymi się stronami youtube.com (czasem się ładuje, ale apka w  TV nie pobiera filmów w ogóle). Nie działa równeiż strona speedtest.net, outlook co chwile wyrzuca błędy z pobieraniem poczty...

Restartowałem router i dalej to samo. Dodam, ze na internecie komórkowym wszytko śmiga - więc  nie jest to wina aplikacji ani sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba problem jest w kablu antenowym ,ale to już do tego doszedłem - mam drugi problem ;) Otóż stworzyłem z listy kompletnej własną listę kanałów jako Lista nr 2 i co chce ją zatwierdzić to mi wraca do tej normalnej gdzie jest miejsce na 404 kanały - jak zatwierdzić tą własnej roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij przycisk ok ----> kategorie ---->ulubione ---->LISTA TV B
Z radiową listą tak samo, tutaj możesz sortować kanały do woli

 

Plik na Chomukuj.pl

 

http://chomikuj.pl/michal12345/INEA+LISTY+KANA*c5*81*c3*93W/(INSTRUKCJA+USTAWIANIA+W*c5*81ASNEJ+LISTY+KANA*c5*81*c3*93W+NA+DEKODERACH+KABLOWYCH+FIRMY+TECHNISAT+SD+I+HD),5443953360.pdf

 

Podaj mi maila to Ci podeślę instrukcję jaką kiedyś zrobiłem w PDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam opcję przeniesienia się z nc+ do Inea, kusi mnie multiroom na modułach CAM i opcja pozbycia się dekoderów. Mam jednak 3 wątpliwości:

 

1. Czy apka Inea Online działa ok, nie tnie, można normalnie używać - chodzi o używanie w domu, więc szybkość sieci nie ma znaczenia, tylko czy po ich stronie nie ma jakiś problemów?

2. Jakie wrażenia z modułów CAM, podłączałem kabel od INEI (mam internet teraz) do TV bez modułu i na tych darmowych programach chodzi wszystko ok, prędkość ok, nagrywanie itp. - moduł CAM chyba nic tutaj nie zmienia?

3. Czy działa zlecanie nagrań przez apkę? Tak, wiem, że do tego będę musiał mieć dekoder PVR - jeden planuje mieć, reszta na CAMach. 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...